Jump to content

Hosting dHosting.pl - 1015% rabat! Zwiększamy rabat!

muszak

Użytkownik
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  -brak-

Recent Profile Visitors

1,496 profile views
 1. Gdzie dokładnie znaleźć ten plik?
 2. Witam Mam problem ponieważ nie wiem jak zmienić maksymalny rozmiar wrzucanego pliku z standardowego 1,2 mb i cały czas wyskakuje mi błąd.
 3. Witam Tak jak w temacie, poszukuję licencji IPB może być wygasła. Jeśli trzeba będzie i cena będzie przystępna mogę pokryć koszty transferu. Budżet 400-700 zł
 4. http://scr.hu/0a3a/d57ff
 5. Wszystko normalnie mogę wgrać, inne style itp. tylko style wcześniej wyeksportowane się nie ładują
 6. Napisałem że juz to zrobiłem .. nadal to samo
 7. Próbowałem cały czas to : http://scr.hu/0a3a/24v3g a stylu brak.
 8. Wrzucałem plik .xml.gz jak i sam plik .xml eksport nie działa również przy standardowym stylu ipb
 9. Witam Zrobiłem jakiś czas temu od podstaw styl. Zamierzałem go sprzedać lecz ... jest problem przy eksporcie. Wszystko ładnie się eksportuje grafika jak i pliki stylu. Pliki xml mają prawidłową wagę itp. Lecz gdy już chcę wgrać owy styl on się po prostu nie wgrywa i wyskakuję dziwny komunikat ponieważ nie zawiera on informacji o jakim kolwiek imporcie pliki http://scr.hu/0a3a/16e03.
 10. Dzięki za pomoc ... problem polega na tym że nie wiem gdzie popełniłem błąd ... 100 raz wklejacie ten sam temat który nic nie daje ...
 11. witam mam problem a mianowicie chciałbym aby to : http://scr.hu/0a3a/7zpsw wyglądało jak to : http://scr.hu/0a3a/89a04 Oraz przy edycji pliku : http://scr.hu/0a3a/96qfl, nie działa również opcja : Anuluj oraz uzyj pełnego edytora Wiem ... coś popsułem przy edycji stylu lecz teraz nie wiem gdzie ... proszę o podanie dokładnej lokalizacji.
 12. dobra teraz coś spierdzieliłem .... po cofnięciu zmian nadal pozostaje to co było ... jedynie gdy usunę to {$footer_items['copyright']} z globala to znika, lecz wtedy znika cała reszta. Nawet po wgraniu starego kodu to zostaje. Rozwiązany dziękuję za pomoc, postanowiłem sam napisać dany fragment stylu.
 13. Nie... darmowy styl ogólnodostępny Chciałbym wiedzieć jak to zmienić, dodałbym : Edited by czy coś takiego
 14. Kiedy to jest tylko kawałek stylu ... część szkieletu której sam napisać nie potrafiłem
 15. Witam Pytanie brzmi jak wyłączyć dodawanie zdjęć w tle w profilu użytkownika. Kolejna sprawa a mianowicie stopka forum . http://scr.hu/0a3a/vdvko Chciałbym usunąc notke :ipb skin by cgn. Chciałbym to usunąc poniewaz potrzebowałem samego szkieletu strony który i tak kompletnie zmieniłem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.