Jump to content

Neo

Member
 • Posts

  80
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Neo

 1. Wygląda na to, że użytkowniczka "ELIZABETH" nie widziała nigdy PA IPB, dlatego stąd taką wypowiedź napisała.
 2. Dobra Dawid, to ja już nic nie piszę i przepraszam Cię. A jeśli ktoś inny na tym forum ma podobny problem o którym napisałem, to proszę piszcie w tym temacie.
 3. Nie, myślę że już starczy, i temat można zamknąć, a moje posty typu 'off-top' można pousuwać. Nie moja wina że jestem tak wychowany. Zgłosiłem tylko problem, jaki jest w moim przypadku.
 4. Dobrze Dawid, wiem o tym. Lecz lepiej mi się pisze i zwraca do kogoś po imieniu, niż po nicku. Więc stąd piszę, i zwracam się do kogoś po imieniu. Mam nadzieję że Cię nie uraziłem, moim zachowaniem że zwracam się do kogoś po imieniu.
 5. Przeglądarka Opera 11.01 build 1169, system Windows XP SP3, blog np. Jakuba. Jeszcze Dawidzie potrzebujesz jakiś informacji.
 6. Witajcie. Piszę ten temat, ponieważ (nie wiem czy to tylko w moim wypadku) nie mogę pisać komentarzy w "żadnym" z blogów. Gdy napiszę komentarz i jak kliknę na opcję Dodaj komentarz, to mój komentarz znika i nie widać go. Mógłbyś Dawidzie, sprawdzić ten błąd.
 7. Bardzo ładna oprawa graficzna forum. Podoba mi się. Pozdrawiam.
 8. Ja popieram wszystkie punkty. Nie jestem osobą, która robi zamęt, i jak nie wie czegoś to pisze trzy po trzy. Jeśli chodzi o moją osobę, to ja nie znam skryptu, i nie potrafię pomóc, to po prostu nie pomagam. Jestem tutaj od dobrych 2 lat, i moja ilość postów może troszkę szokować, bo jak to koleś od 2 lat na forum, a ma dopiero ok. 70 postów. Ale ja wolę mieć, mniej postów i odpowiadać na tematy na które potrafię, i mogę pomóc, niż pisać trzy po trzy po to by mieć mnóstwo postów. I też szanuję każdego jako człowieka, jako osobę tutaj na forum na równi, i staram się być fair względem wszystkich. To tyle co bym miał do napisania. P.S Nie znam skryptu IPB, więc moja pomoc jest nikła, lecz mam zamiar kupić licencję do tego skryptu i wtedy będę się wdrażał w obsługę tego skryptu, oraz będę się starał pomóc. Pozdrawiam Serdecznie Jarek.
 9. Jeszcze możesz utworzyć nowy profil taką metodą, wpisz w opcji Uruchom.... (lub skrót klawiszowy Flaga+R) komendę firefox -p. Uruchomi Ci się okienko z wyborem profili, do Firefoxa, coś takiego : i w tym okienku kliknij na opcję Utwórz nowy profil...
 10. A spróbuj użyć skrót klawiszowy CTRL + 0 albo CTRL+R. Bo u mnie na Operze śmiga, forum ja marzenie, i nie mam żadnych tego typu problemów.
 11. Prędzej DawPi odejdzie na emeryturę W Twoim przypadku Dawid nie zdąży wrócić przed Twoimi 100, jak tak dalej będziesz spamić. Hehe, ale to było dobre macsch15. A co do Ciebie Sun, zobaczysz niedługo, i nie był bym taki pewny.
 12. To mi ostatnio, taka nutka się spodobał : Rihanna <3 no i taka : i coś takiego : http://www.youtube.com/watch?v=IGhpAg0ZVxM
 13. Amfi poszalałeś. Moje Gratulacje. Ja może za niedługo dojdę do 100 postów.
 14. Neo

  Filmy

  A ja ostatnio, wkręciłem się w całą serię Resident Evil. A co do Piły V nie oglądałem.
 15. Hmm, a może spróbuj odinstalować tą przeglądarkę jaką posiadasz, jakimś uninstallerem, i po usuwaj wszystkie wpisy w rejestrze, oraz pliki danych (mam namyśli Dane Aplikacji). I zainstaluj ponownie. Lub spróbuj CCleanerem wyczyścić wszystko z przeglądarki.
 16. Jak tak by miał postępować moderator, to było by to nie fair względem każdego, i moim zdaniem taka osoba, poniża się do poziomu dziecka. P.S Oczywiście Dawid, nie dotyczy Twej osoby, ani nikogo. Lecz ogólnie piszę, żeby nie było.
 17. Co do licencji dożywotnich, to kiedyś były takie, lecz teraz są 2 typy licencji standardowa i biznesowa. A co do modów, i layotów to napisz ticket tutaj > http://support.ipslink.pl/. Dawid na pewno się zainteresuje twoim zleceniem.
 18. Dawidzie Szefie jeden, życzę Ci wszystkiego najlepszego, by Ci się spełniły wszystkie Twoje marzenia, wielu sukcesów, i co tam sobie jeszcze życzysz i chcesz.
 19. Nieźle Dawid. Ja za, 30 lat nie dojdę do takiej ilości postów. Ale ja będę miał 100 posta, to się będę cieszył. Lecz gratuluję Ci Dawidzie.
 20. Ja bym miał kupować hosting na az.pl, to już bym wolał dopłacić i kupić hosting na dhosting.pl, albo gdzieś indziej.
 21. Jedno słowo. Warto, sam mam zamiar kupić licencję IPB.
 22. <img src="http://forum.sputnik-sat.info/sputnik_logo.jpg" style="width: 100%"/> Czy oto Ci chodzi.
 23. Spróbuj dopisać w kolejnej linijce takie coś : RewriteRule images2?/[A-Za-z0-9]+\.(png|jpeg|jpg|gif)$ images/no_hotlink.jpg [L] lub RewriteRule images2/[A-Za-z0-9]+\.(png|jpeg|jpg|gif)$ images/no_hotlink.jpg [L]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.