Jump to content

Klub Malawi

Użytkownik
 • Content Count

  300
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Klub Malawi last won the day on May 27 2020

Klub Malawi had the most liked content!

Community Reputation

11 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.5.x
 • Forum
  forum.klub-malawi.pl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Po kliknięciu w temat w nieprzeczytanych. Po kliknięciu w kropę koło tematu przenosi poprawnie do pierwszej nieprzeczytanej. To ja chyba nie do końca kumam. To wszystkie zmiany trzeba poprawić? To nie będzie wtedy to samo co domyślny skin?
 2. Znam to narzędzie, ale tego jest masa. Może masz pomysł gdzie w przybliżeniu szukać? Może np. Unread albo coś innego? Wiele jest różnic między naszym skinem a domyślnym.
 3. Jest wtyczka "Mark notification read from toast Włączona1.0.1" kasuje powiadomienie na dzwonku po kliknięciu w chmurkę i odczytaniu posta. Wyłączyłem testowo, zobaczymy. PS na domyślnym jest dobrze. Gdzie mogę szukać błędu?
 4. Musiałbym spytać kogoś na forum bo u mnie działa poprawnie. Jeżeli to skin to gdzie szukać żeby poprawić? No i czemu jednym działa a innym nie?
 5. Tak ma domyślnie każdy użytkownik a mimo to nie wszystkim działa.
 6. Witam. Na forum mam ustawione dla wszystkich "Przejdź do komentarzy, których nie przeczytałem". U większości użytkowników działa poprawnie, ale część przenosi do pierwszego postu część odsyła do ostatniego. Co może być powodem tego i jak mogę temu zaradzić?
 7. Dziękuję panowie za pomoc. Motyw uporządkowany. Można zamknąć.
 8. @aXendziała. Dziękuję. Jedno słowo a tyle frajdy 😃
 9. Tak. Na mobilnej są takie jak ranga a na komputerze jednakowe.
 10. Witam. Kiedyś był dodatek, chyba na 4.0 zmieniający kolor nicku ta taki jaka jest ranga na forum. Czy jest modyfikacja taka, która by to wymusiła na wersji komputerowej? Na mobile to dodali a na komp nie. Chodzi o wersję 4.5. Dzieki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.