Skocz do zawartości

Hosting dHosting.pl - 10% rabat! :-)

WSPIERAJ forum :)

Klub Malawi

Użytkownik
 • Zawartość

  84
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.2.x
 • Forum
  forum.klub-malawi.pl
 1. Widoczność użytkowników w grupach podrzędnych

  Może to? https://invisioncommunity.com/files/file/8886-secondary-group-re-order/
 2. Brak zainstalowanej aplikacji w zawartości

  OK. Przepraszam za zaśmiecenie. Poradziłem sobie. Nie były przyznane uprawnienia dla mojego konta dla widoczności tej aplikacji.
 3. Witam. Kupiłem aplikację Forms. Po zainstalowaniu jest w aplikacjach, ale w zawartości już jej nie widać. Proszę o pomoc bo nie mogę wprowadzić żadnych ustawień. Dziękuję
 4. Błędy w logach systemowych

  Wprowadzili jakąś poprawkę i od godz. 10.05 nie zapisał się żaden błąd. Problem pewnie był po ich stronie. Dziękuję za rady.
 5. Błędy w logach systemowych

  Napisałem i tu na forum i do serwerowni. Odpisali. W jaki sposób bezpiecznie mogę im dać dostęp do listy błędów? Wystarczy plik z ftp?
 6. Od dwóch dni użytkownicy skarżą się na wyskakujące błędy. Wczoraj jeszcze 4.2.7 dzisiaj 4.2.8. Myślałem, że aktualizacja coś poprawi, ale dalej błędy są. Nie wiem czy to do końca wina IPSu bo 3.03 była awaria serwerów na stronie hostingowej, ale ponoć już jest wszystko OK.
 7. Zakupy w marketplace

  Może i to jest tylko dowód zakupu, jednak widnieje napis "faktura" Tutaj np. za odnowienie licencji. Czy za zakup aplikacji w marketplace mam po TO zgłosić się do autora aki czy będzie do pobrania w client area?
 8. Zakupy w marketplace

  Witam. Zamierzam kupić aplikację w marketplace tylko nie "produkcji" IPS tylko od jakiegoś programisty. Zanim kupię mam pytanie. Czy za taki zakup otrzymam fakturę czy zgłaszać się do autora aplikacji?
 9. Multi konta

  Jest aplikacja https://invisioncommunity.com/files/file/7882-cj-duplicate-member-logger/
 10. Serwis KLUBU MALAWI na IPS

  Hmm. Tak sobie testuję i wydaje mi się, że ten Pages to takie forum na forum tylko w innej zakładce menu. Możecie polecić jakieś forum do wglądu gdzie Pages jest fajnie rozwinięty?
 11. Wtyczka, dodatek - "Deklaracja członkowska"

  Coś wybierzemy można zamknąć.
 12. Serwis KLUBU MALAWI na IPS

  Edit Ok już sobie testuję.
 13. Wtyczka, dodatek - "Deklaracja członkowska"

  Drugi by chyba spełniał nasze oczekiwania. Szkoda że nie można wcześniej przetestować bo nie tani jest. Ten pierwszy znalazłem na rumuńskim forum tyle, że darmowy. Czy to jakiś pirat czy legalne źródło?
 14. Serwis KLUBU MALAWI na IPS

  Czy jest możliwość żeby przetestować Pages? Wrzucić kilka artykułów z fotkami itp? Jest demo ale czy tam jest Pages bo nie przypominam sobie?
 15. Serwis KLUBU MALAWI na IPS

  W takim razie czy Pages mogło by zastąpić nam dotychczasowy serwis? A może są jakieś inne rozwiązania?
×