Skocz do zawartości

Hosting dHosting.pl - 10% rabat! :-)

WSPIERAJ forum :)

Shelby22

Użytkownik
 • Zawartość

  135
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

16 Neutralna

O Shelby22

 • Urodziny 08.12.1996

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.1.x
 1. Spróbuj staff members online, która pokazuje grupy w statystykach a nie sidebarze.
 2. Avatary w top posters i top reputation

  w ipb_styles.css znajdź: .ipsUserPhoto { i dodaj border-radius:50%; I Gotowe.
 3. Wersja ipb kary ?

  Powiadom rodziców, że już niedługo zapuka do twoich drzwi policja i zapyta o Ciebie. Polecam się już spakować bo na szybko jest ciężko zabrać ze sobą do więzienia niezbędne rzeczy( Weź mydło w płynie bo jest bezpieczniej ).
 4. Poszukuje pewnego stylu.

  Styl został wykonany przez Zonic.pl na potrzeby sieci CS-Grom.pl która przemieniła się w GGWP.pl Od siebie mogę powiedzieć, że nawet my mamy problem aby skontaktować się z autorem bo zwyczajnie nie odpisuje na maile.
 5. BBcode pogrubianie tekstu [b]

  Co innego mamy Ci poradzić ? Nie wyczarujemy Ci innej odpowiedzi gdyż problem ewidentnie leży po stronie stylu...
 6. [ZLECĘ] Tabela serwerów

  Jest to tabelka od Naxe dostępna do kupienia.
 7. TOP Reputation - wykluczenie grup

  Settings ==> Members ==> Reputation System ==> Protected groups Wybierasz grupy którym nie będzie można dać dodatnich i ujemnych pkt reputacji.
 8. Problem z zapisywaniem bitów stylu.

  Nie jest to na pewno wina hostingu bo działo się już tak gdy siedzieliśmy na maszynach biznes-hostu. Teraz posiadamy swojego bardzo stabilnego VPS'a.
 9. Problem z zapisywaniem bitów stylu.

  Nie ma żadnego błędu. Na innej przeglądarce również to samo. Gdy klikam zapisz:
 10. Witam natchnąłem się dziś na bardzo dziwny problem mianowicie. Jeśli edytuje bit - BoardIndexTemplate, GlobalTemplate itp. i chce go zapisać to nic się nie dzieję i mogę sobie czekać wiecznie. Ciągle widnieje "Zapisywanie". Istnieje jakieś rozwiązanie tego problemu bo przyznam, że jest dość dziwny i nie mam pojęcia co mogło go spowodować. ( Inni administratorzy również mają ten problem ).
 11. To kolego napisałeś w złym dziale. Napisz tutaj: http://forum.invisionize.pl/forum/15-gie%C5%82da/
 12. 505 Internal Server Error - Dużo problem.

  Dobra dzięki
 13. 505 Internal Server Error - Dużo problem.

  Obciążenie serwera: 3,79
 14. Witam od kilku dni walczę z tym błędem ale mam już naprawdę dość i nie mam zielonego pojęcia co go powoduje. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś chociaż naprowadzić co mogę zrobić aby go nie było. Internal Server Error The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request. Please contact the server administrator at webmaster@ggwp.pl to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error. More information about this error may be available in the server error log. Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request. Dodam też, że błąd wyskakuje sporadycznie przy odświeżaniu forum.
 15. Kolorowe Nicki

  Czy Ty jesteś debilem czy udajesz czy może z nas robisz idiotów ? Napisałeś: Dobra te kolory już mam, teraz poszukuję pluginy, który by pokazywał kto był dziś na forum. A potem znów kolejny post: Nie mogę edytować kolejny raz tematu ;p Chodzi o to, że dodałem pliki na stronę, hooka zainstalowałem a kolor. nicków dalej nie ma :c Nikt nie ma sugestii bo nie potrafisz wykonać najprostszej czynności. PORADNIK SPECJALNIE DLA CIEBIE: 1. Klikasz: (Rozszerzenia) 2. Następnie: ( Wybierasz plik z rozszerzeniem .XML ) 3. GOTOWE !
×