Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

PowerDream

Użytkownik
 • Content Count

  159
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.3.4
 1. Zlecę napisanie aplikacji IPB sprytnemu koderowi. Pomysł jest opisany i gotowy, trzeba tylko wykonania. Osoby zainteresowane tematem zapraszam na PM
 2. Tak, z czego 70% to były tematy z infem urodzinowym, posty dotyczące zamknięcia tematu i tym podobne, prawdziwych postów masz może z 3k. Znowu nie masz racji a ludzie obserwują. Jak i kase tak i podlinkowanie na forum, topliscie i galerii oddawałem z szacunku i w podziękowaniu. Miałem zamiar kolejny raz Ci podziękować i zadotować, ale mam dość upokarzania. Nie wiele dawała reklama? I jeszcze bardziej teraz człowiekowi przykro po kolejnych Twoich słowach bo widzi jak sie mu dziękuje chociaż tego nigdy nie chciał. Na conajmniej 10 najważniejszych fraz dla mojego forum jesteśmy pierwsi w Google i innych, PR 4. Dziennie ok 40k wejsc z czego ok 7k unikalnych, oblicz sobie ile to miesięcznie a teraz pomyśl, ze dostałeś lepszą pozycje choćby w google za to, ze Twój link był na moich "dorobkach", toplista na swoją fraze jest też na kilku pierwszych miejscach w swojej tematyce, kolejny punkcik dla Ciebie. Galeria to faktycznie nic, masz racje. Dziennie rejestruje się ok 100 osób, dziennie pisze sie ok 500 postów i tematów. Miesięczny koszt reklamy w takim miejscu to 50-100zł, Ty miałeś za friko i tak podziękowałeś. Ps: Gdybym był w Twoim wieku, mógłbym sie wiele nauczyć, na dzień dzisiejszy jestem sporo lat starszy od Ciebie, pracuje i mam rodzinę. Nie jestem w stanie poświęcać prywatnego czasu na nauke PHP a do mózgu już nie wchodzi wiedza tak jak za dawnych lat. Ps2: Gdybym miał pojęcie próbowałbym... Przekopałem kod IPB i kod ibproarcade zanim zapytałem o liste userów tutaj bo w tych miejscach znajduje się wyświetlanie listy online, po kilku godzinach uległem nie znajdując sposobu na zrobienie takiego wyświetlania w sklepiku, dlatego napisałem edycje posta. Przykład szacunku. Dziękuje za wszelka pomoc jaką dotychczas dostałem od tego forum.
 3. Czepiasz się po raz kolejny mnie. Pytam wiec czemu się tak uczepiłeś mnie gdy chce się czegoś dowiedzieć, nauczyć czy coś zrobić u siebie? Ty wszystko wyssałeś z palca i od nikogo się nie uczyłeś? Są dziedziny w których mnie zagniesz, ale są dziedziny w których ja też mogę Cie rozłożyć na atomy, więc takie zachowanie jest po raz kolejny nie na miejscu z Twojej strony. Zadałem pytanie jak to zrobić i liczyłem na podpowiedź abym mógł zacząć działać, wystarczyło podpowiedzieć, wykazać chęć pomocy a nie po raz kolejny zgrać cwaniaka DawPi i puszczać słowa, które nie są prawdziwe w moja stronę bo na swoim forum robię wszystko sam jak umiem a co nie wiem pytam tu i jest to zaledwie może 1/10 tego co nie wiem/nie umiem zrobić.. Ja wiem, ze wolałbyś abym Ci to zlecił bo kasa jest dziś najważniejsza, stad zmęczenie moimi pytaniami. Nie będę więcej reklamował, korzystał z Twojego forum ani go dotował bo Twoje zachowanie mnie po raz kolejny obraża i atakuje. Byłem za dobry wobec Ciebie znosząc raz po raz kolejne nie miłe słowa. PS: Tu też liczyłem, ze poprawisz to co schrzaniłeś, ale się nie doczekałem bo wolisz zaś pisać głupoty i kazać mi uczyć sie PHP. Życze powodzenia i więcej szacunku do ludzi bo dzięki nim istniejesz.
 4. Po co w takim razie prowadzisz to forum? Zadałem pytanie licząc, ze ktoś mi pomoże wykonać coś takiego bo sam nie umiem. Zaś Cie osa ugryzła.
 5. Czyli rozwiązałeś zagadke Co mam zrobić aby naprawić swoją modyfikacje? Wklejałeś jakies linijki kodu...
 6. No i to mnie bardzo cieszy ta informacja. Kiedyś pytałem kogoś (już nie pamiętam kogo i gdzie) i dostałem odpowiedź, ze skończyli definitywnie z wersjami 2.3.x, teraz tylko v3 Mam jeszcze małe pytanko, jak w takiej modyfikacji uzyskać wyświetlanie użytkowników online? (na stronie głównej sklepiku)
 7. Na chwile obecną nie jest możliwe przejście na IPB3 gdyż moje forum jest zbyt rozbudowane a zamienników modyfikacji nie ma ani w 1/4tej, kasy też nie ma aby zlecić napisanie tych modyfikacji od podstaw dla IPB3. Nie możemy funkcjonować bez tego co już mamy bo cofniemy sie do ery kamienia łupanego (początki forum sprzed 3 lat) dlatego jak to mówię wole być 100 lat za murzynami na IPB 2.3.6. Dali klopsa tworząc całkowicie nowy kod w ten sposób, gdzie użytkownik 2.3.x musi cały dorobek rwać i rezygnować z niego albo zostać na starych klockach. Jeszcze jedno pytanie, czy majac IBStore moge wgrać iPoints bez odinstalowywania IBStore? Nie pogryzą sie? Chce porównać te modyfikacje.
 8. Modyfikacja IBStore 3.2.1, ma sporo problemów jak zauważyłem. -Kasowanie itema z inwentarza - nie działa, brak linku -Reseel itema z inwentarza - nie działa, brak linku -Sponsorowanie przedmiotu - nie działa, nie da sie kliknąc wyślij, brak itemów etc tylko martwe pola i button -Punkty za post (autocom=store&CODE=post_info) - też nie działa, mimo naliczania cały czas pokazuje 0. Czy ktoś jej używał i miał podobne kłopoty? Czy ona napewno jest kompatybilna z IPB 2.3.6 ? Z tego co tam pisze to jest do wersji IP.Board 2.3.x., więc wszystko powinno działać....
 9. Ech, nie mam już sił... Nadal nie działa. Znikneły -,+, ale oczywiscie nie pokazuje tekstu.... Wpisałem zapytanie w Toolbox, ale znalazło tylko te co były robione na kodzie pierwotnym, czyli tym co wyswietla -,+ , nic innego nie ma. Wszystkie fora są zaznaczone aby w nich pokazywało tekst od poczatku
 10. Hmm, kompletnie nie rozumiem... -Moja grupa to główny admin, najwyzsza -Załoga musi miec grupe chronioną Czy któryś z powyższych linijek mam sprawdzic? Jesli tak to którą?
 11. Podałem ten tutaj: I on działa cały czas tylko widać "-,+" przy tych rangach, które są chronione przed zwarnowaniem. (4 rangi) Ten Twój ostatni robi to samo co kod Largo czyli usuwa - i + , ale mod już nie działa, tzn nie wyświetla tekstu.
 12. Dziękuje, ale niestety nic z tego, dzieje się to samo co powyżej czyli nie pojawia się pasek z tekstem "Autor tego postu otrzymał ostrzeżenie" czy jakoś tak...
 13. Tak bo brzydko to wygląda jednak
 14. Obecnie powróciłem do oryginalnej wersji czyli //----------------------------------------- // (DP23) Show Warn Under Post //----------------------------------------- if ( ( isset($this->ipsclass->member['is_moderator'][ $this->topic['forum_id'] ]['allow_warn']) AND $this->ipsclass->member['is_moderator'][ $this->topic['forum_id'] ]['allow_warn'] ) or $this->ipsclass->member['g_is_supmod'] == 1 ) ...jednak jak wiecie na tej wersji widac znaczki plus/minus warna nawet u załogi, poza tym modyfikacja na tym działa idealnie... Edit: Sorry za dubel, byłem pewien, ze doda post do poprzedniego jak jest u mnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.