Jump to content

semenedar

Member
 • Posts

  1,322
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

semenedar last won the day on January 6

semenedar had the most liked content!

1 Follower

About semenedar

 • Birthday 02/22/1976

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.4.x
 • Forum
  www.cuckoldplace.pl

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Opole

Recent Profile Visitors

7,907 profile views

semenedar's Achievements

Mentor

Mentor (12/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In
 • Very Popular Rare
 • Reacting Well

Recent Badges

325

Reputation

27

Community Answers

 1. Jeżeli masz włączone rozszerzenie suhosin, poproś o jego wyłączenie, lub zwiększenie limitu maximum number of fields allowed suhosin.post.max_vars i to powinno rozwiązać problem, ale głowy nie daję. Dawniej, gdy hostowałem swoje strony u innego operatora zanim przeniosłem się do dhostingu, miałem podobny problem. Przejawiał się w podobnie (idiotyczny) sposób, że w niektórych aplikacjach wprowadzone zmiany polegające na oznaczaniu pól "ptaszkiem", lub samoczynnym dodawaniu rekordów do bazy gdy tych rekordów było dużo, (jak np w systemie reputacji), wtedy odzywał się ten limit i zwyczajnie wycofywał wprowadzone zmiany. Czyli: Ja coś zaznaczam (jakiś "ptaszek"), zapisuję zmiany a w tym samym momencie ostatnio wprowadzone zmiany w innej aplikacji ("ptaszki") stawały się puste (od- znaczone). Tak to przejawiało się u mnie. U Ciebie, może to polegać właśnie na wyłączaniu się systemu reputacji.
 2. Sorry, myślałem że chodziło tu o błędy spolszczeń właśnie. A tu chodzi o błędy jako takie nowej wersji
 3. Skrzynka Odbiorcza: Taki maleńki błąd, bardziej niekonsekwencja niż błąd. Czy nie powinno być "Nazwach Odbiorców" i "Nadawcach" aby wszystko było liczbą mnogą?
 4. PS - Widzę na Twoim forum, że można się zalogować anonimowo: Wystarczy to zaznaczyć. Jak pisałem wyżej, możesz wyłączyć w ACP taką możliwość. Sprawdź też, czy przypadkiem w Ustawieniach Grupy do której należy omawiany przez Ciebie Użytkownik, nie ma włączonej opcji "Wymusić logowanie anonimowe? " Jesli to ustawienie jest włączone, wówczas Użytkownik tej grupy, loguje się zawsze anonimowo, bez względu na uprawnienia dotyczące sesji.
 5. Mógł się zalogować anonimowo, jeśli ustawienia w ACP na to pozwalają. Jeśli chcesz zawsze widzieć co robią Użytkownicy w danej chwili, to wyłącz im możliwość anonimowego logowania w ACP --> Logowanie i Rejestracja kont --> Karta: "Logowanie" i Opcja: "Zezwalać na anonimowe logowania?" przestaw na NIE. Tak jak Ci napisał axen, ikona "Online" musi się świecić. Wtedy widzisz co aktualnie robią Użytkownicy, bez względu na grupę. Nie potrzebujesz żadnego ticketu do nikogo wysyłać. A jeśli chcesz wiedzieć zawsze co robią Użytkownicy i mieć do tego stosowne raporty, to sobie kup do tego moda: https://invisioncommunity.com/files/file/8875-track-members/ A tu jest za darmo mod, który Ci pokaże kto, kiedy się logował, niezależnie od tego czy anonimowo, czy też nie: https://invisioncommunity.com/files/file/8184-login-logs/
 6. Nie zobaczysz co robi Użytkownik, jeśli go nie ma online. Omawiana akcja dotyczy aktualnie zalogowanych Użytkowników którzy coś robią, a nie takich z przed pół godziny. Wyświetl howercard świeżo zalogowanego Użytkownika który JEST i coś robi
 7. Ale jeżeli nie zależy Ci na settingsach z bazy, to nie prościej jest zrobić sobie listę tych pluginów i je sobie pobrać ponownie z Marketplace?
 8. Ja nawet cofnąłem (edytowałem) post, bo mi się pomyliło z aplikacjami. Je, można w łatwy sposób skopiować sobie przez FTP i uruchomić (zainstalować przez skrypt tworząc nową bazę) ale z wtyczkami nie jest tak łatwo. Bo to dotyczy aplikacji, nie wtyczek i to ja Ci źle doradziłem.
 9. Ustawienia wtyczek są w bazie danych i dotyczą danego forum. I danej bazy Możesz sobie oczywiście wykonać pełna kopię bazy + pliki, ale to muszą być wszystkie pliki i cała baza. I tyczy się to kopii tego forum z którego pochodzą.
 10. Wytłumacz mi jeszcze, skąd Ty możesz wiedzieć kiedy ja to przeczytam? A jeśli to przeczytam TERAZ, czyli w chwili powstania tego powiadomienia to co wtedy? Wprowadzeniem w błąd, byłoby użycie czasu przyszłego, gdzie ktoś "zareaguje", "odpowie" itd, pomimo że też maskuje problem z płcią piszącego. Ale użycie czasu teraźniejszego jest poprawną formą oraz ze wszech miar logiczną. To się dzieje teraz, i tak się zapisało. Nie ważne kiedy to zostanie odczytane. Podobnie jak w tematach, gdzie ludzie opisują czynności wykonywane teraz, używając do tego czasu teraźniejszego. Można to przeczytać rok później i wyobraź sobie że czas nie zmieni się magicznie w czas przeszły Będzie za to stosowna data przy poście, tak samo jak przy powiadomieniu. Ręce opadają, bo użycie poprawnej formy czasu teraźniejszego "to błąd" a twierdzenie że Agata rąbał drzewo to poprawnie Powiedz to ortodoksyjnym lesbijkom z Polski, dla których użycie formy męskiej je określającej w jakikolwiek sposób, byłoby jak obelżywe przezwisko. I sobie wyobraź je na IPS Suite z takim tłumaczeniem. I co? Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
 11. Ale ja tak nie uważam I tylko kompletny idiota czytając powiadomienia sprzed tygodnia a nawet sprzed 5 minut (gdzie są określone daty) będzie myślał, że to się dzieje teraz. To znaczy że w temacie, gdy ktoś opowiada co teraz robi i używa czasu teraźniejszego, to czytający to za pół roku, będzie myślał że to się teraz dzieje, tak? A nawet jeśli jest to w Twoim rozumieniu błąd, to w moim odczuciu lepiej jest zrobić właśnie tak, niż określać wszystkie kobiety i pary, jako mężczyzn "bo tak się na forach przyjęło" żeby papugować. To się źle przyjęło, bo my mamy swój język a nie Angielski a w nim, mamy rozróżnienie na płeć piszącego Jeśli znasz lepszy patent niż użycie czasu teraźniejszego, to się ze mną podziel. A przy okazji, IPS (raczej) nigdy nie wprowadzi osobnych fraz językowych ze względu na płeć, bo w języku Angielskim nie jest to do niczego potrzebne. Poza tym, to była propozycja. Sugestia. Tłumacze zrobią sobie, jak chcą. A ja sobie zrobiłem właśnie tak i na pewno tak zostawię.
 12. Powiedz mi, co z tego, że tam jest forma czasu przeszłego? Dlaczegóż by nie traktować powiadomień o akcjach, jak "Dziennika Pokładowego" gdzie bosman pisze co robił, a przecież wtedy gdy to robił, to o tym pisał w czasie teraźniejszym Dla czytającego swoje powiadomienia, albo dla przeglądającego zakładkę Aktywność w profilach gdzie wszystko jest w czasie teraźniejszym, brzmi tak samo logicznie jak w czasie przeszłym. Przykład: 19 godzin temu, żabka reaguje na (coś tam). A przede wszystkim wreszcie nie mam problemu że "Ania zaczął Cie obserwować" skoro może być "Ania Obserwuje Cię". A strony błędu? "Nie posiadasz uprawnień (do tego)" to w jakim jest czasie? Tutaj przecież wszystko jest dobrze. "Nie można wyświetlić" pokazać zawartości.
 13. Sugestia, propozycja dla tłumaczy: W Polskim języku, w przypadku takich fraz jak na przykład: "odpowiedział", "napisał", "dodał", "zareagował", dobrze jest używać formy czasu teraźniejszego: "odpowiada", "pisze", "dodaje", "reaguje" itd, ponieważ nie każdy zarejestrowany Użytkownik, to mężczyzna. Głupio to wygląda, gdy na przykład Ania napisał, albo Ania zareagował, dodał. A już całkiem dobrze, gdy Ania pisze, reaguje, dodaje. Andrzej też pisze, reaguje, dodaje. A nawet para pisze, reaguje, dodaje. W przypadku użycia czasu teraźniejszego, problem z płcią piszącego, znika. W swojej społeczności, przerobiłem wszystkie frazy właśnie w taki sposób, aby były unisex. Pozdrawiam.
 14. Działa. Nie trzeba nawet zmieniać ilości zawartości - Tak jak mówiłeś, wystarczy po prostu zapisać, nawet gdy było zero, zapisać - zero. Wtedy Promocja Grupowa działa (wcześniej oczywiście skonfigurowana tak, aby było pewne że zadziała na edytowanym Użytkowniku). Potrzeba by więc moda, który "zapisuje" tą wartość, na przykład co pięć minut, czy tam nawet co godzinę Użytkownikom z wybranej do Promocji Grupy, jak sądzę. Zresztą, no Ty najlepiej wiesz co trzeba a co nie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.