Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Brak możliwości edycji tagów po aktualizacji do 3.2.3


insp

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualizowałem forum z wersji 3.2.2 do 3.2.3, nie było błędów. Po tej aktualizacji nie mogę edytować tagów w starszych tematach, utworzonych przed aktualizacją. W widoku forum, tagi normalnie wyświetlają się i działają. Przy edycji tematu nie pojawia się w ogóle pole z tagami. Nowo utworzone tematy - bez problemu, można dodawać i edytować. Aha, korzystam z natywnego systemu tagów. Czy u kogoś występuje podobny błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zauwazyłem, że nie chodzi o stare czy nowe tematy a o to kto jest ich autorem. Jeśli edytujesz swojego to powinno byc ok. jeśli edytujesz temat innego uzytkownika wystepuje problem który opisałeś + ja korzystam dodatkowo z Advanced Tags & Prefixes gdzie po zmianie prefixu tematu gdzie nie jestem autorem, prefix i tagi tematu znikają.

Autor tej modyfikacji zapewne będzie konsultował się w tej sprawie z IPSem, ponieważ zgłosiłem mu już błąd.

Edytowane przez hiroshima
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za ten pierwszy link Pav. A żeby google to zaindeksowało gdyby ktoś rozpaczliwie szukał rozwiązania to przepiszę to również tutaj, tak aby moderator mógl zmieniać tagi/prefixy czy to "ręcznie" czy przez szablon moderacyjny.

plik: admin/applications/forum/extensions/tags/topics.php

znaleźć:

 case 'edit':
           case 'remove':
               if ( $this->memberData['member_id'] == $topic['starter_id'] )
               {
                   return true;
               }

zamienić na:

case 'edit':
           case 'remove':
               if ( $this->memberData['member_id'] == $topic['starter_id'] || $this->memberData['g_is_supmod'] )
               {
                   return true;
               }

i wszystko wraca do normy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.