Jump to content

DawPi

Manager
 • Posts

  76,441
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  321

Everything posted by DawPi

 1. To raczej sprawa dla admina serwera jak to się wysypuje w trakcie domyślnych operacjach w ACP. Od forum czy serwera?
 2. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 3. Nie mógł tak zaproponować albo coś źle zrozumiałeś. Zacytuj kto i co napisał dokładnie. Nie ma gotowych rozwiązań. Ja bym się skupił na rozwiązaniu tego: Aż dziwne, że support nie pomagał. Daj konkretne info jakie to błędy i odpowiedz na to co wyżej.
 4. Do takiego czegoś był kiedyś super dodatek: https://invisioncommunity.com/files/file/8198-nb41-enhanced-advertisements/ Autor jednak od dłuższego czasu nie daje o sobie znać, nie można nic od niego kupić. Sama opcja per grupa do reklam - do zrobienia.
 5. Nie ma bo by można napisać elaborat. Ja bym to wszystko skrócił i jako główny argument za płatnym kontem dał Ci wybór: wsparcie forum (bez większych dodatków - ot tak, jako pokazanie wsparcia dla społeczności), dostęp do unikalnej treści (nie wiem o czym masz forum, w jaki target jest kierowany). Te wszystkie inne dodatki (mniejszy czas pomiędzy wyszukiwaniami, więcej miejsca etc.) to było dobre jakiś czas temu (choć i tego pewny nie jestem czy dobre).
 6. Posypią. Domyślnie w IPS4 musi być ID - tematu, forum, profilu etc. Oczywiście są adresy bez tego, ale te domyślne są z nimi. Miałbym pewne rozwiązanie dla Ciebie, ale to na PW proszę. Chodzi o modyfikację i pewne zmiany w trakcie działania konwertera.
 7. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 8. Jaka to wersja forum? Wyłączenie dodatków coś pomaga?
 9. Otwórz konsolę przeglądarki i sprawdź jakie tam się błędy JS pojawiają. To będzie najpewniej to.
 10. Może to: https://invisioncommunity.com/files/file/9760-antispam-by-cleantalk/
 11. Nie słyszałem o dedykowanym hostingu pod IPS4 szczerze mówiąc.
 12. Możesz gdzie chcesz, kwestia czy w innym miejscu znajdziesz to czego szukasz. Obawiam się, że innego, lepszego produktu jak ten pierwszy nie znajdziesz, a pisanie tego od nowa jest oczywiście możliwe, ale koszty..
 13. Każda spełniająca wymagania IPS4?
 14. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 15. Każdy ma prawo napisać: https://pomoc.wp.pl/#skontaktuj_sie_z_nami=
 16. Wychodzą z serwera - skoro na onecie są. Zapewne WP blokuje IP z jakiego są wysyłane.
 17. No to normalny hook do tej klasy. Z tym, że akurat delete() przekierowuje na końcu, więc w tym przypadku lepiej podpiąć się do: $group->delete(); $group = \IPS\Member\Group::load( \IPS\Request::i()->id ); Czyli do: \IPS\Member\Group
 18. Można. Gdzie dokładnie próbujesz się "wpiąć"?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.