Jump to content

Hosting dHosting.pl - 1015% rabat! Zwiększamy rabat!

Najdek

Użytkownik
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.4.x
 • Forum
  wind-city.pl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam serdecznie, ostatnio miałem jakiś atak botów chyba na forum, i chciałbym zresetować ustawienie które się wykonało i zapisało w bazie.
 2. Witam serdecznie, zlecę napisanie panelu gry pod IPS 4.4.10, wszelkie informacje podam na pw.
 3. Super dzięki za pomoc zrobiły się Null tabelkach które dodałem własnoręcznie.
 4. Witam gdy wchodze na panel administracyjny i wybieram kategorie Użytkownicy mam następujący błąd i nie za bardzo wiem jak go naprawić. OutOfRangeException: (0) #0 /private_html/applications/core/modules/admin/members/members.php(255): IPS\Patterns\_ActiveRecord::load(9) #1 /private_html/system/Helpers/Table/Db.php(425): IPS\core\modules\admin\members\_members->IPS\core\modules\admin\members\{closure}(NULL, Array) #2 /private_html/system/Helpers/Table/Table.php(489): IPS\Helpers\Table\_Db->getRows(NULL) #3 /private_html/applications/core/modules/admin/members/members.php(505): IPS\Helpers\Table\_Table->__toString() #4 /private_html/system/Dispatcher/Controller.php(96): IPS\core\modules\admin\members\_members->manage() #5 /private_html/system/Dispatcher/Dispatcher.php(152): IPS\Dispatcher\_Controller->execute() #6 /private_html/admin/index.php(14): IPS\_Dispatcher->run() #7 {main}
 5. Myślę, że jest tutaj jakiś błąd przy płatnościach, albo problem w ich systemie. Chociaż potwierdzenia mam.
 6. Tak tyle, napisał jak wół, że akceptuje się automatycznie po zaksięgowaniu, na moim kocie jest napisane też że zaksięgowało i otrzymałem od nich wiadomość zwrotną o 8 rano, że dostali kasę. A niestety nie stało się nic.
 7. Witam, chciałbym się dowiedzieć jak to jest z tym przedłużeniem licencji IPS. 28.04 wysłałem pieniążki do IPS a 29.04 już napisali, że otrzymali płatność. Do tej pory nie mam przedłużonej licencji, a 25$ poszło się ... Napisałem do supportu wiadomość o tym, że nie przedłużyło licencji, i otrzymałem tylko taką wiadomość niżej. Z kolei później napisałem, że wyśle potwierdzenia i nawet z ich strony potwierdzenie że dostali pieniądze, i od tej pory zero odzewu. Na swoim koncie bankowym również mam potwierdzenie. Co mam zrobić w takiej sytuacji?
 8. Cześć mam problem z panelem Administratora ponieważ nie pokazują się ikonki odpowiednie do danych kategorii panelu, a wygląda to następująco szukam odpowiedniej porady. Forum przenosiłem na nowy hosting i tak niestety się zrobiło.
 9. WItam wszystkich, wczoraj zakupiłem hosting VPS na którym zainstalowalem serwer apache2, php7.2 mysql. Niestety ale mam problem z instalacja silnika, wgrywając wersje 4.4.10 na serwer nie uruchamia mi się nawet instalator, a pokazuje się takie oto coś. Po wgraniu pliczku co brakuje, zauważyłem następujące błędy, których nie potrafi naprawić czy jest ktoś kto mógł by mi wytłumaczyć instalacje?
 10. Cześć czołem, chciałbym zakupić licencję Aktywną lub Wygasłą, cena jaka mnie interesuje to 400-500 zł do negocjacji. Oczekuje wystawienia licencji na Allegro oraz potwierdzenie jej posiadania. Zapraszam na discord: Kamil.#4610 Bądź tutaj na forum.
 11. Rozumiem, czyli musze pisać od nowa 😜 no cóż nic nie stoi na przeszkodzie dzięki za wyjaśnienie. A czy mógł byś mi dać jakiś poradnik jak zacząć w nowej wersji tworzyć aplikacje?
 12. Cześć wszystkim aktualnie wgrałem czystą wersję IPB ponieważ zaczynam robić własne forum. I po zainstalowaniu jakiego kolwiek stylu mam następujący problem. Wchodząc w obojętnie jaki temat mam następujący problem [[Template forums/front/topics/topic is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
 13. Hej, wychodzę do was z pytaniem jak zainstalować ręcznie aplikacje. Próbowałem szukałem jeśli chodzi o tworzenie aplikacji, ale mam tylko przycisk Zainstaluj, a następnie wyświetla mi się że mam zaimportować plik. Posiadam aplikacje panelu gry z wersji 3.4.9 i chciałem ją zaktualizować.
 14. Najdek

  [TZ34] GameHub

  Cześć posiadam taki sam błąd.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.