Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

DawPi

Manager
 • Content Count

  74829
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  159

Everything posted by DawPi

 1. Jaką rangę? Grupę? Jak mogłeś usunąć grupę admina jak się nie da poprzez ACP.
 2. W pliku conf_global.php zmień ID grupy admina tutaj: 'admin_group' => 4,
 3. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 4. A skąd wiem? Otwieram plik i mamy: class _Db extends Table { /** * @brief Database Table */ protected $table; /** * @brief Selects */ public $selects = array(); /** * @brief Initial WHERE clause */ public $where; /** * @brief Force index clause */ protected $index; /** * @brief Primary sort column */ public $primarySortBy; /** * @brief Direction of primary sort */ public $primarySortDirection; /** * @brief Joins */ public $joins = array(); /** * @brief Key field */ public $keyField = NULL;
 5. $table->primarySortBy = 'kolumna'; $table->primarySortDirection = 'asc'; $table->sortBy = 'kolumna2';
 6. A tak: $table->sortBy = 'kulumna, kulumna2'; By sprawdzić na "chama". Ewentualnie: $table->sortBy = $table->sortBy ? : 'tabela.kulumna, tabela.kulumna2'; I czy niżej nie deklarujesz innej wartości mimo wszystko? Jaki typ Tabel? Custom, Content, DB?
 7. $table->sortBy = $table->sortBy ? : 'kulumna, kulumna2'; A tak?
 8. Bo co w ip.board czy ips4 robi przekierowanie i co decyduje o adresie forum? Wpis w conf_global.php tylko.
 9. No to dziwne. To raczej nic od forum - raczej serwer lub .htaccess jak wspomniał @Macsch15.
 10. Hej, z tego co kojarzę to powinno się dać. Zastosuj po prostu przecinek, to wszak fragment zapytania SQL: https://stackoverflow.com/questions/2051162/sql-multiple-column-ordering/2051176
 11. Czyli próba wstawienia forumtestowe do conf_global skutkuje błędem 404, a jak zostawisz starą domenę to przekierowuje na nią po przejściu na forumtestowe?
 12. To ma tylko sprawdzić serwer. Wrzucasz tam gdzie plik index.php i odpalasz tak: adresforum.pl/ips4.php Świeci się coś na czerwono?
 13. Forum wsparcia vB vbhelp.prosić o pomoc.. w naprawie samego siebie. ;)

  image.png

  1. Macsch15

   Macsch15

   Ale co naprawić? Zaorać całość a domenę opchnąć na jakimś aftermarket, może przygarnie jakiś fanatyk np. Visual Basic. To jedyne rozsądne rozwiązanie

    

   PS: Ty dalej na WHT?

  2. biecu95

   biecu95

   @DawPi - Autor tematu źle podlinkował forum. Wcale nie chodzi o naprawdę vBhelp, tylko o inną stronę. :P 

  3. DawPi

   DawPi

   Cytat

   PS: Ty dalej na WHT?

   To jest rootnode.

    

 14. To tak nie działa. Zrozum, że warunki ustala IPS, a nie ktokolwiek inny. Transfer jest płatny, ma być wykonany na inne konto klienta. Koniec kropka. To są tylko informacje i wyjaśnienia - by potem nie było pretensji do żadnej ze stron transakcji.
 15. To nic nie daje gdyż potem możesz to zakwestionować metoda płatności i danymi tam które będą Twoje, a nie "właściciela licencji". To powinien być obowiązek i w sumie jest jeśli chce się poprawnie sprzedać licencję. To takie informacje dla ewentualnych zainteresowanych kupnem.
 16. Nie rozumiem? Ten mod co podałem nie działa?
 17. (DP44) Watermark for Uploads Zobacz plik Modyfikacja umożliwiająca dodanie znaku wodnego do wysyłanych załączników graficznych na forum. Działa tylko dla nowo wysłanych grafik? Tak. Działa dla już wysłanych i zapisanych załączników graficznych? Nie. Znak wodny może być zaaplikowany dla już wysłanych grafik? Nie. Dodasz jakieś nowe opcje w przyszłości? Tak i nie. Zależy od tego co to będzie. Znak wodny może być dodany w dowolnej pozycji na grafice? Nie. Będzie dodany w prawym dolnym rogu. Znak wodny bedzie dodany do miniatur (jeśli będą dostępne)? Tak. Dodający DawPi Dodano 17.01.2020 Kategoria Płatne modyfikacje 4 Wspierana wersja IP.Board 4.4.x+  
 18. Version 1.0.0

  0 downloads

  Modyfikacja umożliwiająca dodanie znaku wodnego do wysyłanych załączników graficznych na forum. Działa tylko dla nowo wysłanych grafik? Tak. Działa dla już wysłanych i zapisanych załączników graficznych? Nie. Znak wodny może być zaaplikowany dla już wysłanych grafik? Nie. Dodasz jakieś nowe opcje w przyszłości? Tak i nie. Zależy od tego co to będzie. Znak wodny może być dodany w dowolnej pozycji na grafice? Nie. Będzie dodany w prawym dolnym rogu. Znak wodny bedzie dodany do miniatur (jeśli będą dostępne)? Tak.

  45.00 PLN

 19. Tylko takie coś znalazłem. Wiem, że to nie to co wyżej, ale gdzieś jednak pokazuje info: https://invisioncommunity.com/files/file/9453-user-browser-in-online-lists/
 20. Nie ma znaczenia. To chyba musisz napisać do autora tego dodatku. Bo jak widać u nas działa.
 21. A w innych miejscach forum czas jest normalnie 24h? Dziwne.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.