Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

DawPi

Manager
 • Content Count

  74440
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  116

Everything posted by DawPi

 1. A wyłącz i wtedy testuj.
 2. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 3. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 4. Daj więcej info. Nie zapisuje się w ACP czy na forum nie widać zmian?
 5. Wysyłasz smtp? Może skrzynka ma limity ustawione.
 6. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 7. Na Marketplace wypłata jest raz na tydzień (koło weekendu) - tylko na PayPal. To jak się potem z tego rozliczysz to już Twój "problem". Tutaj - wypłacam na PP lub konto. FV lub bez. Zależy od sprzedającego. Do dogadania na priv.
 8. Mówisz o sprzedaży poprzez Marketplace na forum IPSu czy o co dokładnie?
 9. Na szybkości pliki wydają się prawidłowe. To musiałbym już testować bezpośrednio na działającej aplikacji, debugować fragment po fragmencie. Autor aplikacji może to zrobić tylko musisz poczekać. Mogę też ja, ale już to wykracza poza standardy mojej pomocy na forum i polecam zgłosić do mojego centrum supportu na https://support.ipslink.pl.
 10. Za mało plików. Jakbyś dał na priv więcej to mogę zerknąć.
 11. Wyślij poprzez zgłoszenie poprawną nazwę tematu. Do tego czasu zostaje zamknięty.
 12. Pewnie, łap: https://invisioncommunity.com/developers/index/
 13. Wersja skina pasuje do wersji forum? Użyj porównywarki: https://invisioncommunity.com/index.php?app=core&module=system&controller=plugins&do=diff
 14. Czekaj. Jakie ręczne? Aplikację na 4.x instalujesz poprzez wgranie pliku .tar w menu zarządzania aplikacjami. Żadna aplikacja (modyfikacja, styl) z wersji 3.x NIE działa na 4.x. Trzeba wszystko napisać od nowa.
 15. Zlicza nie rozpoznane boty. Jak to niby inaczej miałoby działać?
 16. Podepnij Google Analytics jak potrzebujesz szczegółowych statystyk.
 17. SEO linki na forum masz włączone?
 18. Sprawdziłem. Wszystko działa. Jesteś pewny, że masz włączone uprawnienia dla gościa dla tej strony?
 19. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 20. W kodzie zlicza tylko użytkowników: $users = \IPS\Session\Store::i()->getOnlineUsers( \IPS\Session\Store::ONLINE_MEMBERS, 'desc', NULL, NULL, TRUE ); foreach( $users as $row ) { switch ( $row['login_type'] ) { /* Not-anonymous Member */ case \IPS\Session\Front::LOGIN_TYPE_MEMBER: if ( $row['member_id'] != \IPS\Member::loggedIn()->member_id ) // We add them manually to make sure they go at the top of the list { if ( $row['member_name'] ) { $members[ $row['member_id'] ] = $row; } } break; /* Anonymous member */ case \IPS\Session\Front::LOGIN_TYPE_ANONYMOUS: $anonymous += 1; break; } } $memberCount = \count( $members ); Inaczej - rozpoznanych użytkowników. Dostać się tam i zmienić przy pomocy pluginów nie jest możliwe. Trzeba by napisać swój widget i tam to edytować. Wykonalne tak czy siak, ale na około.
 21. Mam grzebać w kodzie by odpowiedzieć czy jednak dajesz sobie spokój? P.s. tak między nami - to takie istotne jaki bot jest na forum?
 22. To nie ma sensu. Nie ma normalnej przesłanki ku temu. Tak czy siak nie wiem czy modem dałoby się tam dostać do zliczania i wyświetlenia tego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.