Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Usunięcie "kolorowania" nicków


Kamilz125

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! :)

Kiedyś miałem Group format (Kolorowanie nicków, taki mod) i po odinstalowaniu tego moda pozostały "części".

Proszę o wyrozumiałość, nawet nie wiem jak to opisać bo trudno mi jest.. <_<

Gdzieś to w kodzie pozostało i chciałbym usunąć wszystko co pozostało z tego moda (Skina nie edytowałem :) )

Zobaczcie sami : To na pasku.. te <span style=' ... to jest na każdym nicku, który ma kolor grupy, user tego nie ma

Teraz jestem pewien, ze to z tego moda Group format pozostalo cos w kodzie i takie cos sie robi ;f

prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ACP > Użytkownicy > Dany użytkownik i usuń z jego nicku na forum to <span style.

Jeżeli nie oto Ci chodzi, to przebuduj skin'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ACP > Użytkownicy > Dany użytkownik i usuń z jego nicku na forum to <span style.

Nie nie, ja chce te grupy aby miały kolory :)

Jeżeli nie oto Ci chodzi, to przebuduj skin'a.

Nie pomaga :)

Ps: Chodzi mi, żeby z kodu w jakichś plikach (najlepiej podajcie mi też w jakich :D) usunąć pozostałości po tym modzie - kod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale usuń to z ich nazw.

Kolor gupą dajesz tutaj:

ACP > Użytkownicy > Grupy > Dana grupa >

Prefiks formatowania grup

(opcjonalny)

To zmienia formatowanie (kolor, czcionkę itd.) nazwy każdego użytkownika z tej grupy.

(Przykład:<span style='color:red'>)

W okienku dajesz np. <span style='color:red;'><span style='font-weight:BOLD;'>, w czym red to kolor grupy, możesz ustawić jaki chcesz.

Sufiks formatowania grup

(opcjonalny)

Zalecane jest by wpisać tutaj tag zamykający użytego w prefiksie tagu jeśli był taki użyty.

(Przykład:</span>)

W okienku wpisz </span>

Edytowane przez PaJonk
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty mnie nie rozumiesz -,-

nie o to mi chodzi :glare:

Oczywiście mam tak:

beztytuusio.png

Ps: Nie ma różnicy jaki kolor tam dam itd, dalej bedzie to samo lecz inny tekst (wiadomo :bounce: )

Jak mówisz..

Mi chodzi o usunięcie tego Z KODU JAKIEGOŚ PLIKU W FTP czy też w PA a nie w grupach - tam mam all ok :)

Bo w tym modzie Group Format/s trzeba coś w kodzie edytować w plikach FTP i ja chcę teraz widziec, gdzie to w plikach mam usunąć to co dodałem jak wgrywałem tego moda - bo coś najwyraźniej jest nie tak, i pojawia się na pasku "<span style= (...)" :unsure: Nie wiem tylko gdzie usunac pozostalosci (w jakich plikach) po tym modzie :F Pzdr.

Edytowane przez Kamilz125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu zrób instrukcję "na odwrót", czyli usuń to co dodałeś przy instalacji.

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jakub

Ja tak chciałem zrobić, ale nie wiem już gdzie co było a wersje są różne.. Proszę niech mi to ktoś zrobi z teamu tutaj :/ Bo normalnie nie wiem co zrobić ;/ PW jakby ktoś był chętny i usunął mi ten kod niepotrzebny z plików (przyadłobysie takze gg )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie edytowałeś innych plików po prostu wgraj pliki z paczki.

  • Lubię to 1

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.