Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

semenedar

Użytkownik
 • Content Count

  1302
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

318 Wyśmienita

1 Follower

About semenedar

 • Birthday 02/22/1976

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Opole

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.3.x
 • Forum
  www.cuckoldplace.pl

Recent Profile Visitors

6196 profile views
 1. Natomiast co do twojego pytania, to w .ipsEmbeddedVideo No to regulujesz wartością width:100% zmniejszając ją sobie procentowo. I to musi działać także na załączniki filmowe. Określać tego na sztywno w pikselach Ci nie polecam, bo przestanie być responsywne, a co za tym idzie, okno smartfonu będzie widziało rozmiar width:500 pikseli (na przykład). Czyli będzie szerszy film niż okno smartfonu. Powstanie dolny, boczny scroll. Bez sensu Dodaj sobie w CUSTOM.CSS, i dodatkowo określ rozmiar ekranu od jakiego ma się zmniejszać, bo na Smartfonach jest wygodnie gdy jest 100% szerokości. Na przykład, od 800 pikseli: @media screen and (min-width: 800px) { .ipsEmbeddedVideo { float: none; clear: both; width: 70%; overflow: auto; position: relative; } } I Reguluj wartością width. Pozdrawiam, Sem.
 2. Sorry, źle przeczytałem pierwszy post. Kod który przed chwila podałem, dotyczy rozmiaru załączonego obrazka który prezentowany jest w formie miniatury w postach, a nie wielkości załączonego filmu.
 3. Cześć, Zacznijmy od tego, że pomniejszony rozmiar wielkości obrazka załącznika, warto jest zadeklarować tak, aby ten kod działał dopiero od określonej rozdzielczości. Na Smartfonach, kiedy się przegląda forum w orientacji (zazwyczaj) pionowej, to wygodnie jest mieć te załączniki zdjęciowe na 100% z tej prostej przyczyny, że to jest wygodne Mierzyłem się z tym samym u siebie i rozwiązałem to takim kodem, który musisz wstawić w CUSTOM.CSS swojego szablonu, tym sposobem nadpiszesz ustawienia domyślne: @media screen and (min-width: 500px) { .cPost div[data-role="commentContent"] img.ipsImage_thumbnailed { height: 250px; margin: 2px 2px; float: left; border-radius: 25px; } } Oczywiście border-radius możesz wywalić, jeśli nie chcesz mieć przyokrąglonych brzegów, ale fajnie to wygląda. Ten kod, zadziała dopiero wtedy, gdy ekran będzie szerszy niż 500 pikseli. Możesz tą wartością, jak też wartością height, dowolnie regulować. Margines oraz float służy temu, by zdjęcia układały się poziomo lecz tylko wtedy, gdy jest ku temu miejsce. Będą się po prostu "przelewać" w dół, w zależności od rozdziałki ekranu.
 4. w .htaccess, dodać by wyłączyć publiczne wyświetlanie errorów: php_flag display_errors off php_value error_reporting -1
 5. Musisz też wiedzieć (jesli masz sporo rozszerzeń) że część z nich może nie zadziałać nawet nie tyle na PHP7 ale niektóre nawet na PHP 5.6.4 czy niższych. Aby to sprawdzić, obniż PHP do wersji 5.3, a następnie odczekaj chwilę. Sprawdź czy błędy z headera zniknęły. Mogą one oznaczać że jedno z rozszerzeń, po prostu nie działa, bo wersja PHP jest zbyt wysoka. Ponadto, po podaniu ręcznej ścieżki logowania z pominięciem pop up na Twojej stronie: http://skilluj.com/index.php?app=core&module=global&section=login ... i po przewinięciu błędów headera w dół. Pojawia się okno logowania. Spróbuj jako Użytkownik się zalogować. Do ACP również widzę działającą ścieżkę. (Ale jak sądzę z tego co piszesz, po zalogowaniu wywala fatal error serwera numer 500) i tu jak sądzę, jest to problem ustawionej wersji PHP na serwerze docelowym.
 6. Jaka wersja PHP jest ustawiona na nowym serwerze? Pamiętaj że starsze IPB nie działa na PHP7. Widzę też że w pliku konfiguracyjnym masz charset latin2. A nie miałeś w ACP ustawionego UTF-8 przed przeniesieniem? Co do błędu non-obiect() na forum, to jest on skutkiem nieprzebudowanego skina a dopóki nie masz dostępu do ACP, no to go nie przebudujesz. (Pewnie używasz (NB41) Profile Fields In Hover Card lub czegoś w tym stylu) więc brak obiektu wyklucza możliwość zalogowania się, bo zamiast strony logowania, wywala błąd.
 7. UGR - User Geolocation Restriction do kupienia w Marketplace. Korzystam, więc wiem co mowię. Z tym że tu nie blokuje się wybranych adresów IP, tylko całe lokalizacje, jest też automatycznie aktualizowana lista serwerów TOR co sprawia, że nie musisz co godzinę łatać, banować. Dodatkowo umożliwia wysłanie zaproszenia do rejestracji z zabronionej lokalizacji. Na przykład: Tworzysz białą listę w której zaznaczasz tylko Polskę i dajmy na to Czeską Republikę albo Niemcy a reszta "na zaproszenie". PS- Nie ma sensu ściągać "edukacyjnych" wersji, bo i tak do uruchomienia potrzebujesz klucza API (licencji) która otrzymasz dopiero po zapłacie.
 8. był mandrill i już nie ma.

  1. Show previous comments  1 more
  2. semenedar

   semenedar

   Dawid o jakim krzyżu mowa? ;) Bo ja mówię o tej usłudze, a teraz to MailChimp wchłonał i tam panel jest strasznie popieprzony. Na mandrilu były proste zasady, po rejestracji od razu się dostawało API, nawet miałem jakiś am pakiet.

  3. DawPi

   DawPi

   O aferze krzyżowej i piosence. ;)

  4. semenedar

   semenedar

   o aferze krzyżowej :D

 9. z pewnością index.htm lub index.html bo one mają pierwszeństwo, gdy się wklepie sam adres.
 10. Przestało mnie dziwić, dlaczego nie podajesz adresu forum publicznie. Jak to "bierzesz dużo treści garso". Przecież to jest kradzież, to po pierwsze. Po drugie, co tam jest do brania, skoro to są opinie odwiedzających divy, ich prywatne na ten temat opinie, a nie artykuły wyssane przez najętych gimbusów- pseudo dziennikarzy np na Onecie jak tu wspomniał Jurij. I jak to Twoje sobie branie, ma się do niskiego poziomu usług w PL. Po wtóre w ogóle się to co mówisz nie trzyma kupy. Na co komu na zachodzie (gdzie rzekomo kierujesz usługi) opinie o Polskich divach, tłumaczone na EN w dodatku podprowadzone z innego forum do czego się oficjalnie przyznajesz. I jeszcze nazywasz to "inwestycją" i budowaniem SEO. Skoro w coś inwestujesz, to liczysz na zwrot inwestycji i zysk. Czyli chcesz na tym zarabiać. (Zapomniałeś się pochwalić na czym choć pytałem, ale to pytanie już pomijam). Kompletnie tego nie rozumiem i nie chcę już dłużej dyskutować na ten temat. Ty nie robisz żadnego forum. Jesteś jednym z tych, którzy są nastawieni na szybki efekt a w przypadku jego braku zniechęcają się po kilku miesiącach. Sprzedają licencję po kosztach, albo porzucają projekt. Dwa wyjścia są. Albo jest to jakaś głupia prowokacja (kompletnie dla mnie nie zrozumiała bo ni z gruchy ni z pietruchy), albo Ty myślisz serio, że takie coś co robisz, przejdzie. Nie masz pomysłu. Jesteś kopistą malarzem. Odtwarzaczem. Pozdrawiam, Sem.
 11. Nie rozumiesz. Skoro ludzie piszą na Garsonierze że Diva nie jest taka jak na zdjęciach i "śmierdzi" albo kantuje, to znaczy że najpewniej tak jest. Chcesz stworzyć forum na którym dopuszczalne będą tylko pozytywne opinie o divach? Serio? Nie sądzę również, by 90% opinii, to były negatywy. A nawet jeśli, to co z tego? To tylko podnosi wiarygodność takiego forum. Ja osobiście Adminom Garsoniery gratuluję pomysłu czy może raczej tego, że tak doskonale się wstrzelili w tę lukę i ją zapełniają. Tworzenie dla nich konkurencji, mija się z celem. Nie widzę też sensu w tym aby ulepszać coś co jest DOBRE i funkcjonuje DOBRZE. Notabene Garsoniera, to nasi "bracia" na IP Board. Bardzo skupiasz się na tych statystykach a zapominasz o tym, że ludzie mają po prostu swoje miejsca, swoje przyzwyczajenia których zmieniać nie chcą. Zamiast ładować bzdurne pieniądze w pseudo "SEO" (coś tu wspominałeś o kilku klockach miesięcznie, o zgrozo aleś się dał nabrać i oskubać), lepiej się zainteresuj dużymi graczami. Lepszy efekt, przyniesie Ci stworzenie choćby grupy dyskusyjnej na zbiorniku, stwórz tam profile, które będą miały za zadanie jedynie odsyłać w Twoje miejsce, zadbaj o to, byś miał tam już dobry kontent aby Klienta tam zatrzymać, by strony nie opuścił zaraz po jej odwiedzeniu. Rozruch forum, szczególnie takich na POCZĄTKU, zawsze wiąże się z tak jakby drobnym "oszustwem" bo wszystko, lub prawie wszystko na początku jest sztuczne. Sztuką jest spowodować, by ludzie mieli wrażenie, że weszli w rozdmuchane i rozhulane już miejsce a nie w pustostan. A z czasem ten nieprawdziwy kontent, zostanie zastąpiony prawdziwym, stworzonym przez realnych Userów którzy się tam zarejestrowali. Lubisz siedzieć wieczorem w pustej knajpie, gdzie nic się nie dzieje? Raczej nie. Nikt nie lubi.Miałem Ci nie udzielać porad Na Twoim miejscu, poszukałbym jakiejś niszy, bo temat o którym tu mowa, jest wyczerpany. Sem.
 12. Świetnie, zatem zajrzyj na garsonierę i zobacz z "czym to się je". O czym jest 300 tematów które napisałeś? Po co je napisałeś. Na forum taktującym o divach, Użytkownicy, wymieniają się informacjami o tym jak u danej divy JEST. Wypowiada się ten kto u niej był. Poleca ją, albo mówi że ściema totalna. Są rankingi, tysiące Użytkowników, rejony, działy, sekcje. I to ludzie robią tam kontent, a forum jest bardzo poczytne właśnie dlatego. Nawet DIVY się na tym forum rejestrują, wypowiadają, "bronią" się gdy je ktoś obsmarowuje, bo wiedzą, że to duża sprawa taka opinia na garsonierze. Jak u mnie wieczorem jest w porywach do 300 Użytkowników online jednocześnie, na Garsonierze są tysiące ludzi. To DUŻE Forum, które bazuje na reklamach i ilości Userów. U mnie jest abonament i jest inaczej. Na czym Ty chcesz zarabiać prowadząc takie forum. Masz model biznesowy? Abonament, sponsorzy i clear forum, czy reklamy, spam i ilości jak na "zbiorniku"? Skąd te ilości weźmiesz. Czy wiesz ile czasu to potrwa?
 13. Nie potrzebuję nikogo powalać statystykami wejść, albo ilością Użytkowników których wyrzucam całymi garściami, ważne jest dla mnie że to co robię ma sens i jest rentowne. Nie jest również istotą tego tematu moje forum, tylko Twoje. Nie istniejące jeszcze. Co do tematyki o której mówisz, to w Polsce nie miałbyś szans wejść na taki rynek, bo zapycha go w 100% Garsoniera Forum. Myślę że nie masz pojęcia o tym, jak wielkie jest to forum. Przy nim nawet moje, stosunkowo duże forum, wydaje się mikrym robaczkiem. Zorientuj się najpierw co Ci się "wydaje" a jakie są fakty. Zachodniego rynku nie znam i nie interesuję się nim. Uniemożliwiam nawet rejestrację z zachodu i praktycznie prawie że całego świata za wyjątkiem Polski i Czeskiej Republiki, i moje miejsce skierowane jest dla Polaków. Zachód? Może tam masz jakieś szanse, nie wiem. Jeśli sądzisz że oni nie mają tam własnych źródeł informacji, i wybiorą forum prowadzone przez Polaka dla nich, no to cóż.... Nie zrozum mnie źle, ale po co klepiesz tematy z innego forum. Kontent, ma powstawać w sposób naturalny. Dynamiczny. Nie dlatego, że Ty wklepiesz 300 tematów. Możesz coś tam wrzucić na rozruch, sprosić ludzi i patrzeć co się dzieje. SEO nie da się "zatrzymać". Google będzie Twoje forum pozycjonowało "wedle zasług". Pozdrawiam, myślę że wyczerpałem temat.
 14. Płatne SEO kilka tysięcy złotych i teksty seo friendly pisane na zamówienie za pieniądze.... Miesięcznie kilka tysięcy złotych. Gratuluję biznesu. Napisałbym sporo, tylko po co? Wszystko już Ci poprzednicy wyłożyli. Nie wiem tylko co Twoja działalność ma wspólnego z FORUM erotycznym. Na Forum się rozmawia a nie wynajmuje pismaków, żeby za palanciarskie kwoty pisali Ci tam kontent. Budowa forum to jest przedsięwzięcie na długie LATA. Moje istnieje od 2007 roku a dopiero od niedawna przynosi jakiś pieniądz. Porady nie mam żadnej dla Ciebie, bo pisanie ich, byłoby waleniem głową o ścianę. Ty już popełniłeś błędy, zanim zapytałeś. Sem.
 15. A to by znaczyło że Userzy którzy mają pustą skrzynkę i dostaną nową wiadomość od tego kto będzie mógł ją wysłać, to ją zobaczą. Gorzej z tymi którzy w skrzynkach mają wiadomości, bo w tych na pewno są krzaki. Dlatego wszyscy starzy Userzy nie widzą skrzynki. Miałem kiedyś taki problem z jednym Userem, który dostał wiadomość i ta jedna wiadomość się wykrzaczyła. Ten user, "widział" skrzynkę w identyczny sposób. Usunąłem felerną wiadomość za pomocą PM Viever z poziomu ACP (krzaki były w tytule) i problem ustąpił. Więc tutaj jest bardzo daleko od voila. Pozdrawiam, Sem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.