Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Draconius

Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Draconius

 • Birthday 04/15/2006

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.4.5
 1. no tak z tym że jak w ustawieniach tej modyfikacji zmieniam kolor borderu to to i tak w efekcie końcowym nic nie daje... pisałem o tym wcześniej xD
 2. http://pngc.pl/forum/jest to element od Facebook Like Box, z racji tego, iż w konfiguracji hooka, mimo iż zmienię kolor obramowania w efekciee końcowym i tak to nic nie daje na stronie, więc chciałem to zmienić na sztywno w pliku
 3. Witam Chciałbym się dowiedzieć gdzie znajdę plik .css, w którym znajduje się skrawek kodu pod divem _4s7c o zawartości: ._4s7c { border-width: 1px; border-style: solid; border-right: 1px solid #AAA; border-color: #315C99 #AAA #AAA; Szukałem poprzez fragment stylu i nic mi to nie dało. Przeszukałem wsystko i nie mogę tego znaleźć w żaden sposób.
 4. Witam Mam problem z tą modyfikacją, otóż po zainstalowaniu oryginalnej wersji pojawił się u mnie problem na stylu spark 3, a mianowicie gdy pojawia się podmenu to nie ma na nim tła ani obrazkowego ani narzuconego koloru w .cssie odpowiedzialnego za tą modyfikacje. Szukałem już rozwiązań w każdym pliku odpowiednim za tą modyfikacje ale nie mam zielonego pojęcia gdzie to może się ukrywać... a styl raczej przystosowany do tej modyfikacji bo widzę ze niejedna strona posiada ten styl i tą modyfikacje
 5. Wiem że tam jest to wszystko tylko nie wiem jak to zrobić
 6. Witam. Chciałbym się dowiedzieć gdzie edytować tą aplikacje aby po najechaniu myszką na dane podmenu (to rozwijane) zmieniało się jego podświetlenie tak jak na głównym menu. Chodzi mi o coś takiego jak jest na np. http://goserv.pl po najechaniu na zakładkę hltv. Szukałem już trochę w plikach pluginu ale nie udało mi się znaleźć odpowiedniej linii kodu.
 7. Mamy Ci podawać gotowe wyniki szukania? Pamiętaj, że GOOGLE nie gryzie...
 8. To jest po prostu dodana grafika do poszczególnego poddziału
 9. Witam Mam problem z poprawnym miejscem logo... Otóż nie mam zielonego pojęcia jak umiejscowić logo tak aby nie poszerzał się pasek nawigacyjny mój kod w defaultHeader wygląda następująco:
 10. Draconius

  (DP34) iHost

  tak tylko jak ja nie widze zadnych ustawien od tego...
 11. Draconius

  (DP34) iHost

  hmm tylko problem w tym ze nie wiem gdzie moge to znaleŹć...
 12. Draconius

  (DP34) iHost

  mam problem z tym hookiem otóż gdy zainstalowałem go poprawnie nie mogę wejść do zakładki od niego bo wyskakuje mi "Nie masz uprawnień do przeglądania tej strony" ... może ktoś pomóc z tym?
 13. Witam Zainstalowałem przed chwilą hook FacebookLikeBox wszystko ładnie pięknie ale chciałbym pozbyć się tego oryginalnego obramowania, które domyślnie jest niebieskie... Próbuję poprzez Border Color ale jak dam jakiś kolor to to i tak nie zmienia się tylko cały czas pozostaje niebieskie... Czytałem że aby znikła najlepiej dać kolor tła no ale jak tak próbuję to nie skutkuje niczym... Liczę na szybką pomoc.
 14. Źle nie wgrywam bo jade z poradnikiem... a użycie narzędzi też nic nie zmienia... skiny są na pewno 3.4.x
 15. teez styl pobrałem z marketplace community.invisionpower.com
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.