Jump to content

Hosting dHosting.pl - 1015% rabat! Zwiększamy rabat!

DawPi

Manager
 • Content Count

  75,394
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  215

Everything posted by DawPi

 1. Obawiam się, że nie znajdziesz nic takiego. Jeszcze kwestia co znaczy "podobne" dla Ciebie w ujęciu maszynowym, skryptowym?
 2. Dlatego robi się takie coś na kopii, testuje, sprawdza. Z 3.x na pewno.
 3. To na pewno z jakiejś konwersji albo coś. Bo jak widać code nie ma prawa i nie mogło tego dodać. W grę wchodzi tylko np. wyłączenie zewnętrznych grafik - co przebuduje posty, a potem włączenie tego ponownie. Oczywiście zrób kopię i przetestuj tę operację najpierw! Najlepiej na jakiejś testowej instalacji.
 4. No, ale nie odpowiedziałeś czy można sprzedawać takie grupy czy nie? To tak jak z licencją IPS4 obecnie - niby da się sprzedać, ale jest to nielegalne i jak IPS wykryje to anuluje takie coś.
 5. Można w ogóle takie coś sprzedawać zgodnie z regulaminem fb?
 6. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 7. Zobacz w źródle strony jakie odnośniki nie są z https i podaj je tu.
 8. Pokaż wynik zapytania do SQL: SELECT * FROM forums_forums WHERE id = X Gdzie X to ID tego forum.
 9. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 10. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 11. https://invisioncommunity.com/forums/topic/457797-protecting-the-acp-controllers
 12. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 13. https://invisioncommunity.com/files/file/9739-show-edit-and-report-links-under-posts-comments/
 14. Jaka to była dokładnie aktualizacja? Z jakiej wersji na jaką? Uruchamiałeś narzędzie Support w ACP po aktualizacji? Na takie coś powinno pomóc.
 15. Na innym stylu ikony są poprawne? Dziwne trochę by to było.
 16. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 17. Nie masz tego pliku: https://www.pickupklub.pl/uploads/set_resources_1/84c1e40ea0e759e3f1505eb1788ddf3c_default_photo.png Jest on gdziekolwiek na FTP?
 18. A dodanie widgetu do jakiejś stockowej apki też powoduje takie coś?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.