Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Odkopywanie Tematów


Sun

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, już grupka osób typu mas, busu itp. Dręczą moją osobę z powodu faktu, że " odkopuję tematy z miesiąca/ tygodnia " proponowałbym umożliwić odkopywanie tematów, gdyż jest to przydatne dla nowych użytkowników zaglądających do tematów, już nie wspominając o Autorze....

Zróbcie z tym co chcecie ja jestem na tak :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem każdy temat i problemy w nim poruszane nie są identyczne i przysługują innemu użytkownikowi. Nie widzę problemu, aby zakładać nowe tematy. Będąc już jakiś czas na tym forum właśnie taki system wypracowany przez DawPiego można zauważyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jeśli ktokolwiek uważa, że temat powinien zostać zamknięty, a nie jest to wystarczy wysłać raport. A jeśli ktokolwiek uważa, że warto dodać coś konkretnego do nie zamkniętego tematu to śmiało można to robić.

Pozdrawiam i zamykam. Sprawa jest jasna.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.