Jump to content

GMroK

Member
 • Posts

  32
 • Joined

 • Last visited

About GMroK

 • Birthday 10/02/1992

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.2.x
 • Forum
  Tworzy się

Kontakt

 • Gadu Gadu
  2364150

Recent Profile Visitors

2,330 profile views

GMroK's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Temu Panu działa już poprawnie, więc proszę o komentarz jak to zostało naprawione
 2. Wersje SQL bo to Ona nie pozwala utworzyć tabel. Na pewno dobrze postępujesz ze wszystkim przed instalacją (chmody i inne sprawy związane z wersją 3.4.x). Jeśli to jest zwykły hosting www to prawdopodobnie wersja bazy SQL jest tam najnowsza, co nie pozwala zainstalować tak starego skryptu.
 3. Naprawdę instalujesz wersje 3.0 / 3.1? Podaj więcej danych na jakim serwerze instalujesz (wersje php / mysql / etc) Masz licencje i aktywny klucz? Coś nie tak masz z bazą danych, wersja SQL jest wyższa niż dopuszczalna maksymalna
 4. Rozwiązanie: Otwieramy ACP > Customization > Themes > Ur theme > HTML & CSS Codes > forums > front > index > forumRow, szukamy: {{if $forum->hasChildren()}} <ul class="ipsDataItem_subList ipsList_inline"> {{foreach $forum->children() as $subforum}} <li class="{{if \IPS\forums\Topic::containerUnread( $subforum )}}ipsDataItem_unread{{endif}}"> <a href="{$subforum->url()}">{{if \IPS\forums\Topic::containerUnread( $subforum )}}<span class='ipsItemStatus ipsItemStatus_tiny {{if !\IPS\forums\Topic::containerUnread( $subforum ) && !$subforum->redirect_on}}ipsItemStatus_read{{endif}}'><i class="fa fa-circle"></i></span>&nbsp;{{endif}}{$subforum->_title}</a> </li> {{endforeach}} </ul> {{endif}} Kopiujemy całość z pliku, usuwamy i wklejamy to pod tym: {{if $forum->description}} <div class="ipsDataItem_meta ipsType_richText">{$forum->description|raw}</div> {{endif}} Koniec. Opis z subforami zamienią się miejscami Można zamknąć.
 5. Witam, Chciałbym zmienić opis forum z subforami miejscami, tzn. aby opis forum znajdował się bezpośrednio pod danym forum, a subfora poniżej opisu tj.: Proszę o pomoc. Pozdrawiam.
 6. Cała paczka aplikacji: Strona nie działa, ponieważ Seeq nie jest autorem tej aplikacji i "zadecydował" wyłączyć ją.
 7. Próbowałem tj. napisaliście z widoku tematów przenosić i działa normalnie, także nie wiem dlaczego Wy tego nie możecie. Spróbujcie wyłączyć Tryb projektowania.
 8. "Nikt nie ingerował w darmową wersję" - wybacz, ale Seeq przerobił to nie napisał - to nie jest jego autorstwa. Skoro znasz fora, które nie mają z tym problemu, to dlaczego nie napiszesz do Administracji i nie zapytasz jak tego problemu się pozbyć, może ktoś ma choć troszkę empatii i Ci powie (a Ty potem nam )
 9. Tutaj znajdziesz odpowiedź na pytanie 1 i 2. Odnośnie pytania nr 3, to musiałbyś napisać własne aplikacje, aby dodawać ich do sidebar'u (tak mi się wydaje)
 10. Próbowałem, próbowałem i nic. Tj. napisał Moim zdaniem ma racje - ktoś ingerował w 'darmową' wersje
 11. Mam identyczny problem. Czy mógłbym kogoś, kto się zna na aplikacjach IPB, aby przetestował tą aplikacje u siebie na serwerze i sprawdził czy dzieje się tak samo? http://seeq.pl/files/file/1-sq-server-list/
 12. Wnioskuje, że przed instalacją powinienem zmienić na ' utf8_general_ci ' tak?
 13. Witam, chciałbym się zapytać czy przed instalacją IP Board na swoim serwerze, jest konieczna zmiana metody porównywania zapisów w bazie danych z 'latin2_general_ci' na 'utf8_general_ci' lub na inną? Pozdrawiam
 14. Zainstalowałem na nowo forum, tylko nie zmieniałem metody porównywania zapisów w bazie danych z 'latin2_general_ci' na 'utf8_general_ci', ale to nie rozwiązanie problemu (chyba). Rozwiązaniem problemu z brakiem działających owych dwóch wtyczek było włączony Designers' Mode, po wyłączeniu tego modu wszystko działa tj. należy. Dziękuje za pomoc oraz przepraszam za kłopot. Myślę, że komuś się przyda to. Ps. Temat można zmienić z 'Niedziałające wtyczki IP Board 4' Wyjaśnione
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.