Skocz do zawartości

Hosting dHosting.pl - 10% rabat! :-)

WSPIERAJ forum :)

Klub Malawi

Użytkownik
 • Zawartość

  58
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.2.x
 • Forum
  forum.klub-malawi.pl
 1. Niebezpieczne połączenie

  Hmm a jak to sprawdzić?
 2. Witam. Przy adresie strony naszego forum jest kłódka przekreślona i informacja, że połączenie nie jest bezpieczne. Nie wiem od jakiego czasu tak jest, ale wydaje mi się, że wcześniej była zielona kłódka lub wcale jej nie było. Jedyne zmiany jakie były wprowadzone na forum to instalacja czatu: Arrowchat (na razie wersja próbna). Co mogę zrobić żeby połączenie znowu było bezpieczne?
 3. (DP41) Top X

  W takim razie proszę o zamknięcie tematu. Skontaktujemy się mailowo.
 4. (DP41) Top X

  Prośba do twórcy aplikacji tj @DawPi. Aplikacja nie dodaje punktów po zagłosowaniu na daną fotografię. Podejrzewam że rzecz się dzieje od wprowadzenia reakcji podczas kolejnych aktualizacji wersji IPS. Możemy to naprawić?
 5. Powiadomienia w przeglądarce

  Ok rozumiem. Mimo to dzięki za poświęconą uwagę. Zapytam autora dodatku. Można zamknąć lub poczekać jak już będę wiedział to dopiszę dla potomnych.
 6. Powiadomienia w przeglądarce

  Link do nich na forum dotyczy samego chrome, ale plik po aktualizacji jest też do Firefox https://invisioncommunity.com/files/file/8374-notification-addon-for-chromefirefox/ @insp to na pewno jest jakaś wtyczka tylko jak ją dodać? Pewnie musiałbym zapytać na forum Firefox, ale dodatek pobrałem na invisioncommunity to myślałem, że tutaj też otrzymam wsparcie. Jeżeli nie to ja to zrozumiem.
 7. Powiadomienia w przeglądarce

  Żaden. Wyczytałem u nich na forum. https://invisioncommunity.com/forums/topic/433521-notification-addon-for-chrome/
 8. Powiadomienia w przeglądarce

  Wszystkie pliki pozmieniałem jak instrukcja mówi. Zarchiwizowałem do zip i pewnie ten zip gdzieś trzeba umieścić. Podejrzewam że gdzieś w plikach przeglądarki. Myślę że pozmieniałem w 100proc
 9. Powiadomienia w przeglądarce

  Krok po kroku to zrobiłem. Zazipowalem pliki. Tylko nie wiem gdzie to umieścić.
 10. Witam. Pobrałem dodatek https://invisioncommunity.com/files/file/8374-notification-addon-for-chromefirefox/ Pozmieniałem wszystko jak w instrukcji. I pytanie co dalej? Pewnie to jakoś trzeba w przeglądarkę wgrać ale jak?
 11. [IPS Marketplace] (1S2K) Your posts from chatbox

  Proszę o wtyczkę, która pokazuje kto jest aktualnie aktywny na czacie oraz taka, która pozwala tworzyć własne pokoje/prywatne dyskusje.
 12. Zmiana nazwy w menu

  Działa. Dzięki.
 13. Zmiana nazwy w menu

  Rozumiem, że w pliku spolszczenia? Jak tak to to nie to. Próbowałem wszystkie clubs zmienić na inną polską nazwę i nic.
 14. Zmiana nazwy w menu

  Witam. Podpowiedzcie proszę jak zmienić nazwę w menu. Proszę nie linkować mi tematu "Jak zmienić fragment stylu" bo próbowałem.
 15. Rozmiar tabeli

  Dzięki panowie za pomoc. Co chciałem to zrobiłem. Można zamknąć.
×