Jump to content

seiner

Member
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

323 profile views

seiner's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done Rare

Recent Badges

2

Reputation

 1. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje URZĄD MIASTA.
 2. Czołem, Stach z tej strony, czy istnieje w IPS możliwość oznaczania zawartości jako nieprzeczytana?
 3. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje URZĄD MIASTA.
 4. @aXen to domyślny motyw o zmodyfikowanych kolorach. Działa na tej samej zasadzie, co motyw w demie: Demo z stylem Default Problem, o którym wspomniałem, jest tutaj gołym okiem widoczny.
 5. Witam, borykam się ze stosunkowo niefajnym problemem. Miniaturki produktów są przycinane w bloku polecanych produktów. Jak to poprawić? Może Panowie @DawPi, @aXen coś wiedzą na ten temat? Przykład: Nowe produkty - brak przycięcia okładki: Polecane produkty - przycięcie okładki:
 6. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje URZĄD MIASTA.
 7. Dzień dobry, otóż niedawno przerzuciłem się ze swoim forum z hostingu na VPS. Mam teraz problem z konfiguracją wysyłania e-maili ze strony (e-maile weryfikacyjne; żądania resetu hasła itd.). Być może to wstyd, ale kompletnie nie wiem, jak poprawnie skonfigurować wysyłanie e-maili. Próbowałem zrobić to przez SMTP, lecz po ustawieniu wszystkiego na Gmail/WP, cały czas wywala błąd: Konfiguracja (na przykładzie WP): Próbowałem zmieniać protokół, zmieniać port, NIC! Nie dzieje się dosłownie NIC. Słyszałem, że znacznie lepiej sprawdza się metoda PHP. Tego jednak już kompletnie nie jestem w stanie pojąć - jak to działa? Jak to skonfigurować na moim serwerze? Z czym to właściwie się wiąże?
 8. Witam, do kogo należy napisać podanie o transfer licencji?
 9. Da się zrobić transfer, należy napisać odpowiednie podanie
 10. witam, z tej strony Lesiu i mam pewne pytanie: konwertuję sobie forum za pomocą darmowego konwertera danego mnie przez IPS i mam problem. IPS żąda ode mnie ścieżki z emoticonami i ją wpisuję, ale za każdym razem drukuje mi komunikat, że jest coś źle. Czy owa ścieżka powinna wyglądać tak (poniżej)? czy jak? /strona.pl/uploads/emoticons
 11. Dzięki za odpowiedź, w takim razie sobie poczekam.
 12. Witam, ile około - w praktyce - zajmuje proces transferu licencji?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.