Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Każdy post wymaga zatwierdzenia przez moderatora po aktualizacji.


portals

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Po aktualizacj do IP.Board 3.3.1 w każdym miejscu na forum przy pisaniu postu jest komunikat:

Ten post wymaga zatwierdzenia przez moderatora zanim będzie dostępny i widoczny przez wszystkich użytkowników.

Przedtem tego nie było, teraz konieczne jest zatwierdzanie każdego posta ręcznie. Druga sprawa to że wszystkie posty które się archiwizują nie mają polskich znaków. Możliwe że były one uszkodzone już przedtem jednak czy może ktoś maił podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka grupa administrator czy użytkownik ??

Też ten błąd miałem to trzeba tak:

acp >>> zakladka użytkownicy>>> Lewy pasek Grupy>>>>Nazwa Grupy kliknij >>> Zakładka w grupie xxx Forum >>> Na samym dole Pisze Ograniczenia to trzeba odznaczyć :

Moderować posty każdego z tej grupy? na Nie

Po tej operacji powinno się naprawić ..

Edytowane przez Booski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem pierwszy problem udało(błąd w uprawnieniach który na poprzedniej wersji nie był widoczny) mi się rozwiązać zostaje drugi z prawdopodobnym uszkodzeniem polskich znaków przy archiwizacji.

Edytowane przez portals
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kodowania polskego trzeba zmienić w Nazwie języka w kodzie lokalizacji na : pl_PL.UTF-8

W 3.3.1 doszła archiwizacja postów po tej procedurze nie mam polskich znaków, normalnie są.

Tak po zatym 1 temat jedno pytanie:)

Wiem i nie potrzebnie pomieszałem te tematy, może niech jakiś moderator to usunie a ja napiszę to od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem teraz i problem nie dotyczy wszytkach postów.

Ten jest rozwalony: http://www.stalkerte...z-6gb-sprzedam

Ale gdy wczoraj dodałem "ążźć" do http://www.stalkerte...nej-w-laptopie/ to się zachowało. Wygląda na bug IPB i pewnie będę musiał kontaktować się z supportem.

Edytowane przez portals
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.