Jump to content

Hosting dHosting.pl - 1015% rabat! Zwiększamy rabat!

Agendziarz

Użytkownik
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  -brak-
 1. Mając firmę w Anglii i działając w Polsce, licz się z tym, że ZUS lub US kiedyś zapyta o to, abyś udowodnił, że realnie prowadzić działalność w Anglii. Tu musisz mieć papier z wynajmu lokalu, udowodnić, że przez większość roku przebywasz tam i prowadzisz biznes. Co do zasady US polski i angielski komunikują się ze sobą i mogą zlecić weryfikację Twojej firmy angielskim urzędasom. Dość śliska sprawa jeśli tam nie mieszkasz.
 2. Z tymi ocenami dalej działa, jednak lista możliwych schema, które podłapie Google jest teraz mocno ograniczona. Trzeba mieć świadomość też, że Google może pomimo wszystko zdecydować, że nie wyświetli żadnej informacji i nic z tym zbytnio nie zrobimy. Co do reklam to nie sprawdzą się w każdej branży, Google w 2019 mocno zawęził listę branż, która normalnie może się reklamować tłumacząc to "ochroną użytkownika" .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.