Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

$_POST za pomocą nie form


unbreak

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam taki bajer:

Wyświetlam sobie dane z tabeli i dzieli mi je na strony (np po 10 elementów na stronę), paginator zrobiłem na linkach z getem 'page'

/?page=1

/?page=2

etc

Teraz jest bajer, bo na pierwszej stronie jest form po którym można filtrować wyniki, tyle że też jak jest ich > 10 to dzieli na strony. Jak się już pewnie domyślasz, po kliknięciu na np strona druga, giną wytyczne wyszukiwania (były one podesłane za pomocą post).

Teraz jest moje pytanie, czy jest jakiś sposób żeby można było to rozwiązać? :P

Jedyny sposób jaki mi przychodzi do głowy to paginator zrobić nie na standardowych linkach tylko na zasadzie formularza z buttonami i inputem (hidden) w którym będzie przechowywane i przekazywane dane z formularza.

Chyba opisałem wszystko jasno :) Będę wdzięczny za jakąś pomoc, bo chciałbym uniknąć robienia pagina za pomocą formów i chciałbym też uniknąć przekazywania kryterów wyszukiwania za pomocą GETa.

userbar1.jpg

Twiztid Tribe ®

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha i pojawia się pierwsze pytanie przy wykorzystaniu session :) Czy można za pomocą linku zrobić unset? :> Wiem że można posłać do jakiejś strony gdzie jest wstawione unset, ale mi chodzi bardziej coś w rodzaju klikamy na link, przekierowuje nas na jakąś tam gołą stronkę, ale np za pomocą js przed przeniesieniem robi unset :)

Będę wdzięczny :P

Zrobiłem póki co to za pomocą:

link zastąpiłem buttonem (form) i na początku skryptu ustawiłem ifa że jeśli ktoś walnął w tego buttona to robi unset, tyle że jest do irytujące okienko (ponowne wysłanie formularza) jeśli po tym da się odśwież:

pre_1288866921__form.png

Edytowane przez unbreak

userbar1.jpg

Twiztid Tribe ®

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.