Jump to content

kodif

Member
 • Posts

  800
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

kodif last won the day on January 7

kodif had the most liked content!

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.6.x

Recent Profile Visitors

8,851 profile views

kodif's Achievements

Mentor

Mentor (12/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Posting Machine Rare
 • Conversation Starter
 • Reacting Well

Recent Badges

116

Reputation

6

Community Answers

 1. Więcej powiem, ten problem na 100% się nie rozwiąże również i po zgłoszeniu do IPS. Będzie zadawanie tysiąca pytań, żądanie dostępu do PA i FTP żeby na końcu napisać "cannot reproduce". Support IPS przerabiałem już wielokrotnie i raz na zawsze mi się odechciało.
 2. Bardzo, ale to bardzo Cię Axen przepraszam, że odrzuciłem Twoją pomoc i nie poszukałem drugiego administratora. Na pewno bym go znalazł, w końcu Ty wiesz lepiej jak jest zorganizowane moje forum i starałeś mi się pomóc, dając doskonałe rady.
 3. Uwielbiam jak na forum mechaników samochodowych padają porady "a może benzyny ci zabrakło" ... Nie ma innego administratora z dostępem do PA. Oczywiście że się samo nic nie robi, jakiś mechanizm to wywołuje, ale na pewno nie ja.
 4. Nie, i nie będę tego robić bo i tak nic nie zrobią. Szkoda czasu.
 5. Mam dziwny problem na forum. Od czasu do czasu, ni z gruchy, ni z pietruchy wyłącza mi się system reputacji użytkowników. Nie jestem w stanie wyłapać co chodzi, bo tak się dzieje raz na miesiąc, dwa albo raz na pół roku. Jakieś podpowiedzi o co może chodzić? Może ktoś już się z tym spotkał?
 6. No właśnie, co oznacza że trzeba przeanalizować te trzy tabele dotyczące PW, i posprawdzać o co w nich chodzi. Czas, czas.... Tak, ja również muszę uwzględnić datę w niektórych grupach, ale to akurat jest najprostsze.
 7. Mam pytanie, jak wyczyścić skrzynki PW użytkownikom którzy zrezygnowali z dalszego udziału w społeczności i są w grupie, dajmy na to "Poszli w siną dal"? Bo chyba nie da sie jednym zapytaniem SQL. Z tego co widziałem w bazie, tam jest jeszcze jakaś mapa PW.
 8. Cenę przywalili konkretną. Forum i galeria 350 USD. Płacić tyle forsy za to nafaszerowane błędami dziadostwo to dramat.
 9. Thx. Czyli wszyli to w skin. Genialne, teraz tylko trzeba przeszukać wszystkie bity, znaleźć shorty i sprawdzić czy o te mi chodzi. No doprawdy genialne.
 10. Chcesz mi powiedzieć że locale serwera na którym stoi invisionize ustala polski zapis cyfr tysiąc i więcej jako x tys.???
 11. Witam, pewnie niedługo zrobię aktualizację do 4.5, ale mam pytanie. Czy licznik postów i wyświetleń jest na sztywno ustawiany w formacie np. [2,1 tys.] ? Da się zrobić normalne 2154 bez ręcznego grzebania w kodzie?
 12. Bo musiałbym się nauczyć pisać pluginy :P, a dokumentacja na IPS jest raczej słaba.
 13. Aktualizacja. Okazuje się że umieszczając dyrektywę die() w zewnętrznym skrypcie, po unieruchomieniu go jako okno modalne, przy jej wykonaniu następuje jedynie ubicie tego procesu. Główny, czyli ten który ją wywołał działa normalnie, dlatego też ponieaż działanie forum nie było przerywane, błędnie założyłem że nie wykonuje się to: if( $values = $form->values() ) { print_r( $values ); die(); Wykonuje się, tylko że tego die w ogóle nie widać. Tak więc dane są przetwarzane i w przypadku wprowadzenia właściwych danych, są zapisywane tam gdzie trzeba. Nadal występuje problem z weryfikacją danych z formularza, okno modalne jest po prostu zamykane i już.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.