Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Dzień Darmowej Dostawy! :-)


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager
Dzień Darmowej Dostawy to pierwsza wspólna akcja polskich sklepów internetowych oraz firm związanych z rynkiem handlu w sieci. 1 grudnia 2010 roku wszyscy internetowi sprzedawcy biorący udział w akcji zaoferują swoim klientom całkowicie darmową dostawę zamówień, niezależnie od ich wartości, sposobu płatności czy metody wysyłki.

Więcej...

Żal nie skorzystać.. Gdybym tylko nie był świadomy i nie orientował się, że to po prostu nagonka dla ludzi, by kupowali.. Niezły marketing! :)

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś potrzebuje coś kupić to z pewnością dzisiejszy dzień mu się przyda :)

Fajna akcja właśnie dla potrzebujących, a i tak złapią się Ci co mają za dużo pieniędzy :P

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeleciałem wszystkie sklepy ktore oferują darmowa dostawe ale i tak taniej mnie wyjdzie kupić na allegro i zapłacić za przesyłkę :)

Czyli zalezy co się kupuje - bo z jednego sklepu kupowałem niedawno i jakbym wiedział to bym dopiero dzisiaj zamówił :)

Marek Drzewiecki  - [email protected] - tel. 667 996 839 (24h) - HostMark.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu usłyszałem od znajomego co prawda tylko kuriera, że DHL i Siudemka przygotowują nowe dużo niższe stawki. Które mają konkurować z Pocztą. Dziś na Poczcie babka mówiła mi to samo.

Ogólnie zakupy przez internet nie bardzo się opłacają, za wysokie stawki za przesyłki. Przy zakupie taniej rzeczy, w dodatku tylko jednej. Zupełnie nie opłacalny interes, może w końcu firmy kurierskie opuszczą stawki... Bo Pocztą Polską, to trochę strach coś zamawiać. Albo rozbiją, albo ukradną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

DHL i Siudemka

Tak oni na pewno.

, może w końcu firmy kurierskie opuszczą stawki... Bo Pocztą Polską, to trochę strach coś zamawiać. Albo rozbiją, albo ukradną...

I wtedy upadnie jedynie powód, dlaczego wolę kuriera - dostają więcej kasy, bo świadczą lepsze usługi. Kiedy to się wyrówna wszystko spadnie na łeb na szyję do tego samego poziomu.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kurierami mam akurat większe wojny niż z pocztą polską. Kurier nie dzwoni, po prostu przyjeżdża mimo że miał adnotację. Najgorszy chyba jest DHL.

A sam pomysł darmowej wysyłki bardzo dobry, sam skorzystałem w kilku sklepach które to oferowały.

pzdr

fanta001

Pinokio Ubranka - ubranka dla niemowląt polskich producentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zakupy przez internet nie bardzo się opłacają, za wysokie stawki za przesyłki. Przy zakupie taniej rzeczy, w dodatku tylko jednej. Zupełnie nie opłacalny interes,

Idź do sklepu motoryzacyjnego spytaj się po ile akumulator.

Sprawdź później na allegro z kosztami wysyłki.

Zobaczysz że ci wyjdzie o wiele taniej niż kupując w sklepie.

Wiem bo sam kupowałem i zaraz dojedzie do mnie akumulator, tyle że ciut większy niż do samochodu, bo kupiłem do ciągnika.

Marek Drzewiecki  - [email protected] - tel. 667 996 839 (24h) - HostMark.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaby przykład, bo akumulatora to bym nawet w markecie nie kupił, a co dopiero wysyłkowo. Jak brać to tylko z pewnego źródła ;)

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo akumulator tylko magazynuje prąd. Czyli jak leży to go oddaje - wyczerpuje się mimowolnie. Akumulatory tzw. marketowe mogą sobie nawet rok leżeć na półkach, mimo zaleceń, że po kilku miesiącach bezczynności należy im się regeneracja. Przez allegro, czy inny wysyłkowy sklep też nie mam pewności co dostaję.

Ja osobiście kupuję u mojego mechanika. On sprowadza z hurtowni, która ma dobrą umowę z producentem i odsyłają niesprzedane akumulatory. Ja mam co do tego pewność. Obecny akumulator mam ósmą zimę i w zeszłym roku przy mrozach poniżej -20st.C jak auto było pokryte warstwą lodu palił na dotyk, bez zająknięcia :)

Najlepiej akumulator załatwić przez zaufaną osobę lub pojechać na ASO. Fakt, że będzie drożej, ale nie trzeba się bać w zimie, że samochód nie zapali z powodu akumulatora.

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.