Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Przeróbka bannera z gif na swf


Gość Dori

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę po prośbie, bo już nie mam siły tłumaczyć facetowi, że nie umiem we flashu, że się nie znam, że to nie moja działka, że flasha umiem tylko zgrabić i później decompilerem, do tego skraczonym rozebrać na części ewentualnie już gotowego .fla mogę zmodyfikować.

Nie pomaga tłumaczenie, że tak jak jest jest dobrze i ładnie. Nie chce zrozumieć tego, że serwis i tak już jest przeładowany i ciężko się po nim poruszać. Że w jego strukturze swobodnie porusza się tylko jej(struktury) twórca :unsure:

Nic to. Trzeba zmienić logo i top strony, bo Robertowi się to źle kojarzy. Mus to mus ....

Nie wiem czemu nie wyświetlają mi się flashe w topie strony, ale postanowiłam właśnie, że poradzę sobie z tym jak zobaczyłam co mi przysłał na maila.

Przysłał nowy banner w gifie :) nieważne, że mi się on nie podoba, bo nie od podobania tam jestem ale ...

:D bannerek ma 1,8 MEGA

I tu moja prośba: czy mógłby mi go ktoś przerobić na lżejszego swf'a?

Byłabym wdzięczna przeokrutnie do samej śmierci.

Banner jest spakowany >>tutaj<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ych ... ma być taki sam :) myślałam, że flash to zoptymalizuje do kilkudziesięciu kb ... ale widzę, że się nie da :unsure:

No przecież nie wrzucę w top strony mu bannera ponad megowego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@primo, może zejdź jakoś z jakością do minimum? Ostatecznie przeciętny wzrok nie zauważy różnicy... a Dori dostanie co chce :unsure:

No, chyba, że już mnie wyprzedziłeś i podziałałeś maksymalnie w tę stronę to chyba więcej nie uda się wycisnąć.

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@primo, może zejdź jakoś z jakością do minimum? Ostatecznie przeciętny wzrok nie zauważy różnicy... a Dori dostanie co chce :unsure:

No, chyba, że już mnie wyprzedziłeś i podziałałeś maksymalnie w tę stronę to chyba więcej nie uda się wycisnąć.

Najpierw próbowałem to Flashem, wyszło niemal 7Mb. Na kilka różnych sposobów wychodzi to samo, nawet przy zmianie jakości - tak importując .gif on sobie tworzy obrazy przejściowe co klatkę w formacie BMP, co daje niemal 350 bitmap, a to musi ważyć.

Skoro nie dało we Flashu to spróbowałem w After Effects. Zaimportowałem, zrobiłem z tego film qucktime movie - 25 Mb. Dopiero z tego zrobiłem flasha na poziomie 1,4Mb, no ale to nadal za dużo. Jak wpadnę na pomysł jak jeszcze to okroić to dam znać :)

baner_dolny.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.