Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Moduł dla sklepu opartego na Gekosale


kris2005a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wiem, że to może nie być odpowiednie miejsce dla umieszczenia takiego "ogłoszenia", ponieważ jest to forum zajmującym się innym systemem zarządzania treścią. Mianowicie przechodząc do tematu robiłem ostatnio zlecenie na założenie sklepu internetowego opartego na polskim systemie Gekosale, niestety Gekolab na razie nie zbiera zamówień na nowe płatne moduły / modyfikacje do sklepu stąd to "ogłoszenie". Klient potrzebuje modyfikacji owego sklepu, opiszę na czym owa modyfikacja miałaby polegać:

Załóżmy, że posiadamy telefon z możliwością wysyłania sms'a premium z jakimś limitem, nie mamy konta w banku ale potrzebujemy kupić sobie od czasu do czasu "coś" ze sklepu, załóżmy jaką grę czy też jakiś przedmiot. Wysyłamy takiego sms'a przez połączony ze sklepem Dotpay i to automatycznie dodaje nam określoną liczbę punktów do naszego zarejestrowanego w sklepie konta. Po wysłaniu kilku takich sms'ów uzbiera nam się wymagana liczba punktów możemy sobie wybraną rzecz kupić.

Szukam osoby, developera,  który byłby wstanie taką modyfikację / moduł stworzyć. Więcej informacji mogę przekazać poprzez PW.

 

Pozdrawiam  :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie czas nie jest najważniejszy, na razie trwają procedury prawne aby taki sklep ogólnie zrobić. Serwer, domena oraz skrypt są już postawione. Co do budżetu to raczej będzie potrzebne wycena czegoś takiego ale myślę, że jest spory ale też nie będziemy niczego brać co jest za drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.