Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

mpowerek

Użytkownik
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

mpowerek last won the day on June 8 2019

mpowerek had the most liked content!

Community Reputation

-1 Zła

Informacje o forum

 • Wersja
  -brak-

Recent Profile Visitors

1009 profile views
 1. Autorska aplikacja. Sprzedane.
 2. Dorzucam aplikację portal jeśli ktoś jest zainteresowany.
 3. Oczekiwana cena: 500zł Data wygaśnięcia supportu lub informacja o tym, że licencja go już nie posiada: Expires: 06/28/2019 Preferowana forma kontaktu: email: igorleszczynski99@gmail.com Preferowana metoda płatności: allegro lub płatność na konto Zmiana domeny na inną = $15 Transfer licencji = $20.00
 4. Oh, matko bosko. Człowiek zadał tylko pytanie w celu uzyskania pomocy, porady. Ja rozumiem, że jest to darmowa pomoc i non-profit ale wiesz co? Zauważyłem, że jak ktoś zacznie robić coś nie po twojej myśli to zaczynasz sypać ironią czy innymi bezsensownymi tematami. Nie traktuj tego jako atak na twoją osobę. Ludzie są inni, ja mam inne wartości i kieruję się czym innym. Zwyczajnie wolę sobie wysłać to ze swojego serwera, nie dość że będę miał za darmo to jeszcze się czegoś przy okazji nauczę. Dla Ciebie nie ma sensu budować czegoś takiego a dla mnie jest. To już kwestia poglądów. A kto powiedział, że ja to potrzebuję na teraz? Nie ma się co produkować, zwyczajnie poprosiłem o pomoc - okej. Nie chcesz mi jej udzielić to tego nie rób ponieważ nie widzisz sensu w tworzeniu takiego dodatku 🤣 Ja na przykład nie widzę sensu w dalszym istnieniu tego forum. Ty zapewne go widzisz. Więc? Twój argument był co najmniej głupi.
 5. W dodatku z mojego serwera nic nie trafia mi do spamu. Mało praktyczne.
 6. Witam, czytałem już trochę na ten temat w innych tematach ale nie znalazłem odpowiedzi. Posiadam starą bazę forum z emailami oraz korzystam z najnowszej stabilnej wersji IPS. Pytanie jest następujące. Można jakoś wysłać masową korespondencję za pomocą narzędzia lub dodatku w IPS (ale wprowadzając maile samemu np. na listę). Aktualnie z tego co zauważyłem IPS posiada funkcję wysyłania mailingu tylko dla zarejestrowanych osób. Ewentualnie jakieś alternatywy.
 7. Aktualne Przy okazji uważać na użytkownika, który pisze z maila: tslol.eu@gmail.com oraz gg 66906634. Wystarczy wpisać gadu w google aby dowiedzieć się, że osoba oszukuje. Panie Dawidzie G. proszę nie robić ludzi w [ciach] ponieważ Pańskie szczegółowe dane znają się na komendzie policji. Jurij: Bez wulgaryzmów i osobistych wycieczek proszę.
 8. Witam, kupię licencję IPS. Oferty proszę składać na maila - w grę wchodzi tylko allegro. Kontakt: igorleszczynski99@gmail.com
 9. Taaa, już doszedłem do tego. Chodzi o to, że robię zewnętrzny program w innym języku, który pozwoli na zalogowanie za pomocą loginu i hasła na forum. Będę musiał poszukać jakiejś biblioteki, która mi to umożliwi.
 10. Witam, wie ktoś może jakiego dokładnie używają algorytmu? Chodzi mi o to aby po wpisaniu hasła do algorytmu uzyskać taki sam hash i salt jaki jest w bazie danych. Właśnie... Dlaczego jest null? 🙄
 11. Witam, mam problem z zapytaniem. $sth = \IPS\Db::i()->query('SELECT * FROM `ips_forums_topics` LEFT JOIN `ips_forums_posts` ON `ips_forums_topics`.`tid` = `ips_forums_posts`.`topic_id` LEFT JOIN `ips_core_members` ON `ips_core_members`.`member_id` = `ips_forums_topics`.`starter_id` WHERE `ips_forums_topics`.`forum_id` = 2 GROUP BY `tid` ORDER BY `tid` DESC'); Mianowicie głównie chodzi tutaj o wyrażenie GROUP BY. Używając go gdziekolwiek IPS wyrzuca mi błąd, który wygląda następująco. Wie ktoś może jak to rozwiązać? Chodzi mi o to aby do tabeli `ips_forums_topics` dołączyć drugą tabelę `ips_forums_posts`. Czyli dla każdego tematu ma być wyświetlany pierwszy post a nie wszystkie jak to ma miejsce bez wyrażenia GROUP BY. Dziwne jest to, że przy wpisaniu wyrażenia w konsolę MYSQL wszystko działa należycie, wyświetla poprawnie złączone kolumny. A IPS wyrzuca mi błąd.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.