Jump to content

Chloe

Member
 • Posts

  20
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

192 profile views

Chloe's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Hej, to znowu ja. Mam problem odnośnie uprawnień danej grupy. Nie może widzieć niektórych działów na forum, a w sekcji "forums" ma do wszystkiego dostęp. Natomiast jak wejdę w uprawienia danej grupy to mam "wyszarzone" niektóre pola i nie da się ich zaznaczyć. Poniżej zdjęcie do podglądu. Ktoś ma jakiś pomysł?
 2. Hej, przychodzę z dwoma pytaniami. 1. Gdzie mogę zablokować możliwość dodawania znaków specjalnych w nickach? 2. Gdzie mogę ustawić, aby dana grupa mogła dawać warny?
 3. Tak, wszędzie przejrzałam w forum -> ustawienia.
 4. Chcę żeby coś mu się pokazywało, bo kiepsko wygląda jak jest puste.
 5. Hej, pospamuję Wam jeszcze Mam pytanie odnośnie przeglądania jako gość. W ACP w uprawnieniach działu dałam mu, że może tylko widzieć forum. Natomiast nie może zobaczyć jakie tematy zostały dodane. Chciałabym docelowo, aby gość mógł widzieć co jest napisane w danym dziale, ale żeby nie mógł wejść w konkretny temat. W załączniku przesyłam podgląd co mi się teraz pokazuje. @edit: i żeby było napisane coś w stylu " nie masz uprawnień do przeglądania".
 6. Jest jakaś wtyczka, która pozwala na stackowanie postów? Chodzi mi o to, że jeśli ktoś w temacie napisze 2 pod rząd to żeby się złączyły w jeden.
 7. Omg dzięki, nie mogłam znaleźć od kilku godzin xd
 8. Hej, czy istnieje jakaś wtyczka, która da podobne opisy, co ta w linku pod spodem, tylko, że pod postami? Ta niestety pokazuje tylko w panelu bocznym. https://invisioncommunity.com/files/file/8552-member-info-block/?fbclid=IwAR1W0vV1bKsyRbPeBylYubzAK4eMPkW95WGPYW61oYDzP8QIjMOQweM_DZs
 9. O tak dzięki! A dodanie kręcącego się kółeczka obok nicku?
 10. Bardziej mi chodzi o taki zmieniający się. W sensie, że grupa się mieni na różne kolory. Widziałam kiedyś na jakimś forum. <span name="Rainbow" style="color: rgb( );"> </span> -> po tym rgb zmieniały się 3 cyfry. Nie wiem jak mogę to zrobić, aby u mnie działało. Jak wpisywałam losowe cyfry to mi się na niebiesko grupa zmieniała. Przepraszam za nieogar, ale jestem Januszem w tych sprawach.
 11. Tak, chodziło o grupy. Okej, ale zwracam się właśnie z prośbą o udostępnienie mi tych kodów Wiem gdzie się to robi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.