Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Projektowanie


PMarcez

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałbym się dowiedzieć neico n/t projektowania szat graficznych do systemu IPB 3.

Otóż kilka dni temu jeden moich klientów poprosił mnie o wykonanie szaty dla forum komputerowego. Nie bardzo mam o tym pojęcie więc pozukałęm w Internecie grafika i jemu tez złożyłe oferę zaprojektowania szaty dla systemu IPB 3.

Po 2 dniach otrzymałem podglądowe demo strony głównej (załącznik), wszystkie wymagania zostaly spełnione więc strona zostala zaakceptowana. Moje wątpliwości zczęły się pojawiać gdy na innym forum przeczytałem o tym, że strony takiej nie można dokładnie odwzorować kodując ją do danego systemu CMS. Osoba projektująca szatę twierdzi że nie jest ona skomplikowana i jedynie top strony rózni sie od teg standardowego w IPB. Klient któy zlecił mi "załatwienie" szaty wymaga dokładnego odwzorowania jej w Internecie poniewaz wykonany projekt przypadl mu do gustu lecz z autopsji wie ze nie wszystkie da sie dobrze "poiąc" a projekt jest firmowy wiec musi byc solidny.

Czy ktoś z forumowiczow moze mi powiedziec czy projekt ten jest mozliwy do odwzoroania w 100% lub co najmniej w98% :) ? Nie bardzo mam jak sam to sprawdzic wiec proszę Was o pomoc.

Z gry Wam dziekuje :thank_you2:

Przepraszam za literóki ale mam uszkodzona klawiature i czasem nie wczytuje liter.

post-11710-0-75274300-1304167842_thumb.j

Edytowane przez PMarcez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.