Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

DawPi

Manager
 • Content Count

  74294
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  100

Everything posted by DawPi

 1. Nie będzie to przyczyną. Potrzeba posprawdzać cały skin, pewnie czegoś brakuje.
 2. A taka opcja Ci nie odpowiada? Dostępna w normalnym forum.
 3. <ul id="elUserNav" class="ipsList_inline cSignedOut ipsClearfix ipsResponsive_hidePhone ipsResponsive_block"> </ul> Co się dziwisz jak stosujesz klasę "ipsResponsive_hidePhone" która odpowiada za ukrycie tego fragmentu na urządzeniach mobilnych.
 4. Musisz zrobić grupę tylko dla niego albo jak wyżej.
 5. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 6. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 7. Pokaż jak to wygląda na forum.
 8. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 9. Daj adres takiego posta, daj kod posta (z edycji bez bbcode) oraz pokaż jak to wygląda w bazie (posts).
 10. Zadanie (task) odnośnie sitemapy uruchamia się?
 11. Sugerowana poprawka została przyjęta przez członka grupy tłumaczy. Dziękujemy.
 12. Zmienię, ale w oryginale też brak spacji.
 13. Na forum IPSu sporo pisali o problemach ze sprawdzaniem licencji. Szczerze mówiąc to nie wiem jak go rozwiązali, ale pewnie po swojej stronie. Warto zgłosić do IPSu bezpośrednio by sprawdzili Twoje konto.
 14. Wyślij poprzez zgłoszenie poprawną nazwę tematu. Do tego czasu zostaje zamknięty.
 15. No nie wiem. Pełno zależności jest. Najprościej napisać, choć w 99% będzie to odpowiedź w stylu "U nas ok, proszę zoptymalizować skrypty". Tylko skoro coś działa cały czas, nic nie było robione, to co najmniej dziwne jest, że nagle przestaje i wina skryptu. Choć są różne sytuacje tak naprawdę.
 16. Jest "usuwany" - tzn. ludzie go nie widzą jakby go nie było, ale w bazie jeszcze jest.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.