Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

szybciutki

Użytkownik
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.4.x
 • Forum
  locallhost

Recent Profile Visitors

1218 profile views
 1. Prawdopodobnie w tym jest problem: Sprawdź czy goście mają uprawnienia do przeglądania tej zawartości.
 2. Chyba nie zrozumiałeś Pomyśl chwile, jak możesz dać kanał RSS ze swojego forum? Kanały RSS dodaje się z innych stron / kanałów informacyjnych, przecież to zrozumiałe.
 3. ACP -> Zawartość -> Forum -> Kanały RSS/Atom -> Dodaj nową pozycję uzupełniasz: Odnośnik - czyli link z którego będzie twój Kanał RSS czerpał zawartość. przykładowo: wklejasz tam: https://invisioncommunity.com/rss/1-invision-community-news.xml/ Nazwa użytkownika autoryzacji HTTP: zostawiasz puste Hasło autoryzacji HTTP: zostawiasz puste Krok 2 Podgląd: Tutaj masz podgląd zawartości jakie posty zostaną umieszczone na forum Krok 3 Szczegóły: Forum: Wybierasz gdzie dana zawartość ma zostać opublikowana (w jakim forum) Autor: Kto będzie publikował tę zawartość, możesz wybrać któregoś z użytkowników w tym siebie, lub stworzyć coś w stylu NewsBota Tekst do użycia dla odnośnika: Pojawi się na dole posta, w formie odnośnika do oryginalnego artykułu. Temat otwarty/zamknięty? Wybierasz czy można w takim temacie odpowiadać czy ma służyć jedynie informacyjnie i go zamykasz. Temat ukryty/odkryty? Jak wyżej.. Prefiks tematu: Będzie dodany na początku nazwy tematu. np: RSS lub News i każdy temat będzie miał prefiks. Gotowe !
 4. Z jakiego źródła chcesz czerpać informacje? Podaj link oraz pokaż w jakiej postaci go umieściłeś w ACP
 5. Niestety na starej wersji silnika był błąd z przeliczaną zawartością "jeśli pewna kategoria była archiwizowana na inny serwer mysql", pomogła aktualizacja do najnowszej wersji forum, tematy i posty na forum same się zaktualizowały i licznik wyświetla ich wartość poprawnie. Temat do zamknięcia.
 6. Witam, w jaki sposób mogę przeliczyć tematy / posty na forum? Zauważyłem że na moim forum źle są liczone posty oraz tematy, jednak w acp nie mogę znaleźć tej opcji.. Proszę o pomoc
 7. Dzięki @DawPi jednak nie tego szukałem, w dziale poradników będzie to nieciekawie wyglądało gdy wszystkie posty użytkowników będę musiał przypinać Problem rozwiązany.
 8. Witam, Przeszukałem cały store na invisioncommunity jednak nie znalazłem żadnej wtyczki umożliwiającej ręczne określenie kolejności tematów, czy jest na to jakiś sposób? Dodam że znalazłem wpisy na forum odnośnie starszych wersji ipb, jednak w aktualnej 4.3.x one nie działają. Proszę o pomoc.
 9. Problem rozwiązany, dziękuję za pomoc
 10. Wszystko fajnie pięknie, pobrałem i działa tak jak należy, a teraz proszę aby ktoś mi wytłumaczył gdzie znajdę możliwość zmiany w tym dodatku: koloru tła koloru czcionki czcionki koloru buttonów Przeszukałem zawartość tego dodatku, jednak brakuje tam jakiegokolwiek pliku css odpowiedzialnego za kolory w tej tabeli. Ponieważ mój styl jest ciemny, a tabela jest biała, kolor tekstu czarny, co bardzo brzydko wygląda 😕
 11. Witam, Czy istnieje jakiś dodatek do manualnego ustawienia kolejności tematów, oraz kolejności podpiętych tematów? IPB: 4.3.6
 12. Da się to naprawić? Czy to aż tak skomplikowany problem, którego nie da się rozwiązać?
 13. Witam, mam problem z poprawnym wyświetleniem szerokości tabelki postu (wyświetlanie na urządzeniu mobilnym) tabela którą utworzyłem wyjeżdża za całość szerokości postu. Kolorem czerwonym zaznaczyłem obramowanie postu, w którym to tabelka powinna zostać automatycznie dostosowana do szerokości wyświetlania, jednak jest zbyt szeroka i rozciągnięta, co wizualnie bardzo brzydko wygląda. Moje pytanie brzmi: Czy jest jakiś sposób aby temu zapobiec, aby każda kolejna tabelka była odpowiednio wyświetlana i skalowana?
 14. Witam, w jaki sposób mogę dodać nowy tag w bbcode np: [ukryj]tresc[/ukryj] który będzie widoczny tylko dla danej grupy, w moim przypadku dla vipów? Jest jakaś modyfikacja która na to pozwala ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.