Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

bestbody

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.1.x
 1. Można dokładniej laikowi? Generalnie forum toworzy na podstawie nazwy tematu url, czasami jest bardzo długi. Pytanie czy można go indywidualne skrócić/zmienić? Jeśli tak to gdzie dokładnie, poprzez panel?
 2. Witam, Prosiłbym o podpowiedź jak ręcznie zmienić adres URL tematu, który już istnieje na forum? Pozdrawiam i z góry dziękuję
 3. W ustawieniach forum zmieniać można czy "enter" powoduje nowy akapit, czy nową linijkę. Przy nowym akapicie, jeśli ktoś wcześniej wpisał dwa entery to pojawiają się takie kwiatki. Pozostałe kwestie też rozwiązane.
 4. Witam, Po przesiadce (aktualizacji) do wersji responsywnej "4" pojawiło się trochę kwiatków. Najbardziej niepokoi mnie to, że we wszystkich tematach pojawiło się w postach dużo "enterów", w kodzie wygląda to następująco: <p> &nbsp; </p> Wizualnie wygląda to kiepsko, na niektórych forach widzę to samo. Nie wiem jaka jest tego przyczyna, może ktoś wie, czy można to automatu usunąć i czy wpływa to na pozycje w wynikach Google? Nie wiem czy ma to związek z tym, ale od czasu zmiany wersji nastąpił spadek o kilka pozycji na wszystkie kluczowe frazy. Dodatkowo mam pytanie, czy w wersji 4, można włączyć mozliwość przenoszenia postów do innych tematów? Nie widzę niestety w tej wersji tego z poziomu administratora/moderatora. p.s. no właśnie, z pośpiechu założyłem temat w złym dziale, bardzo proszę o jego przeniesienie, a jeśli nie można to usunięcie, założę nowy.
 5. Witam, Założyliśmy nowe forum oparte o skrypt IP Board. W chwili obecnej potrzebujemy skonfigurować i zoptymalizować je przede wszystkim pod kontem seo. Zainstalować potrzebne dodatki (o ile tego będzie wymagała sytuacja), ustawić przekierowanie domeny, konfiguracja w webmasterze google, itd., tak by móc spokojnie rozpocząć działalność forum. Interesuje nas współpraca z osobami wystawiającymi FV. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.