Jump to content

x1qbus1x

Member
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.3.1

x1qbus1x's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Owszem, zmienia ona tytuły tematów na Mi natomiast chodzi o to, że system automatycznie zmienia mi Prościej już nie jestem w stanie tego wytłumaczyć
 2. Dzięki 1. Miałem na myśli ilość wyświetlanych tematów w kategorii, którą ustawia się domyślnie w ACP. Chciałbym, aby nie wszędzie wartość była jednakowa. Dodatkowe pytania: 4. Forum automatycznie zmienia mi nazwę tematu, rozpoczynając każde słowo z dużej litery. Jak mogę to zmienić? Ze względów estetycznych jak i SEO jest to sprawa wielce niepożądana 5. W niektórych kategoriach ustawiłem 'otwarte tagi' oraz dodałem ich kilka. Zakładając nowy temat, użytkownik nie ma możliwości dodania własnego tagu, musi polegać na już istniejącym.
 3. Witajcie, Mam do was kilka pytań odnośnie ipb. Jestem zielony w tym temacie 1. Jak ustawić, by niektóre kategorie / fora miały wyświetlaną większą ilość tematów niż domyślnie? 2. Czy istnieje jakiś mod / plugin pod 3.3.x lub w miarę kompatybilny z nim, który powoduje automatyczne scalenie postów ludzi, którzy w krótkim odstępie czasu piszą nowy post pod swoim poprzednim? 3. Jak spowodować, aby dany temat podpięty był w różnych działach forum? Z góry bardzo dziękuję za pomoc
 4. Witajcie, Zastanawiam się jak zwiększyć czytelność postów w standardowej skórce. Chciałbym zmienić domyślny wygląd tekstu w poście (oczywiscie takiego, który nie jest formatowany bbcode przez autora) tak, aby zastosować większe paddingi w polach quote oraz code a przede wszystkim zwiększyć wartość line-height tekstu. Gdzie dokładnie szukać w plikach ze stylami?
 5. Witajcie, Czy ktoś mógłby podzielić się wiedzą na temat konkretnych różnić między 3.3.1 a 3.4.4 ? Czy są to poprawki subtelne, niemalże niezauważalne, czy też wykonano na jakiejś płaszczyźnie modyfikację wybitnie wartą uwagi?
 6. Korzystam z niego i póki co wydaje mi się, że jest to jeden z lepszych jeśli nie najlepszy polski darmowy hosting. Dość często na kilka-kilkanaście sekund traci połączenie z mysql ale w tym przypadku jest to w miarę znośne. Dla porównania w innych hostingach tej kategorii jak np. keed.pl nie dało się po prostu wytrzymać.
 7. Nie sprawdzałem tylko w ciemno wgrałem od nowa, usuwając poprzednie - lipa. Czynność tę powtórzyłem raz jeszcze i tym razem działa - za każdym razem przy importowaniu xmlów wyrzucało błąd połączenia z mysql, mimo wszystko 95% rzeczy działała. Temat rozwiązany, dzięki.
 8. @up tak, to jest ten link. Problem tkwi z rejestracją (większość po angielsku) oraz częściowo dział 'zobacz nową zawartość'. Co za to może odpowiadać? Wgram wasze spolszczenie ponownie ale wątpię, aby to coś zmieniło.
 9. Najwyraźniej nie czytałeś uważnie. Wgrałem wasze (od tego zacząłem) ale problem występował. Dlatego też dograłem spolszczenie ips beyond, które praktycznie nic nie zmieniło. Mogę wrócić do waszego - mi to nie robi różnicy, chcę aby po prostu działało.
 10. Obecnie mam spolszczenie ips Beyond 3.3.1 (wczesniej z forum invisione). Wgralem plik z katalogu 'all-in-one' a nastepnie zimportowalem core_language_pack.xml oraz pliki forums i members. Nie jestem pewien czy to odpowiedź na Twoje pytanie, jeśli nie - proszę sprecyzuj je. Podkreślam, że jestem raczkujący jeśli chodzi o ipb.
 11. Wrzucilem plik główny xml oraz te dodatkowe. Problem wciąż występuje. candida.pusku.com - sprawdźcie. Niewielka część jest spolszczona, jednak podstawowe pola i inne elementy podczas rejestracji wyświetlają się w języku angielskim. Stronę robię z myślą w dużej mierze o osobach starszych, które mogą mieć z tym problemy - spolszczenie jest więc musem. Co w takim przypadku może być przyczyną zaistniałej sytuacji?
 12. Witajcie, Posiadam system ipb 3.3.1. Wgrywałem odpowiednie spolszczenie z tego forum jak i z ips beyond. Niestety ani jedno ani drugie nie uwzględnia rejestracji oraz częściowo działu 'nowa zawartość'. Jak to zmienić? Czy istnieje gotowy xml na to, czy tez muszę to jakoś wykonać ręcznie? Jestem zielony w temacie ipb.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.