Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Pozycjonowanie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moja pierwsza strona już gotowa. Udało się ją skończyć i poprawiłem wszystkie z możliwych błędów :D Mam nadzieję, że wam się podoba, ale nie o tym tu mam teraz pisać ;) Czytałem sporo o pozycjonowaniu stroki, lecz tak naprawdę nie wiem od czego zacząć. Jakieś wskazówki?? Dzięki za ew. pomoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jeśli nigdy o tym nie słyszałeś to się za to nie zabieraj. Zgłoś się do naszej Dori - to mistrzyni w pozycjonowaniu.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zamieść link do swojej strony na jakiejś innej często odwiedzanej przez robota stronie. I poczekaj kilka dni. Robot powinien sam przyjść na Twoją stronę. To najlepsze rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

powiem ci co ja wiem

dla autora tematu przeczytaj uważnie:

Przy ustalaniu pozycji witryny w wynikach wyszukiwania system wyszukiwarki bierze pod uwagę wiele czynników.

Jednym z prostszych sposobów na zwiększenie pozycji w wynikach wyszukiwania konkretnych słów kluczowych jest odpowiednie umieszczanie tych słów w treści strony.

A czynnikiem znacznie zwiększającym szanse na obecność witryny na pierwszej stronie wyników wyszukiwania jest duża liczba odnośników do twojej strony na stronach o zbliżonej tematyce w katalogach internetowych i innych witrynach często tworzonym w celu pozycjonowania.

więc

trzeba używać Metatagi(na ten czas z metatagów rzadko się używa bo przeglądarki pomijają to ale można to użyć)

Strona musi być dobrze zatytułowana

Strona musi zawierać słowa kluczowe w treści

Linki do twojej strony na innych witrynach o wysokim PageRank (jest to liczba od 0 do 10, którą google nadaje stronie WWW. Jest to jakby ocena wystawiona Twojej stronie przez Google)

itp

Edytowane przez lumota

Amazing Game Website Templates for those who want to stand out from others.

Professional IPS Themes - Gaming Invision Community Themes, Forum Skins and Game UI Templates.

Forum Templates for Clans and Guilds, Web and Game Developers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.