Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Klub Malawi

Użytkownik
 • Content Count

  267
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Klub Malawi last won the day on November 26 2019

Klub Malawi had the most liked content!

Community Reputation

9 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.4.x
 • Forum
  forum.klub-malawi.pl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Napisałem Zastanawiam się tylko dlaczego stało się to z dnia na dzień. Czy kolejna aktualizacja skryptu nie naprawiłaby problemu?
 2. Tematy z powiadomień też się długo wczytują. Zauważyłem, że zawsze długo się wczytują pliki z "comment" Może to też jakaś wskazówka?
 3. To jest arrowchat. On się cały czas ładuje. Po wyłączeniu go nie ładuje się ten plik, ale poprawy nie ma, tak że to nie to. Na razie zostawie wyłączony. A o co chodzi z tym 301 po lewej stronie? Może to jakiś trop? https://developer.mozilla.org/pl/docs/Web/HTTP/Status/301
 4. Klikałeś najpierw "nieprzeczytana zawartość" potem w tematy? Bo tam jest problem. Czy bezpośrednio w działach? Tam jest okej. Wiesz może który to konkretnie plik? Z podanego linku nic mi się nie otwiera.
 5. Standardowo odbijanie piłeczki. IPS odpisał. Tłumaczenie Google translator : "Witaj, przeglądarka nie spowodowałaby różnicy prędkości w przypadku jakichkolwiek elementów po naszej stronie, co oznacza, że chociaż wszystkie przeglądarki działają inaczej, nie ma nic po naszej stronie, co by na to wpłynęło, byłoby to po stronie przeglądarki. Elementy wydajności byłyby również po stronie serwera, więc musisz mieć kontakt z hostem, jeśli występują problemy związane z wydajnością. Z reguły, aby rozpocząć rozwiązywanie problemów po naszej stronie, możesz ustawić je domyślne, wyłączyć wszystkie elementy stron trzecich, a to może zapewnić ci bazową wydajność, jeśli następnie włączysz inne elementy, może to pomóc w zawężeniu elementu powodującego powolność w razie potrzeby." Hosting: "dziękuję za oczekiwanie. Nie odnaleźliśmy żadnych problemów po stronie hostingu. Nie widzimy też przekraczania limitów zasobów hostingów. Zweryfikowaliśmy zapytania wysyłane do bazy danych i najdłuższy czas przetwarzania to około 3 sekund. W przypadku badania połączenia do strony za pomocą Pingdom Tools widzimy długi czas wczytywania dwóch elementów imageproxy. Proszę o dalszą weryfikację sytuacji po stronie skryptu. Mogą też Państwo dodać cache LiteSpeed Cache, który bardzo dobrze współpracuje z naszym hostingiem. Poniżej przesyłam link do dokumentacji na ten temat: https://www.litespeedtech.com/support/wiki/doku.php/litespeed_wiki:cache:no-plugin-ip-board?redirect=1" Jakieś rady? Na domyślnym stylu i z wył wtyczkami to samo. Tylko na Firefox i tylko w " nieprzeczytana zawartość" Konto do testów : User: Test H: test
 6. Witam. Od poniedziałku mam sygnały od użytkowników używających firefox, że tematy z "zawartości nieprzeczytanej" bardzo długo się ładują. Reszta forum działa OK. Na Chrome też nie ma problemu. Kontaktowałem się już hostingiem. Diagnozowali problem od rana aż w końcu odpisali. Jakieś rady? Dziękuję i pozdrawiam.
 7. Ktoś testuje? Można testować na swoim forum czy tylko na IPS?
 8. A może da się jakoś zrobić żeby chociaż czcionka była innego koloru? Tylko w jednym konkretnym dziale.
 9. Witam. Czy istnieje jakaś modyfikacja aby tematy w dziale jakoś oddzielić? Np. Nowe tematy z 2019 poniżej jakaś krecha kolorowa i niżej tematy z 2018? Pozdrawiam.
 10. U nas parę rzeczy niechcianych działo się na PHP 7.3, po przelaczeniu na 7.2 ustało. Taką radę tu dostałem i jak zwykle była dobra.
 11. PHP. Walcz z hostingiem. To tam jest problem. Przynajmniej u mnie tak było. Może ogranicz też wysyłanie maili. Masz bardzo dużo użytkowników, ale bewnie ogromna większość już dawno nieaktywna. Może wyłącz wysyłanie powiadomień na maila i daj info na forum, że chętni sami sobie mogą włączyć.
 12. Tak. Pierwsze zgłoszenie w tej sprawie było pod koniec sierpnia. Coś poprawili. Posty wchodziły już nie 30sec tylko ok. 10. Potem twierdzili, że po ich stronie jest wszystko ok. Po wprowadzeniu sendgrid byłem pewien że to wina poczty na serwerze. Po zgłoszeniu naprawili. Dobrze, że sygerukesz rekompensatę bo w grudniu mamy do opłacenia fakturę. Przypomnę im o tej sprawie.
 13. Wygląda na to, że mam problem naprawiony. W KOŃCU. Gdy spytałem co zostało poprawione to napisali: Chyba jakaś tajemnica
 14. Sendgrid ma miesiąc wersję trial na 40000 maili/ mies. Hosting napisał, że wprowadził jakąś poprawkę. Sprawdzę jak wrócę do domu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.