Jump to content

Hosting dHosting.pl - 1015% rabat! Zwiększamy rabat!

Chloe

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Recent Profile Visitors

42 profile views
 1. Jest jakaś wtyczka, która pozwala na stackowanie postów? Chodzi mi o to, że jeśli ktoś w temacie napisze 2 pod rząd to żeby się złączyły w jeden.
 2. Omg dzięki, nie mogłam znaleźć od kilku godzin xd
 3. Hej, czy istnieje jakaś wtyczka, która da podobne opisy, co ta w linku pod spodem, tylko, że pod postami? Ta niestety pokazuje tylko w panelu bocznym. https://invisioncommunity.com/files/file/8552-member-info-block/?fbclid=IwAR1W0vV1bKsyRbPeBylYubzAK4eMPkW95WGPYW61oYDzP8QIjMOQweM_DZs
 4. O tak dzięki! A dodanie kręcącego się kółeczka obok nicku?
 5. Bardziej mi chodzi o taki zmieniający się. W sensie, że grupa się mieni na różne kolory. Widziałam kiedyś na jakimś forum. <span name="Rainbow" style="color: rgb( );"> </span> -> po tym rgb zmieniały się 3 cyfry. Nie wiem jak mogę to zrobić, aby u mnie działało. Jak wpisywałam losowe cyfry to mi się na niebiesko grupa zmieniała. Przepraszam za nieogar, ale jestem Januszem w tych sprawach.
 6. Tak, chodziło o grupy. Okej, ale zwracam się właśnie z prośbą o udostępnienie mi tych kodów Wiem gdzie się to robi.
 7. Przychodzę z pytaniami, odnośnie rang: 1. Jak można dodać, aby zmieniały się kolory rangi? Chodzi o ten "rainbow". Trzeba mieć wtyczkę do tego? 2. Jak mogę ustawić rangę z gwiazdkami w tle?
 8. Bez sensu spamować tematami, ale ok. Dodaję więc. Ten można zamknąć.
 9. Nieważne, już ogarnęłam. Jak można dodać, aby zmieniały się kolory rangi? Chodzi o ten "rainbow". Trzeba mieć wtyczkę do tego?
 10. Okej dzięki. A jeszcze jedno, zainstalowałam sobie spolszczenie, jednak w ACP nadal zakładki widnieją po angielsku, mimo, że zmieniłam język. Robiłam krok po kroku z tego:
 11. Dzień dobry, wkraczam dopiero w świat związany z ACP. Tworzę sobie powoli forum od podstaw. Mam problem, mianowicie ustawiłam punkty ostrzeżeń oraz akcje związane z nimi. Ponad to mam ustawione, że od 100 pkt dostaje się perma na wszystko, jednak po dodaniu na koncie, nie dodaje się ranga "Zbanowany". Jak mogę ustawić, aby dodawała się automatycznie i usuwała po określonym czasie (np. za 20 pkt mam na 3 dni)? Z góry dziękuję za pomoc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.