Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Kamilz125

Użytkownik
 • Content Count

  251
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Neutralna

About Kamilz125

 • Birthday January 27

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Małopolskie

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.1.2
 • Forum
  komputeromaniak.net

Recent Profile Visitors

6601 profile views
 1. Aaa... Faktycznie DELETE FROM ipb_dnames_change WHERE dname_member_id = 1 Widać, nie na darmo masz tego Modka Dzięki, plusik leci.
 2. Nie wiem, dlaczego, ale dodaje mi nazwę bazy danych przed tabelą dnames_change
 3. Zapewne DELETE [LOW_PRIORITY] [QUICK] [IGNORE] FROM tbl_name Lecz nie chcę błędnie czegoś innego usunąć
 4. Witam Od niedawna posiadam nowe forum, oparte na skrypcie IP.Board 3.4.4 i mam pytanie (a zarazem prośbę): Czytałem sporo tematów o tym, jak usunąć historię nazw wyświetlanych danego użytkownika, lub wszystkich - zapytanie SQL, czy to w PA, czy bezpośrednio w PhpMyAdmin; DELETE * FROM dnames_change WHERE dname_member_id=X X = 1 (mój ID) i wywala błąd - Wszystkie - TRUNCATE dnames_change Możliwe, że brałem kod na starszą wersję IP.Board i może nie działać. Ktoś może pomóc w tej kwestii? P.S: 2 lata nie używałem IP.Board od strony Administratora, więc zapomniałem co i jak.
 5. @UP Jest dużo forów ogólnotematycznych - są małe, większe i te bardzo duże. Myślisz, że pomysł się przyjmie? Bez wkładu pieniężnego (większych sum), nic z tego. Tak czy siak, domena fajna jak i logo. Plusem jest też IP.Board. Powodzenia.
 6. Haha, nie no nie róbmy jaj Nie możliwe jest, aby bot np. Google czy Bing generował jakieś duże obciążenie... Przykładowo Google bot indexuje Twoje forum przechodząc po linkach i tworzy index dla wyszukiwarki google i tyle go tam widziano Podstawowe roboty nie mogą generować aż takiego obciążenia no i po co je blokować niby? hmm? dziwne posunięcie ze strony hostingu. Adresy OVH domeny.
 7. Hahaha A penek bdb, na pewno nie będziesz narzekał Sam go używałem do plików 2gb+ z backupów
 8. Sorry, rozpisałem się za szybko Optymalizacja. I podaj te informacje, co dał DawPi ;>
 9. Odinstaluj niepotrzebne modyfikacje, zoptymalizuj bazę danych i wprowadź zapytania do bazy MySQL o usunięcie starych kopii tematów/postów. Wszystko wg mnie zależy jednak od hostingu. Sam miałem obciążenia generujące 70% CPU i ciągle blokowali mi bloga. Potem się przeniosłem i wszystko śmiga jak trzeba, nawet pozwoliłem sobie zainstalować więcej modyfikacji no i nawet mam połączone forum także na tej samej bazie... A wcale nie mam tak małego tego bloga. Podaj nam to, o czym napisał DawPi
 10. Dziękuje za tak fajną opinię Na razie zastopowaliśmy, bo mamy dużo roboty no i... pomysłów na nowy temat jest mniej, niż wcześniej, ale spróbujemy coś w tym tygodniu na pewno napisać. Dzięki i zapraszam
 11. Hmm, dlaczego mieliby Ci tych plików nie udostępnić do downloadu? Skoro masz konto, licencję w panelu to ja także nie widzę problemu pobrania paczki. Zapłaciłeś przecież za licencję wcześniej, a nikt nie każe Ci jej odnawiać.
 12. Nie "Wonsz go dziabnie i chlapnie jadem do krwii" @DawPi reguły regułami, ale pytania w odpowiednim dziale trzeba zadawać, a nie dziabnąć i zaspamować
 13. Dodatkowo, jakby tego było mało, powstało nowe, oficjalne forum zpbloga! Link: http://zpblog.pl/forum Serdecznie zapraszamy! Odpowiadamy na każdy temat!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.