Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Przekroczenie transferu na linuxpl


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

ostatnio mam pewien problem którego nie potrafię wytłumaczyć.

Mam forum na IPB zaś serwer na jakim stoi pochodzi z linuxpl.

Od jakiegoś czasu mam przekroczenie limitów. I to nie małych bo z 25 gb w czerwcu przekroczyłem o 31 GB. Nie znam się na tych sprawach i nie wiem czym jest to spowodowane. W wyniku tego nie dość że muszę płacić za serwer 120 zł to jeszcze za przekroczenie limitu muszę wybulić 90 zł. Zapytałem się właścicieli linuxpl czym może być to spowodowane. Odpowiedzieli, że odwiedzinami forum... Nawet nie wiem jak mam to rozumieć...no i przede wszystkim czy mam zastanawiać się nad pojemniejszym serwerem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok już podaję informacje:

forum www.xboxarea.com (teraz nie działa bo zablokowali forum, ale już opłaciłem faktury więc lada moment forum powinno wrócić)

Na forum wchodzi codziennie około 100 osób (zalogowanych).

On-line zazwyczaj jest około 30 osób

Statystyki załączam w pliku. Jeżeli jeszcze coś potrzebne to pytajcie a postaram się jak najlepiej odpowiedzieć.

Analytics_www.xboxarea.com_20101129-20101229_(DashboardReport).pdf

Edytowane przez Yattamanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz sobie zoptymalizować skrypt ale to aż tak wiele nie da.

w linuxpl.com powiedzieli ci prawdę - duzo ludzi wchodzina strone to i żre transfer. Niestety najlepszym wyjściem jest przejście na wyższy pakiet - wydzie cie to taniej niż dopłacać za transfer.

Podaj link do serwisu na PW, i sprawdź w statystykach czy czasami nie masz jakiś dziwnych czestych wejśc :)

Marek Drzewiecki  - [email protected] - tel. 667 996 839 (24h) - HostMark.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach aktualnej promocji podwoiliśmy Panu parametry konta i teraz powinno wystarczyć. Konto zostało odblokowane.

takie coś dostałem do linuxpl. Ciekaw jestem tylko czy to jest ograniczone czasowo.

A co do tego wyższego pakietu masz rację. Kurdę ale 170 zł w plecy jednak boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla pojedynczej wizyty wychodzi: 626 KB wygląda jakby było mało ale tak nie jest. W spojrzeniu miesięcznym masz sporo jednak wizyt, więc przeliczając sobie to Twój limit jest zbyt mały stąd też, jak powiedział @Marek607 trzeba przejść na wyższy pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok zapewne przejdę.

Jednak zastanawiam się nad tą ich promocją, którą mnie objeli teraz. Wchodziłem w szczegóły konta i rzeczywiście teraz mam 50 GB, a miałem 25. Tak samo pojemność miałem przecież 2 gb a mam 4 gb. Ktoś się orientuje czy to dożywotnio? Bo jeżeli dożywotnio to to mi jeszcze starczy. Bo rozumiem, że to 50 GB miesięcznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.