Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Dawid Didek

Użytkownik
  • Content Count

    8
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Dodam że wyskakuje taki błąd email_test_mailfunction_disabled
  2. Witam, kiedy włączam w ACP>System>Logowanie i rejestracja kont> Weryfikacja za pomocą adresu email to nie przychodzą emaile z weryfikacją na email podany przy rejestracji na forum... dodam też że w ACP>Sysem>Ustawienia e-mail dodałem tam email wychodzący i przychodzący (ten sam) Opcje zaznaczone w Zaawansowane ustawienia to PHP nic nie zmieniałem Pytanie - czemu nie przychodzą emaile użytkownikom może mam coś jeszcze dodać? z góry dziękuję za odpowiedź
  3. Poroblem w tym że jest tylko ten błąd apache... usunąłem ten plik co wgralem przez panel ftp ale nic z tego.. dalej to samo.
  4. Witam forum normalnie działało po czym wgrałem Aplikacje i wywaliło cale forum po prostu nie da się wejść... tak samo jak wchodze po przez wpisanie strony i /admin pokazuje sie okno logowania do ACP po czym jak sie zaloguje to wywala mi taka strone Dodatkowo usunąłem ten plik lecz teraz nie chce sie odpalic apache.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.