Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Zmiana białego tła


wizz

Rekomendowane odpowiedzi

W którym miejscu mogę zmienić białe tło w galerii?? tak jak to jest na screenie

kolory.jpg

adres do galerii

http://trimek.pl/forum/gallery/

pomyliłem działy prosił bym o przeniesienie do działów Invision Power Board 3.x, przepraszam za zamieszanie

Edytowane przez wizz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatyczna wiadomość

Ten temat został przeniesiony z forum:

"Invision Power Board -> Invision Power Board 2.3.x oraz 2.2.x -> Skiny - pomoc"

do:

"Invision Power Board -> Invision Power Board 3.x -> Skiny - pomoc"

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko problem polega na tym że skin był robiony na zlecenie i od razu został umieszczony na serwerze, nie mam wersji do ponownej instalacji ?

Na zlecenie czy nie, powinieneś mieć pliki do instalacji. Czy to zlecenie w ogóle zawierało opcjonalne aplikacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosiaczq[/b, powinienem czy nie powinienem to inna sprawa, chwilowo nie ma człowieka który robił skin i dlatego nie posiadam jeszcze tych plików, kiedy będzie dostępny? tego też nie wiem....

tego gallery_main_wrap.wcontainer szukaj w css

ale ogolnie obstawiam że musisz większość danych zmienić w css od galleri bo jest ustawiony na standardowy skin, dlatego polecam ogarnąć się w temacie edycji css http://forum.invisio...fragment-stylu/

Właśnie próbuje namierzyć plik w którym bym mógł wprowadzić zmiany ale firebug pokazuje mi takie ścieżki że sam nie wiem gdzie tego szukać, gdzie jest umiejscowiony plik css odpowiedzialny za ten element galerii ?

___________________

Edit

Przepraszam nie wiedziałem że wszystkie pliki css edytuje się z poziomu PA a nie z FTP

Edytowane przez wizz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tego nie zmieniasz w plikach tylko w ACP, w

:wyglad: Wygląd :a: (wybór skina) :a: CSS :a:(tutaj musisz znaleźć gdzie są klasy css od galerii) :a:(jak znajdziesz odpowiednia klasę, to polecam szukać za pomocą Crtl+F w przeglądarce. zmieniasz css i zapisujesz, no i sprawdzasz efekt)

niestety dokładniej nie mogę Ci teraz pokazać gdzie bo mam reinstal sewera u siebie i nie mogę dokładnie zobaczyć

Edytowane przez +matius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+matius teraz już wiem ;), bo myślałem że tu jest podobnie jak w Joomli, wyszukuje firebugiem co jest do zmiany + lokalizacja pliku css zmieniam w pliku na FTP i jest gotowe ;)

samo szukanie to najmniejszy problem - mam na myśli wyszukiwanie słowa/frazy na stronie przez Crtl+F, zaskoczyło mnie to że IPB ma w sobie edytora plików css ;)

wstępnie namierzyłem plik który muszę wyedytować aby osiągnąć zamierzony efekt ;) zobaczymy co będzie dalej ;)

dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.