Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Dobry platny hosting


Zdunek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam hosting na acitve24.pl i zaczynają ostatnio robić takie problemy ze mi się odechciewa. Niemożliwość podczepiania domen z zewnętrznych źródeł.

Właściwie tak, podczepili mi 5 domen, w różnym odstępie czasu. Teraz napisali mi że w specyfikacji jest napisane że nie podczepiają zewnętrznych domen. Ale dla dobra klienta podczepiają jedną domenę. Oczywiście w specyfikacji nie ma o tym wzmianki ale co tam. Później dowiedziałem się że jednak jest ograniczenie dwóch domen. Czemu się liczba zmieniła nie wiem B-) Przy próbie wypytania się, czemu są takie ograniczenia, uwzględniając to że nie ma nic takiego w specyfikacji, napisali mi że taka jest polityka firmy....

Historia jest trochę dłuższa i pewnie tak szybko się nie skończy, zamierzam odzyskać pieniądze za serwer.

I mam pytanie, jaki dobry hosting polecacie, Powiedzmy do 500 zł brutto/rok. Najlepiej z jakąś promocją na początku, by na start nie było 500 zł lecz powiedzmy 10 zł(za pół roku)

Moje główne wymagania co do serwera, to duży transfer, conajmniej 1TB

Conajmniej 10 GB miejsca, baz conajmniej 20 z wielkością min 200mb.

Działające wszystkie rzeczy typu mail(), modrewrite, dobra obsługa dnsów itp.

Oraz możliwość podczepiania wielu domen które nie są zarejestrowane w tym hostingu.

to takie główne rzeczy

Home.pl Nazwa.pl oraz ovh.pl odpadają, bo mam z nimi niemiłe przeżycia.

Z góry dzięki za pomoc

Pozdrawiam Zdunek

Edytowane przez Zdunek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Witaj,

z takim transferem to już mi pod dedyk podchodzi, ewentualnie jakiś VPS. Budżet 500zł na rok przy takich wymaganiach to wg mnie zbyt mało na coś sensownego.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Rozumiem, że liczy się tylko to, co napisane na stronie, a nie opinie z sieci? B-)

http://www.webhostingtalk.pl/index.php?sho...&hl=xxl-web poczytaj i wnioski wyciągnij sam czy warto czy nie. Lepiej zawsze uzyskać info o opiniach ludzi z tego korzystających, bo to, że ktoś poleca siebie i pisze o sobie w samych superlatywach to taki jest biznes.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc nie wiem czy można na tym serwerze coś innego postawić, ale mocno się zastanawiam nad przeniesiem się tam z moim wordpressem.

Wypis ze specyfikacji:

* Total Web Space: 50GB

* Monthly Data Transfer: 500GB

* Host up to 50 domain names per account

* CPU: 2X Intel Xeon 5405 2 Ghz Quadcore

* RAM: 2 x 2048 ECC/DDR2 Buffered

* Core Update Compability for WordPress 2.7

* Perfect Hosting Environment for WordPress 2.0 - 2.8*

* WordPress Plugin Compatibility

* 99.5% Uptime Guarantee

* Unlimited Subdomains

* Compatible for PHP, MySQL Database, and Perl scripts.

* Unlimited MySQL Database

* eCommerce Ready for SSL encryption.

* cPanel, with one-click WordPress Auto-installer

* Unlimited FTP Accounts

* FTP & FrontPage Access

* Unlimited Email Accounts

* POP3, IMAP & Web-based E-mail Access

* Email Spam & Virus Filtering

* Nightly Backups

* WordPress-related Issue Support

* 100 Days Money Back Guarantee

* Monthly Fee: $8/month

* Annual Fee: $6.67/month ($80/year)

* Bi-annual Fee: $5/month ($120/2 years) *Best Value

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
* CPU: 2X Intel Xeon 5405 2 Ghz Quadcore

* RAM: 2 x 2048 ECC/DDR2 Buffered

Pewnie nie dla konta, a dla maszyny, więc dla Ciebie pozostałoby mniej. Jak do tej pory wygląda wykorzystywanie serwera przez Twój blog?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że liczy się tylko to, co napisane na stronie, a nie opinie z sieci? B-)

http://www.webhostingtalk.pl/index.php?sho...&hl=xxl-web poczytaj i wnioski wyciągnij sam czy warto czy nie. Lepiej zawsze uzyskać info o opiniach ludzi z tego korzystających, bo to, że ktoś poleca siebie i pisze o sobie w samych superlatywach to taki jest biznes.

korzystalem z ich uslug od polowy 2007 roku zaczynajac od VPS, po sredni dedyk z klasy Celeron (nie maja juz ich) az po dual-core i w ciagu tego okresu nie mialem zadnego problemu z serwerem ani z kontaktem z nimi, odpisuja w ciagu 1h zazwyaczaj nawet o 3 w nocy, odpowiadaja nawet na najglupsze pytania, mialem okazje przez jakis czas zajmowac sie kontem Reseller mojego znajomego i powiem ze sa godni polecenia, co prawda zdazaja sie pady ale sa to krotkie, kilkuminutowe i moga wystapic raz na miesiac, w razie wiekszego padu informuja ludzi ze cos niedzialalo, do tych kont Reseller maja osobne serwery pod www i osobne pod bazy danych, w sumie maja kilka serwerow specialnie pod bazy SQL

dodam jeszcze ze w tym roku przesiedli sie na lepsze serwery, xxl-web.com to posredik strato.de, no ale coz.... wysoki kurs euro wiec przenioslem sie do ovh...

;>

Edytowane przez andriu-m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie dla konta, a dla maszyny, więc dla Ciebie pozostałoby mniej. Jak do tej pory wygląda wykorzystywanie serwera przez Twój blog?

Ja mam na home.pl i bardziej chodzi mi o miejsce, transfer, cena. Home.pl po prostu zostaje daaaaaaaaaaaaaaleko w tyle. Sam hosting nie jest najgorszy, jak kogoś stać na takie stawki, mi się znudziło, lepiej różnicę cenową przeznaczyć na reklamę.

Dla ciekawostki, przykładowy serwis będący na tym hostingu http://www.1stwebdesigner.com/ U mnie śmiga aż miło przeglądać B-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.