Skocz do zawartości

Gosak

Użytkownik
  • Postów

    2
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Informacje o forum

  • Wersja
    IP.Board 3.4.7

Osiągnięcia Gosak

Nowicjusz

Nowicjusz (1/14)

  • Pierwszy post
  • Rozpoczęcie dyskusji
  • Pierwszy tydzień zakończony
  • Miesiąc później
  • Rok z nami

Najnowsze odznaki

0

Reputacja

  1. Prosilabym o zamkniecie tematu. Znalazlam juz odpowiednia osobe.
  2. Witam. Chcialabym zlecic stworzenie grafiki dla forum oraz konfiguracje modulow, Oferty prosze zkladac na pw. Srodki jakie chce przeznaczyc to okolo 400 zl brutto. Pozdrawiam Malgorzata.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.