Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Klub Malawi

Użytkownik
 • Content Count

  261
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Klub Malawi last won the day on November 26 2019

Klub Malawi had the most liked content!

Community Reputation

9 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.4.x
 • Forum
  forum.klub-malawi.pl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ktoś testuje? Można testować na swoim forum czy tylko na IPS?
 2. A może da się jakoś zrobić żeby chociaż czcionka była innego koloru? Tylko w jednym konkretnym dziale.
 3. Witam. Czy istnieje jakaś modyfikacja aby tematy w dziale jakoś oddzielić? Np. Nowe tematy z 2019 poniżej jakaś krecha kolorowa i niżej tematy z 2018? Pozdrawiam.
 4. U nas parę rzeczy niechcianych działo się na PHP 7.3, po przelaczeniu na 7.2 ustało. Taką radę tu dostałem i jak zwykle była dobra.
 5. PHP. Walcz z hostingiem. To tam jest problem. Przynajmniej u mnie tak było. Może ogranicz też wysyłanie maili. Masz bardzo dużo użytkowników, ale bewnie ogromna większość już dawno nieaktywna. Może wyłącz wysyłanie powiadomień na maila i daj info na forum, że chętni sami sobie mogą włączyć.
 6. Tak. Pierwsze zgłoszenie w tej sprawie było pod koniec sierpnia. Coś poprawili. Posty wchodziły już nie 30sec tylko ok. 10. Potem twierdzili, że po ich stronie jest wszystko ok. Po wprowadzeniu sendgrid byłem pewien że to wina poczty na serwerze. Po zgłoszeniu naprawili. Dobrze, że sygerukesz rekompensatę bo w grudniu mamy do opłacenia fakturę. Przypomnę im o tej sprawie.
 7. Wygląda na to, że mam problem naprawiony. W KOŃCU. Gdy spytałem co zostało poprawione to napisali: Chyba jakaś tajemnica
 8. Sendgrid ma miesiąc wersję trial na 40000 maili/ mies. Hosting napisał, że wprowadził jakąś poprawkę. Sprawdzę jak wrócę do domu.
 9. Zenbox. Jak nie naprawią to trzeba pomyśleć o zmianie. Na razie jesteśmy zadowoleni, jak jakiś problem to kilka minut i na zgłoszenie odpowiadają. Teraz pierwszy raz nie wiedzą co jest grane.
 10. Dokładnie. Cały czas "walczę" z hostingiem. Muszą mi to naprawić bo sendgrid w darmowej wersji starcza na 100 maili/dzień. Od kilku godzin mam to włączone i już jest koło 80. Ciekawe jak wykorzystam limit? W ogóle nie wyślę posta?
 11. Ustawiłem dodatek SendGrid. Posty wchodzą teraz momentalnie. Czyli ewidentnie jest problem z wysyłaniem powiadomień na mail. Czy może zostać sendgrid czy raczej domagać się naprawy od hostingu? Nie wiem tylko czy darmowy plan sendgrid'u wystarczy nam.
 12. Tak. PHP 7.2. Problemy nagle się pojawiły. Oczywiście hosting nie widzi problemu u siebie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.