Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

NpX

Użytkownik
 • Content Count

  135
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 2.3.x
 1. Dawid, powiedz jaka ma być treść strony, kolorystyka... Bo np. kolejna strona na poziomie: "XXX" to dużo nie mówi.
 2. Okej, dzięki. Ustawione i działa.
 3. Witam, Chciał bym usunąć na forum możliwość wyboru skina (u każdej grupy). Gdzie mogę to wykonać?
 4. Ja bym zastosował inną politykę na początek. Zamiast wpłacania pieniędzy wolał bym zrobić jakieś postanowienie na forum że np. użytkownik który przez okres 3 miesięcy zdobędzie na swoim koncie ok. 3,000 postów to automatycznie zostaje uprzywilejowana- ludzie by walczyli a do tego Twoje forum rozwinęło by się pod względem zawartości.
 5. Kurczę przepraszam że od razu pierdyknąłem temat na forum zamiast najpierw spróbować samemu naprawić...Już sobie poradziłem z problemem, jeszcze raz przepraszam. Do zamknięcia.
 6. Hello, Chciałem w ACP utworzyć nowy temat i wyskoczył mi błąd SQL. Zajrzałem do logów w cache i mam coś takiego: Date: Wed, 05 Aug 2009 16:00:33 +0200 Error Number: 1054 Error: Unknown column 'topic_prefix_use' in 'field list' IP Address: 77.253.125.142 Page: /forum/admin/index.php?adsess=9f39138fbd08e70ed6a8fb069d67fb4d&section=content&act=forum&code=donew&f=0&name=New%20Forum mySQL query error: INSERT INTO ibf_forums (name,description,use_ibc,use_html,status,password,password_override,sort_key,sort_order,prune,topicfilter,preview_posts,topic_prefix_use,topic_prefix_label,allow_poll,allow_pollbump,forum_allow_rating,inc_postcount,parent_id,sub_can_post,quick_reply,redirect_on,redirect_hits,redirect_url,redirect_loc,notify_modq_emails,permission_showtopic,permission_custom_error,id,position,topics,posts,last_post,last_poster_id,last_poster_name,permission_array) VALUES('Subforum 2','',1,0,1,'','','last_post','Z-A',100,'all',0,0,'',1,0,0,1,5,1,1,0,0,'','','',0,'',27,27,0,0,0,0,'','a:6:{s:11:\\\"start_perms\\\";s:1:\\\"*\\\";s:11:\\\"reply_perms\\\";s:1:\\\"*\\\";s:10:\\\"read_perms\\\";s:1:\\\"*\\\";s:12:\\\"upload_perms\\\";s:1:\\\"*\\\";s:14:\\\"download_perms\\\";s:1:\\\"*\\\";s:10:\\\"show_perms\\\";s:1:\\\"*\\\";}') W jaki sposób mogę się z tym uporać ?
 7. Hello Poszukuję modyfikacji dzięki której będę mógł zmienić kolor nazwy forum (nie działu) oraz takiej dzięki której będę mógł zmienić kolor wybranego tematu. Może ktoś mi udzielić informacji gdzie mogę to znaleźć?
 8. Wgrałem czyściutką wersję pliku sources/classes/class_forums.php- problem naprawiony i na dodatek nie widzę żadnych problemów z innymi modyfikacjami. Moim zdaniem był to błąd modyfikacji Forum Led By Color By: ALLAN, chociaż zapewne był to mój błąd instalacyjny. Dzięki Dawid
 9. Pamiętam że edytowałem te pliki i to na 100%, ale powiedz mi jeszcze jedno- czego mam tam szukać? Bo nie mam pojęcia zupełnie a tam jest bardzo dużo kodu...
 10. NpX

  Efekty

  Okej, działa wyśmienicie. Dziękuję bardzo
 11. To trudno, chciałem tylko dodać takiego "smaczka" na forum ale jeżeli jest z tym pewne utrudnienie to już nie będę się naciskał na ten "smaczek".
 12. Ostatnio non-stop grzebie w plikach ponieważ instaluje modyfikacje na forum... Od kiedy tak jest? Hm... nie jestem w stanie powiedzieć Dawid, a może to coś z CHMODami?
 13. Naprawione, nie wiem dlaczego ale po dodaniu wpisu {$author['member_number']}<br /> problem zniknął... temacik można zamknąć.
 14. Niestety, tak- na każdym. Szczerze mówiąc, to zależy mi tylko aby na tym to tak nie wyglądało...
 15. Witam, Zainstalowałem modyfikację (V88)Topic Prefix na swoim forum. Niestety w instrukcji instalacji nie ma kodu który można by dodać aby prefixy były również wyświetlane na stronie głównej w tabeli gdzie znajduje się informacja o najnowszym poście w danym forum. Dokładnie mówiąc, chciał bym aby Prefix tematu był wyświetlany również tutaj (napisane na żółto): I teraz moje pytanie, domyślam się że aby prefix był wyświetlany to trzeba dodać takie coś: {$data['topicprefix']} Tylko gdzie mam to dodać? W jakiej sekcji?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.