Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Zniknęły wszystkie teksty kontrolek oraz ikonki


zwzz

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim:

Pamiętaj żeby ustawić odpowiednie CHMOD folderów zgodnie z wymogami instalacji! Może o tym zapomniałeś? Między innymi, aby wyeliminować ten problem przed przebudową języków:

cache (777)

cache/lang_cache (777)

cache/lang_cache/2 (777)

A jak wygląda samo forum? Bo ja podejrzewam że aplikacje które są na forum i pozostałe przyciski widoczne publicznie, wyglądają tak samo. Trzeba przebudować języki, żeby się cache odbudował. Wejdź w ACP-->Wygląd-->Tłumaczenia i przebuduj obydwa języki używając tych zielonych strzałeczek "Przebuduj wszystkie". Problem powinien ustąpić. Będziesz musiał trochę po omacku tego przycisku poszukać, bo przecież masz skiepszczony ACP. Ale tam wszystko działa. Wierzę że sobie poradzisz. Kiedyś miałem podobny numer, jak usunąłem niechcąco langi z cache (te z chmodem 777) które się odbudowuje właśnie w tym miejscu.

post-13563-0-60746800-1352745794_thumb.p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.