Jump to content

DawPi

Manager
 • Content Count

  76,030
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  279

Everything posted by DawPi

 1. Jeśli to najnowsza wersja to warto zgłosić IPSowi jako bug w panelu klienta - prawy dolny róg - Support:
 2. Z opisu: Zatem tak - do Pages. Najlepsze jest to, że bardzo łatwo zrobić w Pages system blogów, ale Pagest o wiele bardziej rozbudowane i ma o wiele większe możliwości. Wszystko kwestia czego potrzebujesz.
 3. Jakim cudem cofnięcie zmian nie wraca do poprzedniego stanu? Niemożliwe. Coś robisz źle.
 4. Cofnij zmiany wprowadzone w tamtym temacie. Możesz też przywrócić "oryginalną" zawartość tego bitu - masz odpowiednią opcję (przycisk) w prawym górnym rogu edytora szablonu.
 5. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 6. Ja bym napisał do nich zgłoszenie z maila jakiego użyłeś przy zakupie. Wyjaśnią i problem z głowy.
 7. W ACP masz to poprawnie wpisane? Może warto przejść do tych pytań w ACP i je nadpisać? Mogło się kodowanie walnąć. Zawsze warto sprawdzić to najpierw.
 8. Sens jest taki - potrzebujesz Ty i Twoje forum - trzymasz. Nie - usuwasz.
 9. Dla Ciebie pewnie tak. Jednak widzę w tym pewien potencjał.
 10. Tak czy siak to nie wina forum.
 11. To nie forum a raczej kwestia ustawień CF, serwera, domen czy jeszcze czegoś innego. Zapytaj admina serwera.
 12. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 13. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 14. I niżej usuń: <li><strong><a href='{$record->url( "getPrefComment" )}' title="{lang="read_more_about" sprintf="$record->name"}">{lang="read_more"}</a></strong></li> P.s. i nie podbijaj każdego swojego tematu co chwilę - jak ktoś pomoże to pomoże, może za dzień, może za dwa, a może za 15 minut, ale nie możesz tego tak "wymuszać". Mam nadzieję, że się dobrze rozumiemy.
 15. W szablonie z którego korzysta baza znajdź bit "entry" i edytuj ten fragment: <section class='ipsType_normal ipsType_richText ipsType_break ipsSpacer_bottom' data-ipsTruncate data-ipsTruncate-size='7 lines' data-ipsTruncate-type='remove'> {$record->truncated()|raw} </section> Zmień na: <section class='ipsType_normal ipsType_richText ipsType_break ipsSpacer_bottom'> {$record->content()|raw} </section>
 16. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 17. Jak to wyświetlasz? Jakimś blokiem, szablonem edytowanym? Z innego konta możesz?
 18. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 19. Wyłącz kategorie w tej bazie Articles w ACP.
 20. Wejdź w jego edycję i tam ustaw go jako domyślny. Ikona ołówka.
 21. Ustawiłeś go jako domyślny?
 22. https://invisioncommunity.com/buy/self-hosted/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.