Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Jaki kod odpowiada za to ?


Korba

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o to:

Na stronie głównej po wgraniu skina nazwy for Np Skiny,Problemy itp i subkategorie itp są koloru Czerwonego

+ nowe tematy i użytkownicy np kto napiszę temat są na kolor też czerwony a nie grup.Ja chcę a by te fora itp itd były na mój kolor czyli niebieski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autor piszę:

Ang:

The red colour which is used throughout the skin can be easily modified by doing a search/replace inside the css file, allowing for a very quick colour change. The skin comes with a psd file for the logo and is compatible with all major, modern browsers including Internet Explorer 8/9, Firefox, Safari, Chrome and Opera. After purchasing this skin, you will be able to download it immediately from your Client Area on the forums.

Pol:

kolor czerwony , który jest używany przez skórę mogą być łatwo modyfikowane, przeprowadzając wyszukiwanie / wymienić w pliku css, co pozwala na bardzo szybkie zmiany kolorów. Skóra pochodzi z psd na logo i jest kompatybilne ze wszystkimi głównymi przeglądarkami nowoczesny w tym Internet Explorer 8 / 9, Firefox, Safari, Chrome i Opera. Po zakupie tej skóry, będzie można ją pobrać bezpośrednio z obszaru klienta na forum.

wiec piszę kolor czerwony i kolor czerwony mam na stronie głównej w:

Zmieniły się kolory nazw foru,subfor,opisów.

Zmieniły się kolory nowych tematów na stronie głównej,

i nicki, zamiast koloru grup to ten czerwony jest a ja chce ustawić to co wyżej napisałem na swój kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikator mam aktywny, ale dobrze, że mi nie wysyłałeś, bo prywatne wiadomości nie są od tego.

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwórz ACP :a: Wygląd :a:wybrany skin :a: CSS :a:ipb_styles.css, znajdź #B4453B i zamień na kolor jaki chcesz.

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem na kolor niebieski jasniejszy i nic: jego kod: #1E90FF a nazwa to: dodgerblue i też nic.Nic się nie zmieniło.Chce aby się te nazwy for i tp zmieniły bo każdy już piszę ,że to nie estetycznie wygląda.Zapomniałem odświeżyć strony :P działa można zamknąć.

Edytowane przez Korba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.