Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Mzone.pl


Marek607

Rekomendowane odpowiedzi

Firma u której obecnie się hostuje. Czasami zdarzają się im male wpadki ( ostatnio po przenosinach znikneli mi uzytkownicy mysql ale naprawili problem) ale bok jest bardzo pomocny i cierpliwy - kiedy bym sie coś nie spytal to zawsze pomogą i odpowiadają nawet na glupie pytania. Nigdy nie probowali mnie zbyć tylko zawsze drązyli temat dopóki wszystkiego się nie dowiedziałem. Polecam!

Plusy

- support 24/7 ( faktycznie w nocy odpisują na maile)

- bardzo cierpliwy i pomocny bok

- czat który prawie zawsze jest online

- szybkie serwery ( raz miałem problem bo serwer mulił, to mi zaproponowali i bez problemu przeniesli na inny, prawie pusty.

- Elastycznośc oferty - potrzebujesz więcej baz lub kont ftp to piszesz i masz :%-): ( oczywiście mowa tu o 1 -2 a nie 10 ^_^ )

Minusy

- Jedna wpadka gdy mi uciekły bazy danych - szybko naprawili

- niektore serwery zbyt obciązone - po tickecie konto bezproblemowo przeniesione

- testy programu do ticketów - fajnie że szukaja czegoś najlepszego ale szkoda że nie konwertują i cała wcześniejsza komunikacja znika.


Wynik dla skryptu sprawdzającego zgodność wymagań na uruchomienie IP.Board z parametrami omawianego serwera:

pre_1289720017__mzone.jpg

Edytowane przez DawPi

Marek Drzewiecki  - [email protected] - tel. 667 996 839 (24h) - HostMark.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.