Skocz do zawartości

Hosting dHosting.pl - 10% rabat! :-)

WSPIERAJ forum :)

kodif

Użytkownik
 • Zawartość

  734
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana kodif w Rankingu w dniu 13 Kwiecień

kodif posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

110 Dobra

O kodif

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.2.x

Ostatnie wizyty

7208 wyświetleń profilu
 1. Data nowej wersji skryptu??

  Idiotyzmów ciąg dalszy....
 2. Zaglądając od czasu do czasu na Release Notes zauważyłem coś dziwnego, więc jako ze ludzka pamięć jest ułomna zrobiłem sobie zrzut ekranu. I teraz, czy ktoś może mi wytłumaczyć kompletny debilizm ludzi z IPSu odpowiedzialnych za publikacje nowych wersji? Oto zrzut z dnia 3 października 2017 r. A to jest dzisiejszy: Wersja skryptu ta sama, data publikacji inna. W takim razie wersja 4.2.5 pobrana 3 października, różni się od wersji 4.2.5 pobranej 12 października? Trzeba aktualizować wersję 4.2.5 do wersji 4.2.5???
 3. zima

 4. Wgranie tłumaczenia wtyczki

  Tak, tylko że w ten sposób też nie da się wyeksportować tłumaczenia do pliku i w razie jakiejś awarii, trzeba tłumaczyć ręcznie wtyczki jeszcze raz. Słabo to rozwiązali. Trudno, trzeba sobie napisać skrypt wrzucający tłumaczenie do bazy.
 5. Mam problem z wgraniem tłumaczenia wtyczki. Plik z tłumaczeniem ma taką postać: <?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?> <language> <plugin key="Chatbox Extender"> <word key="chatbox_extender_chat_club_mini" js="0"> test?? </word> </plugin> </language> a po wgraniu tego pliku efekt jest taki: Pierwsze to fraza oryginalna, po wgraniu całej wtyczki, drugie to coś o się pojawiło po wgraniu tłumaczenia. Fraza nie jest tłumaczona, ale jest dodawana jakaś nowa, bez powiązania z wtyczką. Jak wgrywać zatem tłumaczenia wtyczek?
 6. Panel moderatora - problem ze stylem

  Super, dzięki, znalazłem Z tym, że zmiany trzeba zrobić chyba raczej w plikach stylu themes/3/html/core/front/global/commentContainer.phtml a nie w plikach dewelopera?
 7. Robię zmiany w stylu i natknąłem sie na problem. Musze mieć dodana klasę do css odpowiedzialnego za wyświetlanie komentarzy moderatorów do raportów. Developer mode włączony, edycja report.phtml a tu zonk. Styl każdego komentarza moderatora do raportu siedzi sobie w zmiennej $report i jest wyświetlany w pętli foreach: <div data-role='commentFeed' data-controller='core.front.core.moderation'> <form action="{$report->url()->csrf()->setQueryString( 'action', 'multimodComment' )}" method="post" data-ipsPageAction data-role='moderationTools'> {{foreach $report->comments() as $modcomment}} {$modcomment->html()|raw} {{endforeach}} {template="commentMultimod" app="core" group="global" params="$report"} </form> Tak więc, nie mogę się dobrać do class=" ... " każdego komentarza moderatora Wstawiając cos w petlę, np tak <div class="cośtam cośtam"> {$modcomment->html()|raw} </div> rozwiązuje problem połowicznie, bo nowy komentarz do raportu, jaki ajaxowo pojawia sie po dodaniu, nie ma tej klasy "costam costam" i wygląda inaczej niż reszta. Dopiero po odświeżeniu strony wszystko jest ok. Może mnie ktoś naprowadzić gdzie jest tworzona zmienna $report i jak zmienić w niej klasę tych komentarzy moderatorów do raportu?
 8. Forum zhakowane? :D

  1. W sekcji <head></head> wstaw: <script language="javascript"> if(top!=self) top.location.href = "http://www.adres-twojej-strony.pl"; </script> 2. Porównaj źródła strony na obu domenach, poszukaj zmian. Pisałeś do hostingu tej obcej domeny?
 9. Super. Żeby ktoś Ci nie napisał nic w profilu, musisz wyłączyć sobie możliwość pisana statusów. Genialne. Następnym krokiem będzie wyłączenie komunikatora aby móc pisać na forum.
 10. Aktywność reputacji w profilu

  Wysyłanie zgłoszeń skryptu działającego na razie na localhoście nie ma sensu IMHO
 11. Aktywność reputacji w profilu

  Język nie ma znaczenia.
 12. No żesz... Gdzie się nie dotknę do 4.1 to wszędzie niedoróbki i błędy Na przykładzie tutejszego forum: https://forum.invisionize.pl/profile/1-DawPi/reputation/?type=forums_topic_post&page=100 Wynika z tego że DawPi dostał dwa razy punkty reputacji od tego samego użytkownika. Co prawda zajrzenie w temat pokazuje coś zupełnie innego, ale co tam. Przyzwyczaiłem się do knocenia swojej roboty przez IPS. Pytanie: Czy jest jakaś możliwość aby linki w Aktywności reputacji w profilu kierowały nie ogólnie do tematu, ale do konkretnego posta za który wpadł punkt reputacji? W przypadku gdy temat ma np. 20 stron znalezienie tego posta jest hmm.. pracochłonne. Jakiś hook? Jakaś edycja plików? Plizzz
 13. Wiadomo coś? Też mnie to interesuje bo np. po przeniesieniu tematu do działu w którym nie zlicza sie ilości napisanych postów, nie ma możliwości poprawnego przeliczenia tejże ilości dla tych, którzy brali udział w temacie.
 14. Kolejne niezrozumiałe zagranie IPSu.. W 3.x ta opcja była, teraz nie ma. Zapewne w 4.4 ogłoszą triumfalne swój genialny, zupełnie nowy pomysł - wyłączenie zgłoszeń PW Nie planujesz?
×