Jump to content

Raczek

Member
 • Posts

  56
 • Joined

 • Last visited

About Raczek

 • Birthday 09/10/1999

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.5.x

Kontakt

 • Gadu Gadu
  9116950

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Wrocław

Recent Profile Visitors

1,833 profile views

Raczek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. PHP 8 akurat posiadam, więc okej. 4.5 akurat posiadam (dopiero co wykupiłem licencję :)).
 2. Cześć, szukam wtyczki LSCache dla IPS wersji czwartej. Alternatywnie prosiłbym o wskazanie sensownych alternatyw, które dadzą efekt w optymalizacji. Mam świadomość, że mogę zastosować .htaccess. Redis z lazy loadingiem już wprowadziłem, jednak zależy mi na gruntownej optymalizacji CMS-a.
 3. Witajcie, mam pytanie, które mnie zastanawia od dawien dawna. Czy jest możliwe "wyciągnięcie" z ftp plików, odpowiedzialnych za dany styl forum? Nie mówię o eksporcie w acp.
 4. Witam, potrzebuję bardzo klasę, która odpowiada za zawartość tła shoutboxa. Dla dodania: Firebug zawiódł. Styl: Edytowany Deflection. Nie zmieniane nazwy klas. Niestety nie mogę przedstawić linku, ponieważ korzystam z localhosta Bardzo będę wdzięczny za pomoc. Z góry dziękuję, oraz oczekuję na pomocną dłoń
 5. Witam. Chciałbym poprosić o pomoc osoby, które posiadają na swoich forach hosting plików. Czy plugin Videos System (https://invisionpower.com/files/file/3724-m34-videos-system/) będzie obsługiwać filmy video, które zostały wysłane jako pliki na mój hosting? Wiem, że bardzo zawiłe pytanie, lecz potrzebuję pilnie wyjaśnienia na nie, oraz co ważniejsze czy tak będzie działać. Pozdrawiam, i oczekuję na odpowiedź.
 6. Witam, szukam porady nt. przesuwania się górnej belki(tam gdzie m.in jest przekierowanie do profilu użytkownika) wraz z obracaniem scrolla myszy. Wiem, że trzeba dodać position fixed, lecz potem nie wiem co i gdzie należy dodać w szablonach. Proszę o szybką poradę, z góry dziękuję
 7. Witam. Szukam fragmentu css, który odpowiada za kolorowy przycisk, który występuje m.in przy shoutboxie (Mowa o przycisku "Wyślij") czy przy rejestracji, gdzie jest przycisk "Zarejestruj się". Z góry dziękuję za pomoc.
 8. Witam. Kombinuję ostatnio nad stworzeniem formularza, który odwołuje się do mysql, oraz nad stroną, które te formularze wyświetla w formie tabeli. Nie wiem czy w dobrym temacie to zamieściłem, lecz bardzo prosiłbym o pomoc. Dziękuję z góry
 9. Witam, świeżo po instalacji forum wyskoczył mi taki błąd: mySQL query error: INSERT INTO cache_store (`cs_array`,`cs_key`,`cs_value`,`cs_updated`,`cs_rebuild`) VALUES(1,'ipsNewsData','a:3:{s:4:\"news\";b:0;s:6:\"vcheck\";b:0;s:4:\"time\";i:1451822881;}',1451822881,0) ON DUPLICATE KEY UPDATE cs_array=VALUES(cs_array),cs_key=VALUES(cs_key),cs_value=VALUES(cs_value),cs_updated=VALUES(cs_updated),cs_rebuild=VALUES(cs_rebuild) Pierwszy raz mam styczność z tego typu błędem, więc prosiłbym o pomoc. Jeśli potrzeba większych informacji o hoście to: 000webhost.com
 10. Naprawione, wina cholernego hooku. Dziękuję. Co lepsze pracowałem na nim prawie 3 miesiące i nic się nie działo.
 11. Witam. Dzisiaj trafił mi się błąd, następujący. Nic nie pracując na forum, nie dodawając nic pojawił się Driver Error. Jak się okazuje mogę wejść swobodnie do acp. Proszę o szybką pomoc.
 12. Zdras twój tie Jurij. Chodzi mi o m.in wiadomość automatyczną przy korzystaniu z szablonów moderacyjnych.
 13. Cześć, czy ma ktoś grafiki i ikonu do komunikatów w bbocode? Jeśli tak to bardzo byłbym wdzięczny za wysłanie mi ich lub ogólny reupload.
 14. Witam, mam problem z stylem BG Zone. Otóż jest bardzo duży odstep pomiędzy logiem a działami. Chodzi mi o to, co jest pokazane na poniższym obrazku: Czy może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi, że taki odstep jest, oraz jak to usunąć. Za pomoc full. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.