Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Kupię modifikacje


+matius

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, interesuje się zakupem modyfikacji.

Nie będę po raz kolejny pisał na czym by ona miała polegać także skopiuje 2 jej opisy:

"Na naszym forum mamy taki temat w którym mamy listę najlepszych grafików http://ubplanet.pl/topic/4237-liga-userow-the-best-grafik/ pkt o których tam jest mowa są to pkt grafika dostępne pod awatarem.

Wpisywane teraz jest wszystko ręcznie, tz lista w temacie jest aktualizowana ręcznie oraz pkt grafika są ręcznie edytowane.

Ja natomiast chciałbym aby moderatorzy/admini mogli po prostu kliknąć w jakiś guzik i przyznać tyle i tyle pkt, następnie aby te pkt były by wyświetlane pod awatarem i aby tworzyła się automatyczna lista sortowana według ilości pkt wraz z nickami (nie musi się to wpisywać w temat, może być tak jak Custom Pages albo coś podobnego). Tak aby zautomatyzować tą. Ewentualnie ten guzik czy coś do dodawania pkt nie musi być, byle tylko zliczało pkt grafika i tworzyło automatyczna listę posortowaną według ilości pkt.

Jakby coś było niezrozumiałe to napisze dokładniej :D "

a tu inny opis:

"mm to ja mogę to opisać jako tako najbardziej prosto i sprawnie

- modyfikacja pobiera dane z pola pod awatarem od użytkowników, mianowicie "Pkt. Grafika:"

- sprawdza czy to są liczby czy nie, jak nie są to liczby to odrzuca (te pole możne być nieobowiązkowy)

- z tych pkt tworzy posortowana listę od największej liczby pkt do najmniejszej z nickami osób od tych pkt.

- tą listę tworzyło automatycznie na jakiejś stronie lub w poście w temacie (tak aby to wyglądało/było w otoczeniu reszty ubp, a nie gdzieś na osobnej stronie czy coś)

- no i to by było na tyle w sumie

- dodatkowo myślę że fajny byłby taki hook do tego co by pokazywał top 5 użytkowników w sidebarze (analogicznie jak to: http://ubplanet.pl/forum/uploads/images/UBPlanet-1278253384-U4558.png )"

interesuje mnie wasza wycena za tą dość prostą modyfikacje. oraz wszelkie sugestie

pozdrawiam

@+matius

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

IPSlink.pl dev's chętnie podejmie się tego zlecenia.

Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu oraz rozbudowie skryptu IP.Board o nowe funkcje, a także w administracji samym forum.

W przypadku zainteresowania tą ofertą, prosimy o kontakt:

Kontakt:

ticket: www.support.ipslink.pl ( preferowane )

mail: biuro [at] ipslink.pl

tel: 0 505-104-397

GG: 7129

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.