Jump to content

Hosting dHosting.pl - 1015% rabat! Zwiększamy rabat!

seiner

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna
 1. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje URZĄD MIASTA.
 2. Dzień dobry, otóż niedawno przerzuciłem się ze swoim forum z hostingu na VPS. Mam teraz problem z konfiguracją wysyłania e-maili ze strony (e-maile weryfikacyjne; żądania resetu hasła itd.). Być może to wstyd, ale kompletnie nie wiem, jak poprawnie skonfigurować wysyłanie e-maili. Próbowałem zrobić to przez SMTP, lecz po ustawieniu wszystkiego na Gmail/WP, cały czas wywala błąd: Konfiguracja (na przykładzie WP): Próbowałem zmieniać protokół, zmieniać port, NIC! Nie dzieje się dosłownie NIC. Słyszałem, że znacznie lepiej sprawdza się metoda PHP. Tego jednak już kompletnie nie jestem w stanie pojąć - jak to działa? Jak to skonfigurować na moim serwerze? Z czym to właściwie się wiąże?
 3. Witam, do kogo należy napisać podanie o transfer licencji?
 4. Da się zrobić transfer, należy napisać odpowiednie podanie
 5. seiner

  konwersja

  witam, z tej strony Lesiu i mam pewne pytanie: konwertuję sobie forum za pomocą darmowego konwertera danego mnie przez IPS i mam problem. IPS żąda ode mnie ścieżki z emoticonami i ją wpisuję, ale za każdym razem drukuje mi komunikat, że jest coś źle. Czy owa ścieżka powinna wyglądać tak (poniżej)? czy jak? /strona.pl/uploads/emoticons
 6. seiner

  ssasda

  s t w a t
 7. Dzięki za odpowiedź, w takim razie sobie poczekam.
 8. Witam, ile około - w praktyce - zajmuje proces transferu licencji?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.