Skocz do zawartości

Hosting dHosting.pl - 10% rabat! :-)

WSPIERAJ forum :)

kodif

Użytkownik
 • Zawartość

  739
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana kodif w dniu 13 Kwiecień

Użytkownicy przyznają kodif punkty reputacji!

Reputacja

110 Dobra

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.2.x

Ostatnie wizyty

7248 wyświetleń profilu
 1. Jak właściwie działa promowanie grup?

  Etapami... To ile to trwało u Ciebie? Nie da sie tego jakoś wymusić?
 2. Jak właściwie działa promowanie grup?

  No właśnie, uruchamiałem ręcznie to zadanie i nic. Jesteś pewien że to dotyczy promocji grup a nie promowania strony?
 3. Ustawiłem regułę, która z czterech wybranych grup, powinna przenieś do grupy nieaktywnych takich użytkowników, którzy nie logowali się do forum przez rok. Gdzie bym nie ustawił reguły, czy na początku, czy na końcu listy, nie działa. Kiedy to jest uruchamiane? Jakieś zadanie za to odpowiada?
 4. Edycja pliku xml pluginu

  Dzięki, mam to. Wszystko działa.
 5. Mam plugin w postaci pliku xml. Plik tekstowy, edycja prosta, ale jest tam takie coś <htmlFiles><html filename="hook.phtml">PGlwczp0ZW1wbGF0ZSBwYXJhbWV........ </html></htmlFiles> no i właśnie w tym hook.phtml chciałem zrobić kilka zmian, żeby mieć swoją wersję pluginu. Jak to rozkminić żeby po instalacji pluginu plik hook.phtml był już z moimi poprawkami??
 6. Data nowej wersji skryptu??

  Idiotyzmów ciąg dalszy....
 7. Zaglądając od czasu do czasu na Release Notes zauważyłem coś dziwnego, więc jako ze ludzka pamięć jest ułomna zrobiłem sobie zrzut ekranu. I teraz, czy ktoś może mi wytłumaczyć kompletny debilizm ludzi z IPSu odpowiedzialnych za publikacje nowych wersji? Oto zrzut z dnia 3 października 2017 r. A to jest dzisiejszy: Wersja skryptu ta sama, data publikacji inna. W takim razie wersja 4.2.5 pobrana 3 października, różni się od wersji 4.2.5 pobranej 12 października? Trzeba aktualizować wersję 4.2.5 do wersji 4.2.5???
 8. zima

 9. Wgranie tłumaczenia wtyczki

  Tak, tylko że w ten sposób też nie da się wyeksportować tłumaczenia do pliku i w razie jakiejś awarii, trzeba tłumaczyć ręcznie wtyczki jeszcze raz. Słabo to rozwiązali. Trudno, trzeba sobie napisać skrypt wrzucający tłumaczenie do bazy.
 10. Mam problem z wgraniem tłumaczenia wtyczki. Plik z tłumaczeniem ma taką postać: <?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?> <language> <plugin key="Chatbox Extender"> <word key="chatbox_extender_chat_club_mini" js="0"> test?? </word> </plugin> </language> a po wgraniu tego pliku efekt jest taki: Pierwsze to fraza oryginalna, po wgraniu całej wtyczki, drugie to coś o się pojawiło po wgraniu tłumaczenia. Fraza nie jest tłumaczona, ale jest dodawana jakaś nowa, bez powiązania z wtyczką. Jak wgrywać zatem tłumaczenia wtyczek?
 11. Panel moderatora - problem ze stylem

  Super, dzięki, znalazłem Z tym, że zmiany trzeba zrobić chyba raczej w plikach stylu themes/3/html/core/front/global/commentContainer.phtml a nie w plikach dewelopera?
 12. Robię zmiany w stylu i natknąłem sie na problem. Musze mieć dodana klasę do css odpowiedzialnego za wyświetlanie komentarzy moderatorów do raportów. Developer mode włączony, edycja report.phtml a tu zonk. Styl każdego komentarza moderatora do raportu siedzi sobie w zmiennej $report i jest wyświetlany w pętli foreach: <div data-role='commentFeed' data-controller='core.front.core.moderation'> <form action="{$report->url()->csrf()->setQueryString( 'action', 'multimodComment' )}" method="post" data-ipsPageAction data-role='moderationTools'> {{foreach $report->comments() as $modcomment}} {$modcomment->html()|raw} {{endforeach}} {template="commentMultimod" app="core" group="global" params="$report"} </form> Tak więc, nie mogę się dobrać do class=" ... " każdego komentarza moderatora Wstawiając cos w petlę, np tak <div class="cośtam cośtam"> {$modcomment->html()|raw} </div> rozwiązuje problem połowicznie, bo nowy komentarz do raportu, jaki ajaxowo pojawia sie po dodaniu, nie ma tej klasy "costam costam" i wygląda inaczej niż reszta. Dopiero po odświeżeniu strony wszystko jest ok. Może mnie ktoś naprowadzić gdzie jest tworzona zmienna $report i jak zmienić w niej klasę tych komentarzy moderatorów do raportu?
 13. Forum zhakowane? :D

  1. W sekcji <head></head> wstaw: <script language="javascript"> if(top!=self) top.location.href = "http://www.adres-twojej-strony.pl"; </script> 2. Porównaj źródła strony na obu domenach, poszukaj zmian. Pisałeś do hostingu tej obcej domeny?
 14. Super. Żeby ktoś Ci nie napisał nic w profilu, musisz wyłączyć sobie możliwość pisana statusów. Genialne. Następnym krokiem będzie wyłączenie komunikatora aby móc pisać na forum.
×