Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Kozak88

Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna
 1. skorzystałem i wszystko na zielono. nie mam tego zainstalowanego.
 2. Napisałem już lecz liczyłem też, że ktoś pomoże mi szybciej niż oni.
 3. Tak próbowałem. Również instalowałem wszystko ponownie i ten sam problem. Kurcze z tego co pamiętam to był błąd nginxa w init ale nie pamiętam co tam trzeba było zmienić. Oczywiście to tylko moja myśl bo coś kojarzę a problem może być gdzie indziej.
 4. Jeżeli powinien być w głównym folderze to nie mam. Nic nie zmieniałem tam - jest oryginalny jak po instalacji.
 5. Tak czyściłem. Próbowałem się logować z innej przeglądarki i ten sam problem. W logach nginx? pusto.
 6. Jedno forum na czystym vpsie. Wiem, że kilka lat temu też miałem taki problem i musiałem wprowadzić CHYBA jakąś zmianę w init.php ale to było lata temu i zapomniałem ale coś mi się kojarzy.
 7. Nic. Tylko zainstalowałem (już drugi raz) i od razu problem z zalogowaniem do ACP. Forum normalnie działa. VPS - Debian 10 - Nginx
 8. Witam. Nie mogę się zalogować do ACP. Gdy próbuje się zalogować to strona się odświeża i mnie nie loguje. Gdy wpisze błędny login i hasło to jest o tym informacja. Czyszczenie cache nie pomaga. Forum postawione na nginx Nie wiem czemu gif się nie ładuje na forum.
 9. Jestem głupi.. zapomniałem, że to włączyłem. Dzięki.
 10. Witam. Mam taki problem, że na forum wszystkie słowa w nazwie tematu jeżeli są w "" oraz '' - wyświetlają się z małych liter - nawet jak piszę z dużych w nazwie tematu. Przykład: ( wpisane w nazwie tematu Regulamin "Poradniki" a wyświetla Regulamin "poradniki" )
 11. Zastanawiam się dlaczego ten przycisk jest krzywo.. :/
 12. Chciałbym zrobić aplikację na androida z mojego forum IPB. Czy jest możliwość wygenerowania takiej aplikacji czy muszę ją sam pisać?
 13. Witam. Czy można samemu wygenerować aplikację na androida z ikoną własną aby przenosiła po wejściu na dane forum ipboard?
 14. taa.. nic ciekawego nie znalazłem
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.