Jump to content

Klub Malawi

Member
 • Posts

  331
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Klub Malawi last won the day on November 9 2021

Klub Malawi had the most liked content!

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.7.x
 • Forum
  forum.klub-malawi.pl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Klub Malawi's Achievements

Rising Star

Rising Star (9/14)

 • Dedicated Rare
 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Reacting Well

Recent Badges

12

Reputation

 1. Witam. W poprzedniej wersji IPS wyświetlane były urodziny w kalendarzu. W najnowszej wersji nie są. Czy jest jakaś modyfikacja do tego służąca?
 2. Coś tam z grubsza nadpisałem w custom.css. Używając funkcji "zbadaj" w firefox kopiowałem i wklejałem w plik css Wolałbym przy wyborze na pasku "praszki" jak miałem kiedyś, ale jak się nie ma co się lubi...
 3. Niestety już szerzej się nie da. W ogóle te rubryki takie wielkie!!! Coś czuję, że nie ma rady na to. No nic dzięki za wszelkie rady.
 4. Nie pisałem do IPS bo na domyślnym od nich motywie jest OK. Myślałem i nawet zacząłem robić, ale to nie to co chcemy mieć. Jakieś duże, rozjechane to. Teraz mamy od prawej do lewej na cały ekran a na tym od nich... Sam spójrz na zrzuty. To wszystko było do edycji w innych plikach css
 5. Zmienia się tylko wizualnie na skin domyślny ipsu z inną kolorystyką, ale pasek wyszukiwania jest dalej nie taki jak ma być.
 6. Wszystko śmiga poza paskiem wyszukiwania.
 7. Ja rozumiem, jednak zawsze gdy był do tego dostęp w ACP to jakoś sobie radziłem.
 8. Nie no bez sensu to zrobili. Zablokowali prawie całkiem możliwość edycji skina. Przynajmniej dla takich laików jak ja. W custom.css nic nie odpowiada za pasek wyszukiwania.
 9. Zanim coś zmienię to zawsze robię próby na skinie kopii. Jak zadziała to dopiero wprowadzam do domyślnego. Dzięki, będę próbował od nowa. Jak nie poradzę sobie to będę szukał pomocy odpłatnej.
 10. Podczas Aktualizacji mi wyskoczyło, że to właśnie tam mam niezgodności i tam mam pozmieniać. To jak to teraz zrobić? Np. poprawić wyszukiwarkę?
 11. Nie wiem czy to nie ciąg dalszy niepowodzeń. Chcę dojść do "core-global-framework" ale w ACP mam tylko "core-front" Jak jest u Was?
 12. Będą kupowane nowe lub aktualizowane. Były to Form służąca do wysyłania formularzy oraz Mapa użytkowników, ta darmowa wersja. Autor już dawno przestał ją aktualizować. Zrobił nową, ale płatną.
 13. Nie wystarczyło żeby aplikacje i wtyczki, które powodowały problem były wyłączone. Po usunięciu dwóch aplikacji i jednej wtyczki strona działa prawidłowo.
 14. Zaktualizowałem ponownie do najnowszej wersji. PHP ustawione na 8. Na forum wyświetla się biały ekran nic więcej. W ACP jest komunikat, że jesteśmy w trakcie migracji z PHP 7 na 8. Czy to trzeba przeczekać? Te aplikacje, które są wymienione w komunikacie są wyłączone.
 15. Wczoraj aktualizacja do 4.7.4 i zmiana PHP na 8. Na PHP 8 biały ekran, nic się nie wyświetla. Na PHP 7,4 i IPS 4.7.4 strona się wyświetla, ale sypie błędami więc wgranie kopii zapasowej z wersją 4.7.1 i powrót do PHP 7.4. Niestety nic to nie pomogło bo dalej sypie błędami. Aktualnie jest IPS 4.7.1 PHP 7,4 baza, tak jak na załączniku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.