Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problem z zapisywaniem bitów stylu.


Shelby22
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez semenedar,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam natchnąłem się dziś na bardzo dziwny problem mianowicie.

Jeśli edytuje bit - BoardIndexTemplate, GlobalTemplate itp. i chce go zapisać to nic się nie dzieję i mogę sobie czekać wiecznie. Ciągle widnieje "Zapisywanie".

 

Istnieje jakieś rozwiązanie tego problemu bo przyznam, że jest dość dziwny i nie mam pojęcia co mogło go spowodować.

( Inni administratorzy również mają ten problem ).

http://ggwp.pl/ - Twoja sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wywala Ci błędu związanego z JSON ?

 

Proponuje też zmienić na wersje PHP 5.5, w moim odczuciu najlepiej IPB na nim działa.

 

Zazwyczaj długie zapisywanie się bitu jest związane z długim oczekiwaniem na odpowiedź z serwera.

 

Spróbuj tez zapisać w trybie bezpiecznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym stylu się tak dzieje? Zmienialiście/instalowaliście coś w dniu kiedy zaczęło się tak dziać? Próbowałeś w trybie bezpiecznym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Nie jest to na pewno wina hostingu bo działo się już tak gdy siedzieliśmy na maszynach biznes-hostu.

Teraz posiadamy swojego bardzo stabilnego VPS'a.

 

Upewnij się, czy to przypadkiem nie będą jednak limity na serwerze, np suhosin. Czasami, na niektórych hostingach domyślne wartości są obniżone. Wtedy występują różne problemy: z zapisywaniem skinów po edycji, z zaznaczaniem i zapamiętywaniem "ptaszków" w maskach uprawnień (zmieniasz a się nie zapisują i po wejściu dalej masz to samo, dzieje się tak gdy wartości i grup jest już tak dużo że limit zostaje wyczerpany) i tym podobne. To są właśnie limity suhosin. Podczas instalacji skryptu, nie było żadnych "warningów" mówiących o zbyt niskich wartościach suhosin?

 

Sprawdź to w następujący sposób. Tymczasowo (oczywiście) usuń wszystkie "ptaszki" w opcjach masek uprawnień jednej z grup. Wcześniej sobie oczywiście zapamiętaj jak było ;) Tym sposobem, zwolnisz limit. Jeżeli skin się zapisze bezproblemowo, możesz być pewny że masz limity i musisz z tym iść do usługodawcy.

 

Miałem podobny problem, oczywiście NIE na obecnym dHostingu, ale gdy dla Klienta robiłem stronę na az.pl też w IP Board.

Edytowane przez semenedar
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.