Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Edytor postów - stały rozmiar po modyfikacji i usunięcie podświetlenia tła


Gość Reenactor

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym, że moderator zamknął - nie zakończony temat.

http://forum.invisio...wej-odpowiedzi/

Jego kontynuacja - zrobiłem tak jak napisał Teez, efekt jest taki jak oczekiwałem - jednak pojawia się kilka błędów.

Pierwszy - po kliknięciu na przycisk "Edytuj" (przy poście) - wyświetla się pole tekstowe (edytor) - do tej pory jest tak jak powinno.

Jednak gdy chce go zamknąć - po przez "Anuluj" - polecenie nie działa.

Drugi - po kliknięciu na pole tekstowe - podświetla się jego tło na jasno szare - chce usunąć to podświetlenie.

Wiem, że mogę to zrobić w ckeditor.css - ale nie bardzo mogę znaleźć odpowiadającą linijkę kodu.

Trzeci - najdrobniejszy - ustawiłem stały rozmiar pola tekstowego - jednak jeszcze coś jest nie tak, zostaje ikonka w dolnym prawym rogu (te trzy skośne kreseczki) - to też chce usunąć.

Proszę moderatora o nie zamykanie tematu - kiedy problem nie jest w pełni rozwiązany.

W przeciwnym razie - co drugi temat, będzie spamem.

Edytowane przez Reenactor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderator nie zamyka nie rozwiązanych tematów. Mówiłem że jeden temat to jedno pytanie a nie osiem spraw. Skoro piszesz na końcu tematu że jest OK i o to Ci chodziło, a o tym traktował temat to taki temat uważa się za rozwiązany, jasne? I bądź łaskaw mnie nie pouczać. Jeden temat- jedno pytanie i to nie jest spam, tylko porządek tego forum którego nie będziesz burzył swoimi wieloskładnikowymi tematami o wszystkim i niczym. To jest forum wsparcia a nie gadu- gadu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że jest ok - po czym sprawdziłem dokładnie i okazało się, że nie jest do końca tak jak powinno - nie mogłem zmienić postu, bo zamknąłeś temat.

100 pytań - może tyczyć się jednej i tej samej sprawy.

Natomiast jeden temat = jedna sprawa - jak sam napisałeś.

Ale bez spamu - wracamy do tego samego tematu.

Pomóż w dobrej sprawie - zamiast leczyć swoje niespełnione ambicje i chore frustracje po przez wcielanie się w zarozumiałego Pana i władce.

Bo nie wiem jak inaczej to nazwać - człowieku, więcej empatii do innych ludzi.

Zanim zamkniesz temat - uprzedzaj przez PW - bo jak w tym wypadku, nie raz może się okazać, że chcą zmienić swój ostatni post w temacie - bo jednak nie jest do końca ok.

Edytowane przez Reenactor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że jest ok - po czym sprawdziłem dokładnie i okazało się, że nie jest do końca tak jak powinno - nie mogłem zmienić postu, bo zamknąłeś temat.

100 pytań - może tyczyć się jednej i tej samej sprawy.

Natomiast jeden temat = jedna sprawa - jak sam napisałeś.

Ale bez spamu - wracamy do tego samego tematu.

Pomóż w dobrej sprawie - zamiast leczyć swoje niespełnione ambicje i chore frustracje po przez wcielanie się w zarozumiałego Pana i władce.

Bo nie wiem jak inaczej to nazwać - człowieku, więcej empatii do innych ludzi.

Zanim zamkniesz temat - uprzedzaj przez PW - bo jak w tym wypadku, nie raz może się okazać, że chcą zmienić swój ostatni post w temacie - bo jednak nie jest do końca ok.

Panem i władcą jestem na swoim forum, tutaj tylko mam moda ;) Prosiłem byś mnie nie pouczał a jak chcesz dalej wałkować swój temat to proszę bardzo. Nie będę Ci wysyłał PW z pytaniami czy się nie rozmyśliłeś. Idąc tym tropem, każdy temat trzeba byłoby w ten sposób traktować, bo perełką tu żadną nie jesteś która extra będzie traktowana. Wszyscy są traktowani tak samo i dobrze. Z tematu wynikało że temat jest rozwiązany. Otworzyłeś nowy, jesteś w nim panem i władcą do czasu jego rozwiązania. Każda kolejna osobista wycieczka, zakończy się kolejnym ostrzeżeniem. Na przyszłość, jak masz coś do powiedzenia w zamkniętym temacie to użyj podstawowej funkcji silnika IP Board który tutaj wałkujesz i ten temat zgłoś do Moderatora aby go z powrotem otworzył. Domyślam się że umiesz przeczytać co znajduje się w formułce informującej o zamkniętym temacie. A teraz możesz grzecznie i bez spamu, powrócić do swojego tematu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.