Jump to content

insp

Translator
 • Content Count

  2,806
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

Everything posted by insp

 1. Jeśli chodzi o wspominanie grupy, jeśli to chodzi o coś takiego przypadku użytkowników @insp: https://invisioncommunity.com/files/file/8617-group-mention
 2. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 3. Sugerowana poprawka została przyjęta przez członka grupy tłumaczy. Dziękujemy.
 4. Jakby twórcy wspaniałomyślnie oznaczali frazy które zmienili w aktualizacjach to by nie było problemu.
 5. Dostałem powiadomienie, że już klepnęli na oficjalnym Rynku
 6. Najszybciej poprawki pojawiają się na tym forum, więc można aktualizować sobie ręcznie. @DawPi na pewno niedługo zaktualizuje paczkę na Rynku Zamykam.
 7. Aktualizacja jest już w plikach (wersja 10.0.2)
 8. Sugerowana poprawka została przyjęta przez członka grupy tłumaczy. Dziękujemy.
 9. No i już. Mam nadzieję, że teraz będzie pasować.
 10. Zaraz wprowadzę poprawki i wydamy aktualizację.
 11. Sugerowana poprawka została przyjęta przez członka grupy tłumaczy. Dziękujemy.
 12. Każdy może sobie wybrać język, więc była by paczka Polski XX i Polski XY Ale zaraz znajdą się głosy, że ktoś identyfikuje się z lotopałanką czy czymś innym. Możemy tak w nieskończoność.
 13. Delete My Account PL Zobacz plik Tłumaczenie aplikacji: https://invisioncommunity.com/files/file/7611-delete-my-account/ Dodający insp Dodano 04.05.2020 Kategoria Spolszczenia modyfikacji Wspierana wersja IP.Board 4.x Stopień spolszczenia 100%
 14. Version 2.4.1

  17 downloads

  Tłumaczenie aplikacji: https://invisioncommunity.com/files/file/7611-delete-my-account/
  Free
 15. Co z pozostałymi płciami? Już jakieś kilkadziesiąt się wyróżnia Wszystkim nie dogodzisz. Może IPS wymyśli jakieś rozwiązanie, tak jak to teraz jest z liczebnikami, to wtedy owszem, wezmę się od razu za robotę
 16. Chyba nawet była dyskusja nad tym, kiedy ruszaliśmy ze spolszczeniem. Najłatwiej było by zrobić drugą paczkę. Ale co z pozostałymi płciami?
 17. Sugerowana poprawka została przyjęta przez członka grupy tłumaczy. Dziękujemy.
 18. Jeśli komuś nie pasują ikonki w menu, może sobie zmienić samodzielnie, zmieniając wartości w tłumaczeniu dla kluczy: menutab__cms_icon - org. "files-o" menutab__community_icon - org. "comments" menutab__core_icon - org. "cogs" menutab__customization_icon - org. "paint-brush" menutab__members_icon - org. "user" menutab__nexus_icon - org. "usd" menutab__stats_icon - org. "line-chart" menutab__support_icon - org. "life-ring" Jak wspomniał @DawPi to nasz "podpis", nie zamierzamy tego zmieniać, bo w żaden sposób nie wpływa na działanie skryptu. Przy każdej aktualizacji spolszczenia, te warto
 19. Te frazy są przetłumaczone w ostatniej aktualizacji, więc pewnie jakiś bug.
 20. Sugerowana poprawka została przyjęta przez członka grupy tłumaczy. Dziękujemy.
 21. Masz taki problem ze spolszczeniem?
 22. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 23. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 24. Co to za troll? Odnośnik nie prowadzi do naszego spolszczenia. Tu jest nasze spolszczenie:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.