Jump to content

Raczek

Member
 • Posts

  56
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Raczek

 1. PHP 8 akurat posiadam, więc okej. 4.5 akurat posiadam (dopiero co wykupiłem licencję :)).
 2. Cześć, szukam wtyczki LSCache dla IPS wersji czwartej. Alternatywnie prosiłbym o wskazanie sensownych alternatyw, które dadzą efekt w optymalizacji. Mam świadomość, że mogę zastosować .htaccess. Redis z lazy loadingiem już wprowadziłem, jednak zależy mi na gruntownej optymalizacji CMS-a.
 3. Witajcie, mam pytanie, które mnie zastanawia od dawien dawna. Czy jest możliwe "wyciągnięcie" z ftp plików, odpowiedzialnych za dany styl forum? Nie mówię o eksporcie w acp.
 4. Witam, potrzebuję bardzo klasę, która odpowiada za zawartość tła shoutboxa. Dla dodania: Firebug zawiódł. Styl: Edytowany Deflection. Nie zmieniane nazwy klas. Niestety nie mogę przedstawić linku, ponieważ korzystam z localhosta Bardzo będę wdzięczny za pomoc. Z góry dziękuję, oraz oczekuję na pomocną dłoń
 5. Witam. Chciałbym poprosić o pomoc osoby, które posiadają na swoich forach hosting plików. Czy plugin Videos System (https://invisionpower.com/files/file/3724-m34-videos-system/) będzie obsługiwać filmy video, które zostały wysłane jako pliki na mój hosting? Wiem, że bardzo zawiłe pytanie, lecz potrzebuję pilnie wyjaśnienia na nie, oraz co ważniejsze czy tak będzie działać. Pozdrawiam, i oczekuję na odpowiedź.
 6. Witam, szukam porady nt. przesuwania się górnej belki(tam gdzie m.in jest przekierowanie do profilu użytkownika) wraz z obracaniem scrolla myszy. Wiem, że trzeba dodać position fixed, lecz potem nie wiem co i gdzie należy dodać w szablonach. Proszę o szybką poradę, z góry dziękuję
 7. Witam. Szukam fragmentu css, który odpowiada za kolorowy przycisk, który występuje m.in przy shoutboxie (Mowa o przycisku "Wyślij") czy przy rejestracji, gdzie jest przycisk "Zarejestruj się". Z góry dziękuję za pomoc.
 8. Witam. Kombinuję ostatnio nad stworzeniem formularza, który odwołuje się do mysql, oraz nad stroną, które te formularze wyświetla w formie tabeli. Nie wiem czy w dobrym temacie to zamieściłem, lecz bardzo prosiłbym o pomoc. Dziękuję z góry
 9. Witam, świeżo po instalacji forum wyskoczył mi taki błąd: mySQL query error: INSERT INTO cache_store (`cs_array`,`cs_key`,`cs_value`,`cs_updated`,`cs_rebuild`) VALUES(1,'ipsNewsData','a:3:{s:4:\"news\";b:0;s:6:\"vcheck\";b:0;s:4:\"time\";i:1451822881;}',1451822881,0) ON DUPLICATE KEY UPDATE cs_array=VALUES(cs_array),cs_key=VALUES(cs_key),cs_value=VALUES(cs_value),cs_updated=VALUES(cs_updated),cs_rebuild=VALUES(cs_rebuild) Pierwszy raz mam styczność z tego typu błędem, więc prosiłbym o pomoc. Jeśli potrzeba większych informacji o hoście to: 000webhost.com
 10. Naprawione, wina cholernego hooku. Dziękuję. Co lepsze pracowałem na nim prawie 3 miesiące i nic się nie działo.
 11. Witam. Dzisiaj trafił mi się błąd, następujący. Nic nie pracując na forum, nie dodawając nic pojawił się Driver Error. Jak się okazuje mogę wejść swobodnie do acp. Proszę o szybką pomoc.
 12. Zdras twój tie Jurij. Chodzi mi o m.in wiadomość automatyczną przy korzystaniu z szablonów moderacyjnych.
 13. Cześć, czy ma ktoś grafiki i ikonu do komunikatów w bbocode? Jeśli tak to bardzo byłbym wdzięczny za wysłanie mi ich lub ogólny reupload.
 14. Witam, mam problem z stylem BG Zone. Otóż jest bardzo duży odstep pomiędzy logiem a działami. Chodzi mi o to, co jest pokazane na poniższym obrazku: Czy może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi, że taki odstep jest, oraz jak to usunąć. Za pomoc full. Pozdrawiam.
 15. Witam, chciałbym uzyskać taki efekt: Chodzi mi głównie o to, żeby nie było białego tła(przerabiam podstawowy styl) tylko, żeby był taki prześwitujący, niekoniecznie czarny. Czy wie ktoś jak mi pomóc?
 16. Kolega [member=tenechu] miał na myśli to, że tego skina nie kupiłeś od autora tylko zassałeś skądś przyczyniając się do piractwa (czego to forum nie wspiera) jak dla mnie do zamknięcia =) W sumie nie wiem, gdyż ja tego nie pobierałem, tylko właściciel serwerowni kazał mi zrobić forum z tym stylem, i nie przeglądałem czy to nulled czy co innego.
 17. Nie wiem czy z oryginalnego czy nie ale zależałoby mi na naprawie tego. btw. tego wcześniej nie było.
 18. Witam, wgrałem i zaczełem graficznie edytoać styl Metin2Modern. Nie ruszałem nic w css a nie ma całkowicie pasku logowania i rejestracji. Czy ktoś potafiłby mi pomóc z ta sytuacją? SS:
 19. Witam. Zauważyłem na swoim forum ostatnio taki problem: Jak się loguję to powyżej strony pojawia się taki error: Drugi problem polega na tym, że po wypelnieniu formularza rejestracyjnego i po wcisnięciu rejestracja trwa ona w wieczność. Czy znajdzie się odpowiedź na te dwa pytania?
 20. A mógłbyś dokładniej mi opisac, próbowałem już, alewtedy fatal erro wyskakiwał
 21. Co nalezy zrobić, aby przywrócić mozliwość, gdy taki driver error wyskoczył? @Edit Gdyby ktoś chciał zamknąć temat to proszę nie zamykajcie, gdyż chciałbym skończyć z tym problemem raz na zawsze. Powtarzam pytanie, dotyczace tego tematu. SQL log: Licze na szybką pomoc
 22. Jeszcze jedno, po upgrade jak juz zrobiłem co należy mam problem z wyświetleniem tematów: Co nalezy zrobić, aby przywrócić mozliwość, gdy taki driver error wyskoczył? @Edit Gdyby ktoś chciał zamknąć temat to proszę nie zamykajcie, gdyż chciałbym skończyć z tym problemem raz na zawsze.
 23. Przeniosłem bazę danych oraz silnik na nowy hosting. Przeczytałem że fatal erro tym mg napraiwć. No to robię wg poradnika, i stanęłem na tym punkcie. Mógłby ktoś doradzić co dalej?
 24. Już zrobilem, teraz problem taki, że mam krzaczki w polskich literach, a to związane z utf8 chyba. Teraz nie wiem czy mam w phpmyadmin konwersje do utf8 czy w jakis iny sposób.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.