Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Ikonka przy nickach w statystykach na dole


Kubowaty

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam taki problem że nie wiem dlaczego ikonka ta o której wspomniałem w tytule pojawia się tylko w naszym nicku a nie we wszystkich nickach które są online - pokazuje gdzie i co zrobiłem, więc:

- W boardindexTemplate a dokładnie w tej linijce -

<if test="activeNames:|:count($stats['NAMES'])">
<br />
<p>
<span class='name'>{parse expression="implode( ",</span> <span class='name'>", $stats['NAMES'] )"}</span> 
</p>
</if>

Dodałem kod i całość wygląda tak:

<if test="activeNames:|:count($stats['NAMES'])">
<br />
<p><span style="background-color:#065572;font-size:0.8em;padding:2px;border: 1px;
-moz-border-radius:3px;-webkit-border-radius:3px;border-radius:6px;color:#a5c2d5;text-decoration:none;z-index:5000;margin-right:2px;" title=""><b>IG</b></span>
<span class='name'>{parse expression="implode( ",</span> <span class='name'>", $stats['NAMES'] )"}</span> 
</p>
</if>

Może mi ktoś powiedzieć co źle zrobiłem, może złe miejsce, proszę mnie poprawić lub dać jakąś wskazówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego

{parse expression="implode( ",</span> <span class='name'>", $stats['NAMES'] )"}

zwraca wszystkie nicki (ogólnie mówiąc) więc co byś nie dodał to i tak będzie tylko przed pierwszym nickiem

Sugeruję zmiany w css'ie, w class=name lub jak się jednak uprzesz to w parametrach implode

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie znasz to czas sie nauczyć ;)

Do css'a (ipb_styles) dodajesz

.name2 {
background-color:#065572;
font-size:0.8em;
padding:2px;
border: 1px;
-moz-border-radius:3px;-webkit-border-radius:3px;border-radius:6px;color:#a5c2d5;text-decoration:none;z-index:5000;margin-right:2px
}

w template dajesz mniej więcej tak:


<if test="activeNames:|:count($stats['NAMES']) && $this->settings['show_active']">
	<br />
	<p>
		<span class='name name2'><b>IG</b>{parse expression="implode( "</span>, <span class='name name2'><b>IG</b>", $stats['NAMES'] )"}</span>
	</p>
</if>

Edytowane przez kodif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest dobrze, tylko całe nicki są w tej 'ikonce' a chciałbym żeby przed nickiem była ta ikonka z napisem - pomysł jak zrobić aby nie obramowywało mi całych nicków?

// Dobra zrobiłem, poradziłem sobie.

tutaj dałem span'a<span class='name'>{parse expression="implode( "</span>, i tutaj dałem spana<span class='name'>", $stats['NAMES'] )"}</span>

Edytowane przez Kubowaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.