Jump to content

Dawid Didek

Member
 • Posts

  41
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Dawid Didek last won the day on April 9 2020

Dawid Didek had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Dawid Didek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Już sobie poradziłem, nie mam po prostu jak wrzucić czegoś do FTP, bo chmura tego nie oferuje. I magicznie właśnie zadziałało, chodziło mi o to, żeby foldery spakować w RAR a przekonwertować na TAR, aby móc wgrać aplikację i mi się to udało za pomocą strony za darmo, jak chcesz rzucę linka ;p
 2. Problem w tym ze mam chmurę i nie moge do siebie przenieść aplikacji bo nie mam FTP :)
 3. Witam, nabazgrałem coś z poradników, i chciałbym stworzyć plik tar, aby wgrać jako aplikację, jak to zrobić?
 4. Witam, jaki jest link odesłania użytkownika do jego własnego profilu? że klika w ten link i odsyła go do jego profilu! taki unikatowy
 5. Witam, szukam panelu gracza pod ips 4 lub kogoś, kto go wykona za opłatą! Discord: Lufson#7394 lub PW Przykładowe zdjęcia:
 6. Ja mam i jestem zadowolony, po prostu reklamuj tak forum, aby nie wpuszczać więcej ludzi niż 65 jednorazowo na dłużej niż 15 min, ponieważ jeżeli na przykładzie Super 65 masz 65 użytkowników, którzy są aktywni 15 min, jeżeli średnia liczba użytkowników online przez 48h wyniesie 65 użytkowników, to dostaniesz upgrade o stopień wyżej i będziesz musiał zapłacić za wyższy pakiet, ale później możesz przejść na niższy. Ogólnie nie ma opcji, aby przebić to 65 użytkowników w 48h.. Moje forum prosperuje dobrze (jak na miesiąc istnienia) i ma na dzień dzisiejszy 580 osób i moja średnia nigdy nie była wyższa niż 15 osób. Plusy: - Co do ataków ddos to nie masz o co się obawiać, nie ruszy cię nic. Sam dostawałem po 15k botów na forum. - Kontakt z supportem szybki. - Licencja na wszystko ( Commerce, blogi, portal itd) - Minusy: - Jeżeli byś się zdecydował, aby wykupić licencje to przeniesienie do siebie na hosing to koszt 1000$ + - Brak danych do FTP, przynajmniej ja nie dostałem nic na e-mail ani na stronie... nie upominałem się o to, a może się dostaje, lecz nie było mi potrzebne, ponieważ wszystko zrobisz w ACP
 7. @Weak. Zakupiłem aplikację, wszystko działa na Oryginalnym stylu, lecz na moim już nie, co może być tego przyczyną?
 8. Witam, szukam pluginu płatnego, lecz nie pamiętam jak się nazywa. Chodzi o to, żeby robić dzienne zadania lub dzienne logowanie i otrzymujesz pointsy (można połączyć to z membershop)
 9. Nie widać go na forum . nawet jak dodaje jpeg, png itd
 10. Mam problem z grafiką na forum, co bym nie dodał w ACP to jest tak. jakieś pomysły?
 11. O na domyślnym jest dobrze, nie wiem czemu tutaj nie ma.
 12. Jeszcze wczoraj to miałem a dziś nie, chodzi o ostatni temat w tym dziale oraz kto na niego odpowiedział/rozpoczął temat wraz z abatarem użytkownika.
 13. Wtam nie widzę funkcji która pokazuje ile osób zarejesrowało się z naszego reflinka. Jest taka opcja?, wtyczka lub jak takie coś zrobić?
 14. Usunęły się całe i teraz nie mogę ich dodać nic a nic ;
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.