Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Skin do IPB


Gość pziemczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, nie wiedziałem gdzie mam napisać ten temat, ale myślę że wybrałem dobry dział. Otóż zastanawiam się nad kupnem skina, jako że mam niskobudżetowy projekt jestem w stanie wygrać do 25$

Przeglądałem skiny na community i na skinboxie, spodobał mi się nawet ten (http://www.skinbox.net/skins/ipb-3-1-x-skins/light-skins/velvet/35). Jak go oceniacie, czy będzie pasował do tematyki serwera gry w GTA: San Andreas? Obecna strona projektu to g-rp.pl jeszcze przed przejściem na skrypt IPB.

Czekam na wasze opinie lub propozycje innego designu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Od pewnego czasu skiny Olivera to potworki. Wolałbym coś ze stajni Ehrena: http://www.ipbforumskins.com/premade_ipb3.php

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dość ciekawe jednak dziwi mnie czemu wszystkie te skiny są takie wąskie, te menu forumowe strasznie wąskie jest.

Z fajnych zauważyłem Baisik i Navia, z czego te drugie to strasznie małe logo ma.

Chyba że to ja mam kiepski gust, dlatego oczekuję opinii, które by się dobrze sprawdziło. Ma wyglądać profesjonalnie i estetycznie.

Są jeszcze jakieś interesujące skiny? Tak jak mówię, no na ten skin od Oliviera miałem wydać łącznie 27 dolarów bo z opcją custom banner.

Edytowane przez pziemczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Uh, na forum o grach nie bardzo widzę takie skiny. Mnie fora 'growe' kojarzą się z przebajerzeniem, a Ty wybierasz stonowane skiny. Oczywiście ja również je preferuję, ale czy to dobry kierunek?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.