Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: kolor Tagu [code]


Harnas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z tagiem CODE jak to zrobić aby napisy były na biało ?

beztytuuvwgs.jpg

prosił bym o przeniesienie tego tematu do http://www.forum.invisionize.pl/forum/90-dzialanie-i-konfiguracja/ ponieważ sie pomyliłem przepraszam za kłopot

Edytowane przez Harnas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosił bym o przeniesienie tego tematu do http://www.forum.invisionize.pl/forum/90-dzialanie-i-konfiguracja/ ponieważ sie pomyliłem

Poważnie pomyliłeś się, bo to nie forum.invisionize.pl a invisionize.pl więc przenieść się nie da ;)

nie mam własnie tej klasy w css i tu jest problem

Nie możesz nie mieć klasy, najwyżej nie umiesz/nie chce ci się jej znaleźć. A jak już na prawdę masz tak wybrakowany styl, że nie ma tam tej klasy to ją stwórz i ustaw color: #ffffff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie mogę i zacznę ignorować wszystkie tematy użytkowników piszących ciągle "dla ciebie to ...".

Jak jesteś tak bardzo leniwy to proszę bardzo, jest dział giełda. I nie jest to cały dzień nauki a skorzystanie z gotowego kodu który na pewno wielokrotnie powtarzany jest w podanych(i innych) stronach.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro z góry tak zakładasz i nie robisz NIC by to zmienić to czemu oczekujesz, że ktoś zrobi wszytko za ciebie? Na dodatek to już któryś z kolei twój temat dotyczący stylów, więc powinno ci choć trochę zależeć na tym by zrobić to samemu.

Przecież nawet w tym temacie już dostałeś prawie cały niezbędny kod o_O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego? A dlatego, że tag CODE ma kolorowanie składni.

Dlatego też gdy ma wyświetlić:

<pre class='prettyprint'>

To zmienia wszystko w:

<span class="tag"><pre</span><span class="pln"> </span><span class="atn">class</span><span class="pun">=</span><span class="atv">'prettyprint'</span><span class="tag">></span>

Więc albo zmienisz kolory wszystkich klas(w CSS'ie) lub "wyłączysz" kolorowanie zmieniając klasę tagu CODE i następnie odpowiednie ostylujesz ją w CSS'ie.

Tak czy inaczej autor skina powinien tym zająć się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.