Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problem z nazwą poddziałów.


Pekuei
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez eider,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wystąpił mi pewien problem z poddziałami. 
Dodałem na początku kilka działów podstawowych "Sprawy Forum" 
Po czym, zacząłem wgrywać hooki, modyfikacje, edytować ikonki i tak dalej, dalej... 
Następnie wziąłem się za tworzenie reszty działów, gdy zacząłem dodawać poddziały nazwy ich były takie same jak działów, chociaż ustawiałem inne i za nic nie mogę stworzyć własnej nazwy poddziałów na stronie głównej wygląda to tak


50d6477a76108.jpg



Natomiast w momencie gdy wejdę z któryś z poddziałów, nazwy ich są już takie jak powinny:


50d648715c600.jpg



Grzebałem dużo przy danych skinu i css przy wgrywaniu hooków, dodaniu reklamy w stopce etc. 

PS. Proszę o przeniesienie do Invision Power Board 3.3.4

 
Edytowane przez Pekuei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Nie wygląda za dobrze. Musisz sam się pobawić w stylu. Jesteś pewien, że ten styl jest kompatybilny z IPB 3.3.4? Ewentualnie zawsze możesz przywrócić lub porównać zmiany. To co będzie Cie najpierw interesować to na pewno boardIndexTemplate w Strona główna

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda za dobrze. Musisz sam się pobawić w stylu. Jesteś pewien, że ten styl jest kompatybilny z IPB 3.3.4? Ewentualnie zawsze możesz przywrócić lub porównać zmiany. To co będzie Cie najpierw interesować to na pewno boardIndexTemplate w Strona główna

Wydaje mi się iż gdy wgrywałem Forum Icons to narobiłem jakiś głupot właśnie w BoardIndexTemple zaraz postaram się to przywrócić. 

 

 

Edit. Udało się, po przywróceniu boardindextemple poddziały mają dobrą nazwę, lecz teraz muszę znowu tam grzebać aby wgrać Forum Icons. 

Temat rozwiązany można zamknąć. 

Edytowane przez Pekuei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.