Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

marcin80

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

marcin80 last won the day on December 10 2018

marcin80 had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutralna

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Ożarowice

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.3.x
 • Forum
  forum.info-ogrzewanie.pl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, Użytkownicy mojego forum zgłaszają, że czasami pomyłkowo zamiast wysyłać wiadomość prywatną używają opcji "Zostaw wiadomość na kanale...". Faktycznie może to być mylące. Zauważyłem także, że wspomniana fraza (status__update_placeholder_other) w wersji oryginalnej brzmi: "Write a <em>public</em> message on %s's feed..." - tak więc jest tam zaznaczenie, że chodzi o wiadomość publiczną. Myślę, że warto to poprawić aby sprecyzować akcję i uchronić użytkowników przed pomyłkowym wysyłaniem prywatnych wiadomości na publicznym forum. Dotyczy spolszczenia forum w wersji 4.3. Pozdrawiam
 2. Wersja forum 4.3.6. Kodowanie utf8_unicode_ci .Generalnie całe forum chodzi bezproblemowo, taki problem teraz mi wyszedł. Zmieniłem dodając |raw tylko najpopularniejsze szablony maili, żeby dobrze się wysyłały, ale być może problem tkwi gdzie idziej. BTW: na tym forum domyślnie nie śledzi się założonych przez siebie tematów?
 3. Witam, Dziś na forum ktoś zwrócił mi uwagę, że w powiadomieniach mailowych otrzymuje niepoprawne linki. Problem dotyczy wyłącznie wersji tekstowych maila. Przykładowo link do otworzenia nowego posta w temacie wyglądał tak: https://forum.***.pl/topic/21922-kocio%C5%82-seko-maxx-le/?do=findComment&amp;comment=383644 Po zapoznaniu się z tematem okazało się, że istotnie w wielu templatkach maili występuje taki problem. Przykładowo w szablonie "Nowy komentarz": {$comment->url('find')} Problem rozwiązałem dodając modyfikator raw: {$comment->url('find')|raw} Podobnie sprawa ma się na dwóch forach, które prowadzę. Ostatnio zmieniłem hosting - ale jakoś trudno mi sobie wyobrazić, żeby mogło to mieć znaczenie. Czy macie podobnie? Pytam, gdyż chcę się dowiedzieć czy to jakiś ogólny problem czy coś dziwnego stało się z moimi forami.
 4. Witam, Mam na sprzedaż aktywną licencję na: IP.Board, Pages i IP.Gallery. Data odnowienia: 2 grudnia 2016 Przez sprzedaż rozumiem transfer licencji (koszt wliczony w poniższą cenę). Cena nowej licencji to $290 (odnowienie na 6 miesięcy całego pakietu to koszt $50). Moja cena: 800 zł. Kontakt przez PW lub gg: 50403284 Płatność przelewem Licencja standardowa.
 5. W sierpniu, kiedy pisałem ogłoszenie, obie licencje były ważne i nie musiałem ich odnawiać. Napisałeś żeby brać licencję 2 bo po transferze obie będą aktywne 6 miesięcy.A po transferze licencja jest ważna dokładnie do tej daty którą podałem. Jeżeli kupiłeś i miałeś ważną 6 miesięcy to tylko dlatego że sprzedający odnowił licencję tuż przed transferem. Ja nic o tym w ogłoszeniu nie pisałem. Piszę tylko aby nie powstało mylne wrażenie (które np. ja odniosłem po Twojej wypowiedzi), że po transferze licencja automatycznie jest przez IPS przedłużana do 6 miesięcy. Ogłoszenie można zamknąć. Jedna licencja sprzedana, druga ma już inny termin ważności, także wystawię ją w innym ogłoszeniu.
 6. Jedna licencja sprzedana. Ta wypowiedź jest błedem Transfer licencji nie przedłuża jej ważności.
 7. displayBoardOffline z Inne Globalne Szablony
 8. A to tego nie doczytałem. Ale co tam - słowo się rzekło
 9. Witam, Mam na sprzedaż 2 aktywne licencje IPB. Przez sprzedaż rozumiem transfer licencji (koszt wliczony w poniższe ceny) Kontakt przez PW lub gg: 50403284 Płatność przelewem Licencje standardowe Licencja 1: Ważna do 6 grudnia 2015 Cena: 500 zł Licencja 2: Ważna do 7 września 2015 Cena: 450 zł Pozdrawiam Marcin
 10. Witam wszystkich (czytam Was od 5 lat, ale dopiero teraz pierwszy post ), Poszukuję modyfikacji/sposobu ustawienia dla wybranego tematu (i tylko tego tematu) takiego "trybu", aby wszystkie nowe posty wymagały zatwierdzenia przez moderatora (i/lub autora tematu - może być to konfigurowalne). Przykład z życia: Mam forum o ogrzewaniu i założyłem w nim temat w którym chciałbym aby użytkownicy podawali swoje dobre ustawienia w formie: "Mam kocioł x, czas podawania: y, czas przerwy z" i NIE CHCĘ w tym wątku żadnych dyskusji nad tymi ustawieniami (kwestia łatwości wyszkiwania w nim). W pierwszym poście piszę oczywiście o co chodzi w temacie i proszę aby pytania czy dyskusje umieszczać w osobnych wątkach, jednak mało kto ten post czyta i w wątku robi się śmietnik. Posty podające prawidłowe ustawienia przeplatają się z pytaniami. Ludzie podają ustawienia i piszą, że to działa do kitu i proszą o pomoc. Moderowanie tego po fakcie jest naprawdę trudne (odpowiedzi na kilka zupełnie innych pytań w jednym poście itp - na marginesie: tutaj byłaby fajna możliwość dzielenia postów - ale działanie takiego mechanizmu trudno już sobie wyobrazić). Podobne problemy widzę zresztą na wielu forach w których biorę udział. Praktycznie nie jest możliwe prowadzenie tego typu tematów. Możliwość zatwierdzania postów w tym temacie rozwiązałaby ten problem. Idealnie by było gdyby była możliwość ustawienia dla wątku komunikatu np.: Twój post oczekuje na zatwierdzenie, pamiętaj, że w tym wątku podajemy tylko DOBRE ustawienia. Jeżeli masz pytania lub uwagi utwórz nowy wątek". Pozdrawiam Marcin
 11. Test. Czy ucina na a z ogonkiem - pisze ą i ucina?? Ucina?? ą ąĄ ź
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.